چگونه آتش سبز بسازیم؟

20 02 2010

چگونه آتش سبز بسازیم؟

ایجاد شده در: 02/16/2010 – 21:34

پیرو فراخوان ندای سبز آزادی برای ایده‌های مخصوص چهارشنبه سوری سبز یکی از خوانندگان سایت ایده و دستورالعمل ساختن آتش سبز را برای سایت فرستاده است که شرح آن از پی می‌آید:

نحوه ساختن آتش سبز مخصوص چهارشنبه‌سوری امسال:

با استفاده از اسيد بوريک (Boric Acid) و الکل صنعتي مي توانيد ماده سوختي جديدي را درست کنيد که با آتش زدن آن شعله آتش شما سبز رنگ شود و از آن براي آتش روشن کردن هاي شبانه در تجمعات استفاده کنيد.

براي تهيه «اسيد بوريک» به فروشگاه هاي لوازم آزمايشگاهي و شيميايي رفته و مقدار چند کيلو اسيد بوريک (به صورت پودر سفيد رنگ) تهيه نماييد. اگر احيانا از شما پرسيده شد براي چه کاري «اسيد بوريک» را لازم داريد بگوييد براي خشک کردن پروانه احتياج دارم! نوع طبي اسيد بوريک (Medical grade boric acid) که به عنوان ضدعفوني کننده به کار مي رود را هم ممکن است احيانا بتوانيد از داروخانه‌ها تهيه کنيد.
– همینطور تو گوگل سرچ کنید جاهایی را برای فروش اسید بوریک پیدا خواهید کرد.

طريقه ساخت:
مقدار يک قاشق غذاخوري از پودر «اسيد بوريک» را در يک بطري معمولي الکل صنعتي (الکل چوب) بريزيد و به مدت 5 دقيقه آن را خوب به هم بزنيد و تکان دهيد. کار تمام است. ماده سوختي شما حاضر است!
با آتش زدن اين مخلوط سوختي مشاهده مي کنيد که آتشي با شعله سبز رنگ از آن ساطع مي شود!

در قسمت زير نام عناصري که بر اثر سوختن، شعله رنگي سبز توليد مي کنند آورده شده است. با استفاده از مشتقات اين عناصر تلاش کنيد شايد بتوانيد از طرق ديگر نيز موفق به توليد شعله سبز رنگ براي نشان دادن آتش خشم خود شويد! استاد شيمي دوران دبيرستان ممکن است بتواند در اين زمينه به شما کمک کند:

نماد عنصر ؛ نام عنصر ؛ رنگ شعله در اثر سوختن
B ؛ بور ؛ سبز روشن
Ba ؛ باريم ؛ سبز مايل به زرد (مغز پسته اي)
Cu ؛ نمکهاي غير هاليد مس ؛ سبز زمردي
Cu ؛ نمکهاي هاليد مس ؛ آبي مايل سبز
Mo ؛ موليبدن ؛ سبز مايل به زرد
P ؛ فسفر ؛ سبز مايل به آبي کم رنگ
Pb ؛ سرب ؛ سبز کمرنگ
Sb ؛ آنتيموان ؛ سبز کمرنگ
Te ؛ تلوريم ؛ سبز کمرنگ
Tl ؛ تاليم ؛ سبز خالص
Zn ؛ روي ؛ سبز مايل به آبي

اطلاعات بيشتر به زبان انگليسي:
http://chemistry.about.com/od/funfireprojects/a/greenfire.htm
ويدئوي آموزشي جالب از شعله سبز:
http://www.instructables.com/id/How-to-make-Green-Fire

Advertisements

کارها

اطلاعات

3 responses

1 03 2010
H.T

GHABLESH BARRESI KONID KE MAVADI KE ESTEFADE MIKONID, VAGHTI BA HAM TARKIB MISHAVAND MADEYE SHIMIAYI KE VASE TANAFOS YA PUST BAD BASHE ,NASAZAN…BA TASHAKOR

7 07 2010
secular

http://www.shahbazi.org/pages/Coup_Iran_British_Secrets.htm
پنهانکاری انگلیسی» و اسرار دو کودتا
گزارشی از آخرین تحقیقات در زمینه دو کودتای 3 اسفند 1299 و 28 مرداد 1332
بر مبنای اسناد موجود در آرشیوهای ایران
متن کامل مقاله به صورت فایل PDF

http://www.shahbazi.org/Articles/Secrets.pdf

Boh-rane Atomi daar kar nist baalke bohrane Energy (naaft) ast !!!!

Az in roo Lodge madar Englis be KGB daastoor e bazi plane Jange Saard 2 ra dadeh ast !!!

Va be Lodge Hoj-jaa-tiyeh va Sepahe Pasdaran Daastoore afaa-ridane Jangi ra dadeh!!!
Ta lodge Reza Pahlavi va Sayere Ahzabe Chap va Rast, Lodge Ghomiyati betaa-va-nand baraye plan baadi ke plan taaghsime novin ast amadeh gardaand!!!
ba planhai ke Mokh-taase jahan e daargir e Sonaat va ghaabileh ast !!!!!!!
Taaghsime Iran, Arabestan, Aragh va …
Ra be saar anjam resanand va jange 150 Sale-hi tavasoote freemasonry ha be Jaavameh taahmil gaardanand!!

/

9 07 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!
….

15. انسان برای روبروشدن با هنگامها ، پرورده میشود. خرد ، هوشیار است ، وگاه یا هنگام ( تحول زمان ) را میتواند بشناسد، و کار ویژه آن هنگام را بیاراید

A. چرا به يوگسلاوي حمله شد???
B. صدام حسين دستور داشت که طبق پلان لژ مادر تا آخرين لحظه از کرسي قدرت فاصله نگيرد تا مصوب چنگ گردد!!! و در صورت اجراي پلان تضمين جاني خواهد گرفت که اينگونه نگشت زيرا … !! ولي سوال اينجاست چرا به عراق و بعد افعانستان حمله گشت????
C. چرا طالبان, مجاهدين خلق … را از لیست تروریسم جهانی خارج نمودند????
D. چه بحراني در پشت بازي کاذب مسئله هسته اي ايران نهفته است که بايد لژهاي حجتيه و موتلفه و سپاه پاسداران اجنبي بدستور لژ مادر انگليس و همراهي لژ ک.گ.ب آغاز کننده جنگ گردد?????? تا لژ مادر بازي نيم تمام جتگ جهاني دوم را تکميل کند!!!

تشکيلات فراماسونري بيلدر برگ بنوعي بعنوان دولت سايه جهاني نقش بازي ميکند. در راستاي تضمين اين حاکميت, آنان تصاحب و کنترل بازار مواد مخدر و نفت در اختيار گرفته اند!!!در حمايت و تضمين اين بازارها از سه سيستم اطلاعاتي, بانکي و نظامي استفاده ميگردد!!

1. سيستم اطلاعاتي: تشکيلات ماسونها طبق پلان مادر بيش از 200 سازمان خبررساني معتبر را براي تاثير و جهت دادن جوامعه در راستا پلانها و استراتژي تحت کنترل دارند!!! , …
بحراني که درقرن 21با آن مواجه خواهيم بود بحران کمبود انرژي (نفت) است. و اين انرژي در آينده غير قابل پرداخت براي توليدات انبوه کنوني است!!! براي گذار از اين بحران تشکيلات فراماسونري 2 راه حل را دنبال ميکند: A. تقسيم مناطق نفتي و در اختيار گرفتن کامل آنها!!! B. ايجاد ضمينه براي کشتارهاي نسلي در قرن 21 تا سقف 3 ميليارد نفر (بخشي از اسناد مربوط به سال 1974 US Population Study و … )!!!
از اينرو رسانهاي آنان همزمان 3 وظيفه را برعهده دارد A. ايجاد انگيزه مخرب (ايدئولوژيکي, ناسيوناليسمي قوميتي و طبقه اي … ) B. تحميل عناصر فراماسونري بعنوان نمادهاي ملي!!!!!! C. آماده سازي افکار جهاني!!!

2. سيستم بانکي: سرمايه هاي هنگفتي که از تجارت مواد مخدر بدست آمده است را از طريق بانکهاي اينترنشيونال و بوسيله بازي در بورسهاي معتبر مانند Londense Beurs, Wall street و … اقدام به تبديل اين سرمايه به ثروت سفيد (پولشويي) مينماند!!! البته همه اين پروسه زير نظر MI6 ميباشد تا …
براي نمونه يکي از دلايل اصلي حمله به يوگسلاويي, در اختيار گرفتن ترانسپورت مواد مخدر به اروپا بوده و در اين ميان دست گروههاي موازي بومي را قطع نمودند. حمله به افغانستان نيز در چارچوب همين استراتژي به پيشبرده شد تا زير ساختي گردد براي ادامه پلانهاي ديگر از جمله کنترل انتقال نفت و گاز , … و همچنين پلان تقسيمات نوين منطقه اي و ترسيم جنگهاي 150 ساله بعدي.

3. سيسم نظامي: لژ فراماسونري بيلدربرگ از طريق در اختيار داشتن اينترناشيونال نظامي و سرويسهاي اطلاعاتي(CIA و KGB که هر دو سازمان زير نظر و هدايت MI6 عمل ميکنند) همچنين ايجاد گاردهاي نظامي (سپاه پاسداران, مجاهدين خلق, نيروهاى جيش الشعبى عراق, خمر سرخ , پ.کا.کا, ببرهاي تاميل, مجاهدين طالبان و پارتيزانهاي ناسيوناليسم , پان ترکيسم و …) در کشورهاي هدف براي پيشبرد پلان مادر ساخته و پرداخته شده اند!!!

در حقيقت تمامي تحولاتي را که تاکنون جامعه تجربه کرده ناشي از عدم آگاهي کافي از بازي طراحي شده فراماسونريها بوده!!! که خوشبختانه جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين توانسته با درايت نه تنها ريشه مشکلات پيش آمده را در 150 سال گذشته شناسايي کند بلکه با مانورهاي خردورزانه و راه حل هاي منطقي!!! راه خروج ايرانزمين را از اين بازي هموار سازد!!!! از اين پس منافع ملي ما (قدرت و ثروت جامعه مدني ايرانزمين) حکم بر آن دارد که منافع ملي ما ارجع بر همه چيز است!!!

حاکميت فراماسونري ولايت حجتيه و سپاه پاسداران اجنبي و ساير فراماسونهاي چپ و راست … بايد بدانند اينبار مسير جهنم را خود خواهند پيمود نه جامعه مدني!!!! زيرا جامعه مدني در دنياي مدرنيته روابط و ضوابط را خوب ميشناسد!!!
و قادر است اينبار در صورت ادامه خواب هاي اهريمني آنان براي جامعه مدني, تقويم شهر سوخته را جانشين تقويم خوانده شده فراماسونري مايا نمايد!!!! و عاقبت شومي را براي لژ و لژ نشينان فراماسيونري رقم زند!!!!

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: