عکس تمام کسانی که باید توسط جنبش سبز محاکمه شوند.

28 07 2009

https://i1.wp.com/i16.tinypic.com/2vcw6kh.jpg

رییس بخش0 20:3

حسین طائب فرمانده بسیج

مجتبی ذولنور فرمانده لباس شخصی ها

فاطمه رجبی

Advertisements

کارها

اطلاعات

80 responses

28 07 2009
Amir

آقا چند ده تارو يادت رفته که مهمترينش رهبری يعنی خامنه اي هست

11 08 2009
Melody

من بیش از همه از این فاطمه حقیقت جو متنفرم.وقتی‌ حرفاش و میخونم از دختر بودن خودم خجالت می‌کشم.ولی‌ میدونی‌ چیه؟ من فکر می‌کنم با از بین رفتن آدما اتفاقی نمیفته.یک ایده هست که مثل کرم داره ریشه فرهنگ ما رو میجوه .اون عقیده تند متحجر باید کشته بشه.آدمها بمیرن دوباره یکی‌ دیگه جاشون و میگیره.خمینی مرد اتفاقی افتاد؟من و تو باید تیشه به ریشه تحجر بزنیم این آدمها خود به خود نابود میشند.مرسی‌ از بلاگ خوبت،خونم بیا.مواظب خودت باش.

13 08 2009
khatarnak

دوست عزیز….ما باید کمی عاقلانه تر قضاوت کنیم . مشکل بنده خانم حقیقت جو نیست چون او اکنون از ماست .من احساس شما از خارج از کشور هستید چون دیدگاهتون دقیقا متعلق به کسانی هستکه همه رو در یک رژیم فاسد میدونن و میگویند ما درست میگیم.درسی که امروز باید بیاموزیم درسی هست که جنبش سبز به ما داده است یعنی اتحاد داشته باشیم کاری هم نداشته باشیم دوست بقل دستیمون که در همراه ماست چه عقیده ای و چه حزبی داره.پس بنابرین از نظر من نوعی کسانی که به جنبش سبز میپیوندند رو با آغوش باز پذیرا هستم.

11 08 2009
Melody

راستی‌ همشهری هستیم آره؟

13 08 2009
Melody

دوست عزیز اولا من در مطلبم اشتباها به جای فاطمه رجبی نوشتم فاطمه حقیقت جو.در بلاگتون هم این رو ذکر کردم .منهم مشکلم خانم حقیقت جو نیست که به اعتراضات مردمی پیوسته اون فقط یه اشتباه تایپی بود چون اگه نگاه کنید شما عکس خانم رجبی رو بین محکومین توسط جنبش سبز گذاشتید کامنت من مال اونه.دوما فکر نمیکنم برای فهمیدن اینکه من خارج از ایران زندگی‌ می‌کنم نیاز به احساس کردن باشه از نوشتهای من میشود کاملا فهمید(قصد ندارید در جانشینی بازجو‌های وزارت اطلاعات حق ایرانی بودن رو به دلیل محل زندگیمون از ما بگیرید که ها؟) .سوّماً اتفاقا ما هم میخوایم این جنبش انحصاری نشه و در دست فقط خمینی چی‌‌ها یا هر کس دیگه چی‌‌ها نیفته و سبز هم به ارتجاع سرخ و سیاه نپیوندد.مردمی باشد و هر ایده ایی رو در خودش جای بده البته اگر برخی‌ از دیکتاتور کوچولو‌های سبز بگذارن(منظورم اوناس که در تظاهرات خارج از کشور واسه همه تعیین میکنند چه نوع پرچمی و چه نوع شعاری،…همون خفقانی که جمهوری اسلامی درست می‌کنه،عاملین تفرقه این متحجرین اند نه ما).
سبز باشید و آزاده

11 09 2009
secular

جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي فعاليت خود را 10 برابر کنيد در روز قدس بايد 6 ميليون جمعيت در خيابانها حضور داشته باشد براي محاصره نامحدود مجلس و سپس راديو & تلويزيون !!!
پلان بايد سريع ،قاطع و هدفمند باشد !!!
حاکميت کارش تمام است و حبابي بيش نيست!!!!!!

هویت شهروند:

الف ) شهروند به افرادی اطلاق میشود که به توانمندیها و نیازهای سیاسی و اجتماهی خویش واقف است . موقعیت و شرایط محیط کار و زندگی خویش را می شناسد و نسبت به رویدادهای اطراف خویش واکنش نشان میدهد . با احساس مسئولیت نسبت به تغییرپذیری در محیط کار و زندگی خویش نظارت دارد. آگاه به حقوق خویش و با احترام به حقوق دیگران،همواره در حیطه و توانائی خویش علاقمند مشارکت در امور اجرائی و مدیریت بوده و از احساس مسئولیت گریزان نخواهد بود.

ب) شهروند کسی است که آگاهانه خود را عاری از اشتباه ندانسته و پیوسته به توانمندی خویش منتقدانه و آگاهانه برخورد می کند. و مطلق گرائی را از برنامه خویش حذف می کند.

پ ) شهروند کسی است که اصولا تجدید نظر طلب است. و همیشه در اندیشه و خلق پدیده های جدید بوده و در فکر موقعیتهای تازه ای است برای تغییراتی که خود صحیح می پندارد.

ت) شهروند کسی است که عموما خود را با تغییرات اجتماعی سازگار می بیند و برای گسترش بعد فکری و دانش سیاسی و عمومی خویش ، متمایل به نوگرائی است.

ث) شهروند در جهت ایجاد و خلق شرایط مطلوب، نقشه و برنامه ریزی می کند و از مدیران جامعه چنین انتظاری نیز دارد .

می توان به جرات گفت در جوامعی که با الگوی ایدئولوژیک ( مذهبی و غیر مذهبی ) نظام حقوقی و اخلاق مدنی جامعه را بنیان نهادند ،هیچ گاه نتوانستند چارچوب عادلانه ای درکلیه شئونات اجتماعی بوجود آورند و عملا فرد و فردیت وحقوق و آزادی در حقوق اجتماعی پا وشکل نگرفته است. فرد برای نظام ایدئولوژیک عنصری از جامعه توده ای است که تکلیفش را رهبران توده ای تعیین می کنند . رهبران توده ای انسان را با هویت توده ای متصورند زیرا بخوبی می دانند زمانیکه انسان خود را از هویت توده ای و تسلط جدا کند، صاحب اصالت و استقلال فردی و حقوق سیاسی و اجتماعی در برابر حکومت خواهد بود و تعریف نوینی از خود بدست می دهد که در تضاد با ایدئولوژی حاکم خواهد بود.

ما خواهان حکم اعدام براي:
علی خامنه ای- احمدی نژاد
مجتبی خامنه ای, مصباح يزدي, احمد جنتی،
مسئولین دفتر سیاسی سپاه,
شاهرودي,
حسین شریعتمداری,
رادان,
سرلشگر فیروزآبادی,
عزیز جعفری,
طائب,
ذوالنوری,
احمدی مقدم,
نقدی,
مرتضوی,
حاج منصور ارضی,
رمضون کچل,
سعید کنگرلو,
احد قدمی,
روح الله بهمنی,
حسین سیب سرخی,
حسین سازور,
محمد کوثری (فرمانده سابق سپاه و نماینده کنونی مجلس)،
حسین فدائی,
مصطفی خیریان,
زاکائی,
سروری,
و همه جنایتکاران دیگری که دست به دست هم دادند خون فرزندان ايرانزمين را بزمين ريختند و در تجاوزها و شکنجه ها دست دارند

11 09 2009
secular

روشنفکر فرا-ايدئولوژيست نه برده ايدئولوژي

ايرانزمين سرزمين جنبشها و سنديکاهاست ‹فرا ايدئولوژي› نه احزاب !!!
تئوريها و ايدئولوژيها مختص زمان و چهارچوب مشخصيست که با گذشت زمان قادر به پاسخگويي به خواسته هاي انسان خرد انديش نيست. پذيرش هر مکتبي و ايدئولوژي (اسلام ، کمونيست , سوسياليست ،…) در دنياي مدرن امريست شخصي!!!

هيچ نسلي تعيين کننده عدالت براي نسل ديگر نيست!!!
جنبش سياسي وجود خارجي ندارد!!! و تعيين سياست هاي داخلي و خارجي همه بدست جنبش هاي اجتماعي ايرانزمين خواهد بود!!!, هر چه سیاسی است، اجتماعی است و هر چه اجتماعی است، سیاسی نیز هست. حقوق شهروندي (حق آزادي بيان ، انديشه ، قلم ، نوع پوشش , رفاه و امنيت اجتماعي…)

دمکراسي و انديشه حقوق بشر از تفکرات انسان مدرن است. مدرنيته چيزي نيست جز علم مدرن، سياست مدرن، اقتصاد مدرن و … دمکراسي مبتتي بر قوانين حقوق بشر يعني دادن نظم جهت زندگي مطلوب و عادلانه تر , که عقلانيت بر آن صحه گذارد

نمايندگان مجلس قانونگذاري و مراکز تصميم گيري از منتخبين جنبشها و سنديکاها ميبايست باشند (زنان، معلمان ، اساتيد ، کارگران، کارمندان، روزنامه نگاران، نويسندگان ، دانشجويان، پزشکان، پرستاران, کشاورزان و…) !!!!!!!!!!!

اين است حکومت مردم بر مردم

11 09 2009
secular

ايدئولوژيها آزادي , دمكراسي و پيشرفت را بر اساس باورهاي دگماتيسم خويش تعريف مينمايند كه در نهايت به ديكتاتوري ختم ميگردد!!!!!

حقوق ملت = حقوق شهروندي

حقوق شهروندي (حق آزادي بيان ، انديشه ، قلم ، نوع پوشش , رفاه و امنيت اجتماعي, ….)

اعلاميه جهانى حقوق بشر: وقتى كه حكومت، حقوق ملت را نقض كند!!! ، شورش و انقلاب براى هر دسته از ملت، از مقدس ترين و ناگزيرترين وظايف است!!!

مصدق سکولار:
هر جا ملت است آنجا مجلس است!!!
فرض اینکه شما بگویید مجلس موسسان این قانون را تغییر داده قانونی که مخالف میل مردم باشد قانون نیست!!!
قانون اساسي براي ملت است، نه ملت براي قانون اساسي

بر فرض که ما با هواخواهان این رژیم موافقت کنیم و بگوییم دیکتاتور به مملکت ما خدمت کرد. در مقابل آزادی که از ما سلب نمود چه برای ما کرد؟؟؟

8 02 2010
secular

شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!
این ملتست که فقط شاه , رهبر, پیشوا است!!!

درخت سبز، ازدیدگاه ایرانیان، «خود رو» هست ، یعنی اصالت دارد، و بیان خود جوشی و اصالت انسانست!!!

تصویرانسان درفرهنگ ایران، درخت سرو همیشه سبزاست!!!!
که نماد سرافرازی فطرت ادمیست!!!!
درخت همیشه سبز درگیتی، برترین نماد سکولاریته میباشد
باید درفش درخت سرو سبز همه جا افراشته شود، چون سبزکه درفرهگ ایران، بیان تازه شوی همیشه زندگی درگیتی بوده است
از پدر فلسفه سکولاريسم ايرانزمين, پرفسور منوچهر جمالي سپاسگزاريم !!!
جنبش تحولخواه سکولار

http://www.jamali.info/index.php

در عصر مدرنيته براي دستيابي به حقوق حقهمان اينبار نه از طريق سپردن سرنوشت خويش بدست احزاب تزديک به تفکر جنبشها و سنديکاهاي فراايدئولوژي , بلکه خود تفکر بايد حاکميت را بدست گيرند !!!!!! جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي نمايندگان سياست مدرنند

پيدايش سنديکاهايی که مدافع منافع زحمتکشان جامعه باشند می توانند شکل های اوليه ی احزاب!!! واقعأ طبقاتی گردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دکتر مصدق می دانست روزی تحولات محتمل، بلکه حتمی الوقوع، در جامعه ی ايران، وجود نوع پيشرفته ی آنها را به ضرورتی حياتی تبديل می کند!!!

فراکسيون برابري حقوقي
فراکسيون مدرن دفتر تحکيم
فراکسيون مادران صلح
فراکسيون حمايت از حقوق کودک
فراکسيون کانون رسانه هاي گروهي (کانون نويسندگان و کانون خبرنگاران …)
فراکسيون کانون تدريس (اساتيد , معلمان و مراکز خصوصي آموزشي, سازمان پژوهش و تحقيقات)
فراکسيون توليدکنندگان و فروشندگان
فراکسيون سنديکاي ترانسپورت (سنديکاي رانندگان و سنديکاي تعميرکاران , … )
فراکسيون بهداشت و درمان (سنديکاهاي…)
فراکسيون حقوق دانان (سنديکاهاي…)
فراکسيون بازيابي (سنديکاي کارگران شهرداري, …)
فراکسيون ميراث فرهنگي (سنديکاهاي….)
فراکسيون محيط زيست (سنديکاهاي …)
فراکسيون…

10 02 2010
secular

farda ghoghai khahim kard!!!

dar youtube
22 bahman sabz – ٢٢ بهمن سبز

ای سرود آوران سپیده
ای شهیدان در خون تپیده
مژده مژده شد ستم گم
خشم مردم
باز علم کرد پرچم کاوه از دادخواهی
تا رباید از سر بد کنش تاج شاهی
ای فتاده به زنجیر ایام
یک جهش مانده تا برکنی دام
یک قدم مانده یک خیز یک گام
بشکنی این قفس تا بر آری نفس
چون درای جرس بانگ بر داری از دل به هر بام
روز سرکوبی استبداد
روز جمهوری و آزادی
ای سرود آوران سپیده
ای شهیدان در خون تپیده
درود، درود، درود درود درود
(سیاوش کسرایی)

11 02 2010
secular

روز پر افتخار 22 بهمن سبز بر جنبش سبز سرو سبز مبارک باد!!! حماسه آفريني امروزتان آفرين باد. جنبش تحولخواه سکولار

14 02 2010
secular

سروران گرامي،

خرد آدمي توان نو انديشي در رويدادهاي نوين را دارد زيرا خرد خودجوش نيرومند است و هيچگونه بيمي از هنگام هاي پيش رو ندارد. در فرهنگ سکولاريسم گوهر آدمي در خود غوطه ور ميگردد، تا خود را گشاید و فراخ سازد. خاموشي با تامل حاکي از خود جوشيست که بدنبال يافتن هنگام است. خرد آدمي گوهر بازگشاييست. کسي نياز باميد دارد که خويش را ناتوان در پيامدهاي نوين در زمان داند.

در عصر شکوفايي عقلانيت ايدئولوژيها خود را مفسر و تعيين کننده ابتدا و انتهاي تحولات ميدانند از اينروست که یک برهه از زمان را برمیگزینند تا بريدهاي ثابت خود را بنام حقيقت مطلق تحميل سازند. آرمانهاي ايدئولوژيها آرمانهاي تحميق سازي توده ايست از اينرو مبازره اصلي را مبارزه توده هاي مقلد ميدانند تا حاکميت خود را بر جامعه تحميل سازند.

در روز 22 بهمن سبز, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين با آگاهي از کارتهاي بازي حاکميت قرون وسطايي فقيه و سپاه غارتگر ايرانيستيز وارد پروسه جديدي مبارزاتي گشت تا حاکميت پوشالي را مجبور به بکاري گيري همه توانهاي خويش براي عرضه خود و ارزيابي از سوي ما نمايد!!!
براي رسيدن به اين منظور جنبش مدني و سنديکايي فراايدئولوژي با تزريق حجم وسيع اطلاعات موازي کار خويش را آغاز نمود که با توجه به فاکتورهاي ديگر, حاکميت مجبور به عکس العمل در مقابل کارتهاي بازي جامعه مدني گرديد و حياتي ترين توانهاي استراتژيک خود را عرضه کرد.
با اين خطا نه تنها همگان شاهد آسيب پذيري بالاي آنان در مقابل مبارزه جامعه مدني گرديدند بلکه ضعف عميق و خطرساز آنان در مقابل کمترين تحرکات برونمرزي هويدا شد!!!
خطاي استراتژيکي که هيچ حاکميتي تهي مغزي به آن تن نميدهد. اين خطاي فاحش اولين پيروزي روز 22 بهمن سبز, براي جنبش نسل جوان و خردورز ايرانزمين بود!!!

اما در راستاي اين پلان بخشي از اطلاعات موازيمان بر روي بخش وسعي از نيروهاي جامعه مدني تاثير گذاشت که به موازات آن با تحليل رفتن کانالهاي مدرن ارتباطي قادر به اصلاح دادها نشديم و بخشي از شبکه ها بر اساس داده هاي اشتباه عمل نمودند. بخشي را نيز در آخرين ساعات غير فعال نموديم تا بدنه اصلي آسيب نبيند.

از اينرو در 22 بهمن سبز فقط بخش کوچکي از شبکه هاي تکنيکي, شجاعانه و خرد گرايانه بار مسوليت همگان را بدوش کشيدند که تاريخ ايرانزمين اين دلاوران سرو هميشه سبز را گرامي خواهد داشت که اهداف مورد نظر با حضورشان به نتيجه رسيد (ايجاد تشنج و تبديل جشن به جنگ شهري, تحميل هزينه مضاعف ، خنثي کردن نيروي تبليغاتي, …)!!!

در شرايط کنوني جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي با آزمودن خود در هنگام ها مياموزند که چگونه با خردورزي تجربه هاي بدست آمده را بکار گيرد.
از اين بعد هر پلاني از سوي خرد جمعي جامعه مدني طرح شد اجازه انجام پلانهاي فريبنده موازي را با يا و يا نداريم!!! ارتباطات نيز مانند اصول کاري جنبش بزرگ زنان ايرانزمين بايد ترکيبي از استفاده از ابزارهاي کلاسيک و مدرن باشد!!!

8 مارس, چهارشنبه سوري و روز ملي شدن نفت هنگام هاي تاريخ سازي که سرنوشت تلخي را براي حاکميت ديکتاتوري رقم خواهيم زد!!!

گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
25/11/88

16 02 2010
آرش

سلام
خواهش میکنم
خیلی خوشحال خواهم شد که مطلبم در وبلاگ شما هم باشد
تا میتوانید روی این ایده و سایر ایده ها هم کار کنید تا بتوانیم چهارشنبه سوری عالییه باشیم
شاد و سبز باشی

6 03 2010
secular

سروران گرامي,

خرد آدمي نگهبان زندگيست, آنگونه ميانديشد که ميتواند بکار گيرد, زيرا خرد در گستره انديشه ها ميجنبد تا خرد کاربر گردد. در فرهنگ سکولاريسم ارج نهادن بخود و پيرامون خود فرهنگست که سرچشمه آفرينش مدنيتست. گوهر آدمي در تحول بخود ارجمند ميگردد. ارزشمندي هر جامعه اي به توانايي تحول بخود و آفرينندگيست.

کسي من است که از خود ميانديشد و گستاخست. در عصر مدرنيته ايدئولوژيها بدنبال سلب ارجمندي جامعه اند تا جامعه با خوار گشتن, تهي و مقلد گردد. آنان مولد مردمان بي اراده و محکوم به روند تاريخيند, نه مردمان مولد قانونگذار. ايدئولوژيها با مسخ سازي حقيقت, منيت را از من ميستانند تا آدميان خارج از آموزههايشان جرائت انديشيدن و سرکشي نداشته باشند.

در شرايط کنوني که تمامي سنگرهاي حاکميت ولايت قرون وسطايي فقيه و سپاه پاسداران ايرانيستيز در هم کوبينده گشته و بر همگان عيان گشته که مجموعه نيروهاي وفادار به آنان حدود پنجاه هزار نفر بالغ ميگردد که پتانسيل اين نيرو, قادر بمتمرکز و فعال کردن حدود سيصد هزار نفر ميباشد, ميبايست جنبش سبز نسل جوان با تمامي توان آخرين گامها را براي رهايي از استبداد و توهم زدايي بر دارد.

لذا از روز 8 مارس که روز فرخنده جنبش زنان ايرانزمين است ميبايست با بازنگريهاي انجام شده روز آموزش حقوق شهروندي و آزادي فردي گردد که در امتداد آن اطلاع رساني مدرن و کلاسيک آزموده گردد!!!
در کنار اين تست ميبايست موازي سازيها و کاربرد عملي آن تشريح گردد. جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين با آموزش و افزايش گروههاي تکنيکي خويش در سطح بايد توان مانور و استقلال در تصميم گيرها و بهينه سازي فعاليتها را افزايش دهند که در صورت اختلال در سيستم هاي ارتباطي نيازي به تغييرات تاکتيکي نداشته باشد.

با توجه به بحران اقتصادي و شرايط بين المللي در پيش رو جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي ميبايست خود مولد پلان آنارشيسم هوشمند گردند بدين مفهوم که با گسترش آنارشيسم نه تنها نيروهاي وابسته به حاکميت کاملا» فلج ميگردند و بجاي شکنجه و آزار فرزندان ايرانزمين بايد مراقب ديوارهاي ترک برداشته خانه خويش باشند تا بر سر خانواده شان فرود نيايد بلکه در موازات آن جامعه مدني قادرست با درايت به اهداف خويش دستيابد.

حاکميت قرون وسطايي در قرن 21 بايد بداند که جز فنا راهي ديگري برايش باقي نمانده و حکم اعدام براي يار دبستانيمان محمد امین جز سياه رو کردن مذهبشان سودي نخواهد داشت.

8 مارس بر جنبش فمینیستی زنان ايرانزمين مبارک باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
15/12/88

20 03 2010
secular

پروفسور منوچهرجمالی:

تا ما با یک مکتب فلسفی یا یک تئوری علمی، « رابطه فکرِی» داریم، آن مکتب، فلسفی است وآن تئوری، علمیست!!!!

ولی وقتی ما «رابطه ایمانی واعتقادی» با همان مکتب فلسفی یا تئوری علمی داریم ، آن مکتب، دیگر،فلسفی نیست و آن تئوری، دیگر، علمی نیست!!!! بلکه هردو، تحول به ایدئولوژی یافته اند!!!!

———————————————————————

در فرهنگ سکولاريسم هويت آدمي از خردگرايي منشا ميگيرد. زندگي آدمي بقامت خرد و معرفت اوست که آدمي را دعوت برهايي طلبي ميکند.

عقل خودبنياد در عصر مدرنيته بدنبال پلوراليسم انديشه ها در جامعه مدنيست!!! و نه بدنبال پلوراليسم ايدئولوژيها !!! زيرا ايدئولوژيها حاجب ادراکند که عادت به استبداد را نهادينه ميکنند, حال آنکه جامعه مدني جامعه ايست تکثرگرا که در همزيستي و براي همزيستي ساختار يافته است.


arezu

———————————————————————-

شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است
همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
همه شاهان ایران و ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …) غاصب حق مسلم ملت بوده اند

10 04 2010
secular

سروران گرامي،

حقيقت داشتني نيست بلکه جويندگيست زيرا در جستجو آنرا شفاف ميسازيم نه جذاب. در فرهنگ سکولاريسم حقيقت متملک و جذاب, منشا فريب است که ايده ال حافظه است نه تفکر زيرا حقيقت مطلقيست که ميخواهد حکومت کند. حقيقت در گستره بي نهايت سير ميکند که ازخود نوزايي دارد.

در عصر مدرنيته ايدئولوژيها بدنبال انديشه هاي رام گشته و مقلدند, تا قوانين خويش را منطبق بر آرمانهايشان تحميل سازنند. حال آنکه جامعه مدني قانونگذار است و حاکميت بر قانون را دارد!!! نه قانون حاکميت, بر او. بدينسان قانون حاکميت, بر ملت مردود است.

در عصر شکوفايي عقلانيت با توجه به انسجام خودآگاه نيروهاي جامعه مدني, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين قادر گشت نظم مديريتي, اقتصادي و نظامي را بنفع خويش نامتعادل و ناکارآمد سازد.
از اينرو در اين برهه حساس, جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي از يکسو اقدام به بازنگري و بارور سازي مجدد عمق جنبش سبز خردورز نموند تا فلسفه وجودي خويش را که از درون فرهنگ سکولار ايرانزمين برخواسته, ريشه دارتر و عميقتر نمايد و از من مستقل آگاه, ماي مقتدرتر پديد آورند و از سوي ديگر ضمن حفظ موقعيت, با حمله تئوريک گسترده به حاکميت قرون وسطايي و ايدئولوژيها, لرزه بر اندام تهي ايدئولوژيهاي وامي در برابر فرهنگ ايرانزمين اندازند.

با توجه به اصل نامتغير حاکميت جامعه مدني ايرانزمين, طرح حاکميت سکولار از سوي فريبکاران, يعني ساختن ايدئولوژي از سکولار در مقابل حاکميت جامعه مدني (جمهور جامعه مدني ايرانزمين) است.
زيرا قانوني, اساسي و سکولار است که توسط خرد جمعي جامعه مدني نگاشته ميگردد و نه عمودي. اگر جامعه مدني از رشد و بالندگي برخورد باشد, قوانين نيز بطبع خردورزانه خواهد بود.

با توجه به دانش و اقتدار حاصله, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين ميبايست ضمن ادامه مستمر آموزش, شفاف سازي فرهنگ سکولار ايرانزمين و اطلاع رساني از هم اکنون شبکه ها را جهت فعاليت براي 22 خرداد و فرصتهاي مياني براي همبستگي در تحميل بازگشت، بازنگري, اصلاح و رفراندم مجدد قانون اساسي در جهت محقق کردن آرمانهاي جامعه مدني آماده سازيم بوسيله مبارزات منفي در موازات تحريم هاي بين المللي, اعتصابات و تمرکز بر مانورهاي اقتدار در سطح شهرها و جذب نيروهايي که حاکميت توان حفظ آنان ندارد.

حاکميت ولايت پاشاهي حجتيه بايد بداند يا در مقابل جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين سر تعظيم فرو آورد و يا سر خود را در تندبادها بباد خواهد داد.

از پرفسور منوچهر جمالي, پدر فلسفه سکولاريسم ايرانزمين که فرهنگ خردگراي ايرانزمين را بازنگري نمودند قدر داني ميکنيم!!!
روز 1 مي بر سنديکاهاي فراايدئولوژي گرامي باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
21/1/89

16 04 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد !!!

۱. نیویورک ۱۹۹۱- آیت الله مصباح یزدی در کت و شلوار. دیداری که از امریکا به کانادا نیز کشید ???رابطه آیت الله مصباح یزدی و مرحوم دکتر سیدجعفر شهیدی چه بوده??
۲. خانم دکتر حسین فاطمی پیام آور و رابط میان عوامل خارجی (شاهزاده=امامزاده رضا پهلویی که این مزدور, رابط انگلیس ست) و حجتیه های صهیونیسم آنوسی ( احمدی نژادها ، جنتی ها, مشاعی ها مصباح یزدی ها, مکارم شیرازی و …) است ????
۳. مرکز: TFT آمریکایی-اروپایی در گزارشی نوشت که در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران آرای بخش عمدهای??? از ایرانیان به نفع محمود احمدینژاد خواهد بود
۴.زمزمه میان طرفداران احمدی نژاد: قوه قضائیه آلوده است و باید پاکسازی شود. باندهای مافیائی و حتی خود رهبر نمی گذارند احمدی نژاد کار کند.
جالب است که آنها هیچوقت از انقلاب، خمینی، صحبت نمی کنند. هر وقت هم که از زمان شاه صحبت پیش می آید، نسبت به آن نظام مهاجم نیستند!!??
۵….

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها, حجتیه ها که نطفه اصلی انگلیسند !!! که بعد از قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!

17 04 2010
secular

از پدر فلسفه سکولاریسم ایرانزمین, پرفسور منوچهر جمالی که با آغاز قرن ۲۱ , گیتی را با فلسفه سکولاریسم ایرانزمین مزین نمودند, سپاس گذاریم!

جهان, قرن ۲۱ را با فلسفه نوین بر خواسته از فرهنگ سکولار ایرانزمین و پایان احزاب چپ و راست آغاز نموده است!!! فلسفه ای جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین بدان آراسته است.

جنبش تحولخواه سکولار

17 04 2010
secular

از پدر فلسفه سکولاریسم ایرانزمین, پرفسور منوچهر جمالی که با آغاز قرن ۲۱ , گیتی را با فلسفه سکولاریسم ایرانزمین مزین نمودند, سپاس گذاریم!
جهان, قرن ۲۱ را با فلسفه نوین بر خاسته از فرهنگ سکولار ایرانزمین و پایان احزاب چپ و راست آغاز نموده است!!! فلسفه ای که جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین بدان آراسته است.
جنبش تحولخواه سکولار

از اين ببعد نوبت جامعه مدنيست که از ثروت ملي چفاول شده خويش در طول هزاران سال توسط شاهزاده ها=امامزاده ها بصورت رايگان استفاده کند!!! از اينرو جامعه مدني از اين ببعد هيچگونه قبضي (برق، آب, گاز …) را نخواهد پرداخت!!!
ما بيشماريم و قدرتمان بي همتا!!!
همانطور که خميني گفت آب, برق, … مجاني است

18 04 2010
secular

ملـّت، چیزی میشود که میجوید
یافتن «هوّیت» با «آینده» کاردارد!!

11va 12 Ordibesht

فراکسيون کانون تدريس (اساتيد , معلمان و مراکز خصوصي آموزشي, سازمان پژوهش و تحقيقات)
فراکسيون توليدکنندگان و فروشندگان
فراکسيون سنديکاي ترانسپورت (سنديکاي رانندگان و سنديکاي تعميرکاران , هواپيمايي … )
فراکسيون بهداشت و درمان (سنديکاهاي…)
فراکسيون بازيابي (سنديکاي کارگران شهرداري, …)
فراکسيون ….

Jonbeshe sabze sandica ha va kanoone kherad moaleman va asatid, shoma ghanoon goza-rane ayandehid va ahzabe moderne siyasi-madani ayandeh astid!!!!
Ghanoon gozar az ghanoone hakemi-yat eta-aat nemikond va tan be hegharaat , faghr va gha-raate servate jamhe madani khish az sooye 50.000 nafar nemi-dahad!!!
Plan-ha ra amadeh konid ta hamhang amal konim!!!
Ghodrate ma biham-ta ast !!!!!

19 04 2010
secular

فراکسيون برابري حقوقي
فراکسيون مادران صلح
فراکسيون مدرن دفتر تحکيم
فراکسيون حمايت از حقوق کودک
فراکسيون کانون رسانه هاي گروهي (کانون نويسندگان و کانون خبرنگاران …)
فراکسيون کانون تدريس (اساتيد , معلمان و مراکز خصوصي آموزشي, سازمان پژوهش و تحقيقات)
فراکسيون توليدکنندگان و فروشندگان
فراکسيون سنديکاي ترانسپورت (سنديکاي رانندگان و سنديکاي تعميرکاران , , هواپيمايي … )
فراکسيون بهداشت و درمان (سنديکاهاي…)
فراکسيون حقوق دانان (سنديکاهاي…)
فراکسيون بازيابي (سنديکاي کارگران شهرداري, …)
فراکسيون ميراث فرهنگي (سنديکاهاي….)
فراکسيون محيط زيست (سنديکاهاي …)
…فراکسيون…

قرن ۲۱, قرن جامعه مدنی ، آزادیهای فردی و حقوق شهروندیست!
قرن ۲۱, قرن احزاب چپ و راست به نمایندگی از ایدئولوژیها نیست (مذهب ، سوسیالیسم ، کمونیسم ، ناسیونالیسم, پانیسم و مشروطه…)!!!

ایدئولوژیها در تقلا برای بدست گرفتن قیومیت جنبشها و سندیکاها در جهت تثبیت آینده حیات سیاسی خود بعنوان مرکزیت قدرت تصمیم گیری بدست و پا افتاده اند.
غافل از آنکه جامعه مدنی در قرن ۲۱ برای دستیابی به حقوق حقه اش, اینبار نه از طریق سپردن سرنوشت خویش بدست احزاب تزدیک به تفکر جنبشها و سندیکاها , بلکه اینبار خود تفکر جنبشها و سندیکاها, حاکمیت را بدست خواهد گرفت.
جنبشهای مدنی و سندیکایی فراایدئولوژی , احزاب مدرن سیاسی- مدنی آینده ایرانزمینند !!!

شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
این ملتست که فقط خـدا, شاه, رهبر, پیشوا است

19 04 2010
secular

سروران گرامي,

يقين بخود سرچشمه قدرتست و هر آنکس که قدرت دارد, آزاد است زيرا قادر به تعيين طول و عرض مانورهاست. وقتي آدميان با يقين بخود, بر خود افزودند, نيرو پيدايش ميبابد و عهد تابعيت, از حاکميت غير از خود محو ميگردد و در امتداد آن نيروي مسوليت پذيري, قانونگذاري و حاکميت بر خود شروع بجوشش ميکند!

صاحب ثروت و قدرتست که مجري و مبتکر هر گونه حرکت, گردش, خيزش و هدفي ميگردد!!! گره کوري که در راه آزادي, رفاه و امنيت اجتماعي, … وجود دارد، فقط با نيروي خرد جمعي جامعه مدني در غالب ساختارهاي جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي که احزاب سياسي-مدني آينده اند, باز خواهد گشت!!! که در امتداد آن جامعه مدني سر گرسنه بر بالين نميگذارد و تفکر نسل جوانش به اسارت در نخواهد آمد, که خود قانونگذار و صاحب قدرت و ثروت مليست.

در شرايط کنوني که نياز به استقلال سنديکاها، کانونها و … در جهت احقاق حقوق و ارزشهاي اساسي دمکراسي بر همگان آشکار گشته, ميبايست با يقين حاصله, در امر تثبيت و ارتقائ توان ساختاري و ارتباطات متقابل جنبشهاي مدني و سنديکايي همت گمارييم!!!
لذا پيش از خيزش روزهاي 11 و 12 ارديبهشت ماه در اجراي پلانها, بايد کانونها و سنديکاهايي که در يک رديف شغلي قرار دارند, بطور مثال فراکسيون ترانسپورت که شامل شرکت واحد، تاکسيراني، هواپيمايي، ترنها ، مترو ، کشتيراني ، کاميون داران و… هماهنگهايي لازم را انجام داده باشند و در جهت مطالبات محوري فراکسيون خود مانند استقلال سنديکاها, حقوق بالاي خط فقر، تضمين امنيت شغلي, شريک در سرمايه و سود و…شفاف و مجد باشند.
تا در اولين پروسه قادر گردند هدفمند اهداف خود را تعقيب, و موجوديت خود را بعنوان عامل تاثير گذار تحميل نمايند! با توجه به اينکه هر يک از اين فراکسيونهاي مدرن, داراي چندين ميليون عضو ثابت خواهند بود, قادرند هر خواسته ايي را در کانون قدرت به اجرا در آورند.

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين در روزهاي 11 و 12 اردبيهشت ماه سبز 89 , از هيچ حمايتي دريغ نخواهد کرد !!! ما بيشماريم و بي همتا !!!

روز 1 مي بر سنديکاهاي فراايدئولوژي گرامي باد
روز 12 ارديبهشت بر کانون خرد معلمان و اساتيدآکادميکي ها گرامي باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
30/1/89

26 04 2010
secular

پروفسور منوچهرجمالی:

ازخود ، زیستن»، سکولاریته است
ازخود، تراویدن ِ حق»، حقوق بشراست
ازخود،روشن کردن»، بینش حقیقیست

اندیشیدن نو، زائیدن خود ازنو درآینده است!!!
آنکه خود و ازخود نمیاندیشد، اندیشه های روشنی را هم که از دیگران میگیرد، تاریک میسازد!!!
آنکه ازخود میاندیشد، تاریکی را تحول به روشنی میدهد و ازگذشته تباه ، آینده رخشان میسازد!!!

یک فکر،موقعی، تبدیل به یک عقیده میشود که قدرت گسستن ما ازآن بکاهد، ویک عقیده، موقعی تبدیل به فکرمیشود، که قدرت گسستن ما ازآن بیفزاید!!!!
جامعه، فقط هنگامی به حکومت، اعتماد میکند که خودش،حکومت بشود.سی مرغ،سیمرغ بشوند
زندگی درزمان،برترین ارزشست = سکولار

انسان، چیزی میشود که میجوید,
ملـّت، چیزی میشود که میجوید
یافتن «هوّیت» با «آینده» کاردارد!!
از پدر فلسفه سکولاریسم ایرانزمین, پرفسور منوچهر جمالی که با آغاز قرن ۲۱ , گیتی را با فلسفه سکولاریسم ایرانزمین مزین نمودند, سپاسگذاریم!

جهان, قرن ۲۱ را با فلسفه نوین بر خاسته از فرهنگ سکولار ایرانزمین و پایان احزاب چپ و راست آغاز نموده است!!! فلسفه ای که جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین بدان آراسته است.
جنبش تحولخواه سکولار

26 04 2010
secular

از پدر فلسفه سکولاریسم ایرانزمین, پرفسور منوچهر جمالی که با آغاز قرن ۲۱ , گیتی را با فلسفه سکولاریسم ایرانزمین مزین نمودند, سپاسگذاریم!

جهان, قرن ۲۱ را با فلسفه نوین بر خاسته از فرهنگ سکولار ایرانزمین و پایان احزاب چپ و راست آغاز نموده است!!! فلسفه ای که جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین بدان آراسته است.
جنبش تحولخواه سکولار

فراکسيون برابري حقوقي (jonbeshe zannan)
فراکسيون مادران صلح
فراکسيون مدرن دفتر تحکيم
فراکسيون حمايت از حقوق کودک
فراکسيون کانون رسانه هاي گروهي (کانون نويسندگان و کانون خبرنگاران …)
فراکسيون کانون تدريس (اساتيد , معلمان و مراکز خصوصي آموزشي, سازمان پژوهش و تحقيقات)
فراکسيون توليدکنندگان و فروشندگان
فراکسيون سنديکاي ترانسپورت (سنديکاي رانندگان و سنديکاي تعميرکاران , هواپيمايي … )
فراکسيون بهداشت و درمان (سنديکاهاي…)
فراکسيون حقوق دانان (سنديکاهاي…)
فراکسيون بازيابي (سنديکاي کارگران شهرداري, …)
فراکسيون ميراث فرهنگي (سنديکاهاي….)
فراکسيون محيط زيست (سنديکاهاي …) فراکسيون…

هنگامی ملت با هـم ، سیمـرغ را میجـویند
خودشان، هم « شـاه » ، وهم « خـدا »
میشوند!!!
قرن ۲۱, قرن جامعه مدنی ، آزادیهای فردی و حقوق شهروندیست!
قرن ۲۱, قرن احزاب چپ و راست به نمایندگی از ایدئولوژیها نیست (مذهب ، سوسیالیسم ، کمونیسم ، ناسیونالسم, پانیسم و مشروطه…)!!!

ایدئولوژیها در تقلا برای بدست گرفتن قیومیت جنبشها و سندیکاها در جهت تثبیت آینده حیات سیاسی خود بعنوان مرکزیت قدرت تصمیم گیری بدست و پا افتاده اند.
غافل از آنکه جامعه مدنی در قرن ۲۱ برای دستیابی به حقوق حقه اش, اینبار نه از طریق سپردن سرنوشت خویش بدست احزاب تزدیک به تفکر جنبشها و سندیکاها , بلکه اینبار خود تفکر جنبشها و سندیکاها, حاکمیت را بدست خواهد گرفت.
جنبشهای مدنی و سندیکایی فراایدئولوژی , احزاب مدرن سیاسی- مدنی آینده ایرانزمینند !!!

26 04 2010
secular

سروران گرامي,

يقين بخود سرچشمه قدرتست و هر آنکس که قدرت دارد, آزاد است زيرا قادر به تعيين طول و عرض مانورهاست. وقتي آدميان با يقين بخود, بر خود افزودند, نيرو پيدايش ميبابد و عهد تابعيت, از حاکميت غير از خود محو ميگردد و در امتداد آن نيروي مسوليت پذيري, قانونگذاري و حاکميت بر خود شروع بجوشش ميکند!

صاحب ثروت و قدرتست که مجري و مبتکر هر گونه حرکت, گردش, خيزش و هدفي ميگردد!!! گره کوري که در راه آزادي, رفاه و امنيت اجتماعي, … وجود دارد، فقط با نيروي خرد جمعي جامعه مدني در غالب ساختارهاي جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي که احزاب سياسي-مدني آينده اند, باز خواهد گشت!!! که در امتداد آن جامعه مدني سر گرسنه بر بالين نميگذارد و تفکر نسل جوانش به اسارت در نخواهد آمد, که خود قانونگذار و صاحب قدرت و ثروت مليست.

در شرايط کنوني که نياز به استقلال سنديکاها، کانونها و … در جهت احقاق حقوق و ارزشهاي اساسي دمکراسي بر همگان آشکار گشته, ميبايست با يقين حاصله, در امر تثبيت و ارتقائ توان ساختاري و ارتباطات متقابل جنبشهاي مدني و سنديکايي همت گمارييم!!!
لذا پيش از خيزش روزهاي 11 و 12 ارديبهشت ماه در اجراي پلانها, بايد کانونها و سنديکاهايي که در يک رديف شغلي قرار دارند, بطور مثال فراکسيون ترانسپورت که شامل شرکت واحد، تاکسيراني، هواپيمايي، ترنها ، مترو ، کشتيراني ، کاميون داران و… هماهنگهاي لازم را انجام داده باشند و در جهت مطالبات محوري فراکسيون خود مانند استقلال سنديکاها, حقوق بالاي خط فقر، تضمين امنيت شغلي, شريک در سرمايه و سود و… شفاف و مجد باشند.
تا در اولين پروسه قادر گردند هدفمند اهداف خود را تعقيب, و موجوديت خود را بعنوان عامل تاثير گذار تحميل نمايند! با توجه به اينکه هر يک از اين فراکسيونهاي مدرن, داراي چندين ميليون عضو ثابت خواهند بود, قادرند هر خواسته ايي را در کانون قدرت به اجرا در آورند.

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين در روزهاي 11 و 12 اردبيهشت ماه سبز 89 , از هيچ حمايتي دريغ نخواهد کرد !!!
ما بيشماريم و بي همتا !!!

روز 1 مي بر سنديکاهاي فراايدئولوژي گرامي باد
روز 12 ارديبهشت بر کانون خرد معلمان و اساتيدآکادميکي ها گرامي باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
30/1/89

26 04 2010
secular

آفريننده خودآگاه فريب, آفريننده ناخودآگاه حقيقت هم نيز است.

سروران گرامي،

حقيقت داشتني نيست بلکه جويندگيست زيرا در جستجو آنرا شفاف ميسازيم نه جذاب. در فرهنگ سکولاريسم حقيقت متملک و جذاب, منشا فريب است که ايده ال حافظه است نه تفکر زيرا حقيقت مطلقيست که ميخواهد حکومت کند. حقيقت در گستره بي نهايت سير ميکند که ازخود نوزايي دارد.

در عصر مدرنيته ايدئولوژيها بدنبال انديشه هاي رام گشته و مقلدند, تا قوانين خويش را منطبق بر آرمانهايشان تحميل سازنند. حال آنکه جامعه مدني قانونگذار است و حاکميت بر قانون را دارد !!! نه قانون حاکميت, بر او. بدينسان قانون حاکميت, بر ملت مردود است.

در عصر شکوفايي عقلانيت با توجه به انسجام خودآگاه نيروهاي جامعه مدني, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين قادر گشت نظم مديريتي, اقتصادي و نظامي را بنفع خويش نامتعادل و ناکارآمد سازد.
از اينرو در اين برهه حساس, جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي از يکسو اقدام به بازنگري و بارور سازي مجدد عمق جنبش سبز خردورز نموند تا فلسفه وجودي خويش را که از درون فرهنگ سکولار ايرانزمين برخواسته, ريشه دارتر و عميقتر نمايد و از من مستقل آگاه, ماي مقتدرتر پديد آورند و از سوي ديگر ضمن حفظ موقعيت, با حمله تئوريک گسترده به حاکميت قرون وسطايي و ايدئولوژيها, لرزه بر اندام تهي ايدئولوژيهاي وامي در برابر فرهنگ ايرانزمين اندازند.

با توجه به اصل نامتغير حاکميت جامعه مدني ايرانزمين, طرح حاکميت سکولار از سوي فريبکاران, يعني ساختن ايدئولوژي از سکولار در مقابل حاکميت جامعه مدني (جمهور جامعه مدني ايرانزمين) است.
زيرا قانوني, اساسي و سکولار است که توسط خرد جمعي جامعه مدني نگاشته ميگردد و نه عمودي. اگر جامعه مدني از رشد و بالندگي برخورد باشد, قوانين نيز بطبع خردورزانه خواهد بود.

با توجه به دانش و اقتدار حاصله, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين ميبايست ضمن ادامه مستمر آموزش, شفاف سازي فرهنگ سکولار ايرانزمين و اطلاع رساني از هم اکنون شبکه ها را جهت فعاليت براي 22 خرداد و فرصتهاي مياني براي همبستگي در تحميل بازگشت، بازنگري, اصلاح و رفراندم مجدد قانون اساسي در جهت محقق کردن آرمانهاي جامعه مدني آماده سازيم بوسيله مبارزات منفي در موازات تحريم هاي بين المللي, اعتصابات و تمرکز بر مانورهاي اقتدار در سطح شهرها و جذب نيروهايي که حاکميت توان حفظ آنان را ندارد.

حاکميت ولايت پادشاهي حجتيه بايد بداند يا در مقابل جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين سر تعظيم فرو آورد و يا سر خود را در تندبادها بباد خواهد داد.

از پرفسور منوچهر جمالي, پدر فلسفه سکولاريسم ايرانزمين که فرهنگ خردگراي ايرانزمين را بازنگري نمودند قدر داني ميکنيم!!!
روز 1 مي بر سنديکاهاي فراايدئولوژي گرامي باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
21/1/89

26 04 2010
secular

سروران گرامي,

خرد آدمي نگهبان زندگيست, آنگونه ميانديشد که ميتواند بکار گيرد, زيرا خرد در گستره انديشه ها ميجنبد تا خرد کاربر گردد. در فرهنگ سکولاريسم ارج نهادن بخود و پيرامون خود فرهنگست که سرچشمه آفرينش مدنيتست. گوهر آدمي در تحول بخود ارجمند ميگردد. ارزشمندي هر جامعه اي به توانايي تحول بخود و آفرينندگيست.

کسي من است که از خود ميانديشد و گستاخست. در عصر مدرنيته ايدئولوژيها بدنبال سلب ارجمندي جامعه اند تا جامعه با خوار گشتن, تهي و مقلد گردد. آنان مولد مردمان بي اراده و محکوم به روند تاريخيند, نه مردمان مولد قانونگذار. ايدئولوژيها با مسخ سازي حقيقت, منيت را از من ميستانند تا آدميان خارج از آموزههايشان جرائت انديشيدن و سرکشي نداشته باشند.

در شرايط کنوني که تمامي سنگرهاي حاکميت ولايت قرون وسطايي فقيه و سپاه پاسداران ايرانيستيز در هم کوبينده گشته و بر همگان عيان گشته که مجموعه نيروهاي وفادار به آنان حدود پنجاه هزار نفر بالغ ميگردد که پتانسيل اين نيرو, قادر بمتمرکز و فعال کردن حدود سيصد هزار نفر ميباشد, ميبايست جنبش سبز نسل جوان با تمامي توان آخرين گامها را براي رهايي از استبداد و توهم زدايي بر دارد.

لذا از روز 8 مارس که روز فرخنده جنبش زنان ايرانزمين است ميبايست با بازنگريهاي انجام شده روز آموزش حقوق شهروندي و آزادي فردي گردد که در امتداد آن اطلاع رساني مدرن و کلاسيک آزموده گردد!!!
در کنار اين تست ميبايست موازي سازيها و کاربرد عملي آن تشريح گردد. جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين با آموزش و افزايش گروههاي تکنيکي خويش در سطح بايد توان مانور و استقلال در تصميم گيرها و بهينه سازي فعاليتها را افزايش دهند که در صورت اختلال در سيستم هاي ارتباطي نيازي به تغييرات تاکتيکي نداشته باشد.

با توجه به بحران اقتصادي و شرايط بين المللي در پيش رو جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي ميبايست خود مولد پلان آنارشيسم هوشمند گردند بدين مفهوم که با گسترش آنارشيسم نه تنها نيروهاي وابسته به حاکميت کاملا» فلج ميگردند و بجاي شکنجه و آزار فرزندان ايرانزمين بايد مراقب ديوارهاي ترک برداشته خانه خويش باشند تا بر سر خانواده شان فرود نيايد بلکه در موازات آن جامعه مدني قادرست با درايت به اهداف خويش دستيابد.

حاکميت قرون وسطايي در قرن 21 بايد بداند که جز فنا راهي ديگري برايش باقي نمانده و حکم اعدام براي يار دبستانيمان محمد امین جز سياه رو کردن مذهبشان سودي نخواهد داشت.

8 مارس بر جنبش فمینیستی زنان ايرانزمين مبارک باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
15/12/88

26 04 2010
secular

سروران گرامي،

سكولاريسم يعني تبيين نكردن جهان بر وفق مفاهيم ايدئولوژيها.
تنها راه عبور از سنت به مدرنيته از طريق سکولاريزم اخلاقيست ، که بر خرد غير ايدئولوژيک تکيه دارد و همه چيز را از منظر دانش و عقل مدرن در عصر مدرنيته مينگرد زيرا ارزشهاي اخلاقي آن گره از کار فرو بسته آدمي ميگشايد.

در حاکميتهاي ايدئولوژيک تکليف رفتار فردي و اجتماعي از پيش تعيين شده است که جوابگوي نيازهاي فطري آدمي نيست. از اينرو انديشه سكولار ناآگاهانه در ذهن افراد جاي مي‏گيرد و بخش وسيعي از جامعه احقاق حقوق شهروندي و فردي خويش را بر آرمانهاي ايدئولوژيک ترجيح ميدهند.
اين دگرگوني سرآغاز گسترش سکولاريسم و پيرو آن تشکيل جنبشهاي مدني براي نهادينه کردن جامعه مدنيست.

عقل خود بنياد آدمي را بصرف آدم بودن, محق حقوقي غير قابل ستان ميداند و بدنبال انطباق ايدئولوژيها با حقوق شهروندي و حقوق بشر نيست .

ساختار جامعه مدرن در قرن 20 که يدک کش احزاب به نمايندگي از ايدئولوژيها بود با گذشت زمان و پيشرفت خرد آدمي و به تبع آن تغيير نيازهاي آدمي دچار گرديسي شد، که جايگاه احزاب را دچار تزلزل نمود.
از اينرو احزاب درجهت حفظ سايه ايدئولوژيها اقدام به تغييرات تاکتيکي( نه استراتژيک) نمودند و با طرح اينکه ما يک پا در جامعه مدني داريم يک پا در جامعه سياسي اقدام به توجيه معادله نمودند و با اين تدبير مشارکت نمايندگان جنبشهاي جامعه مدني را از قدرت سياسي دور نگاه داشتند.

در عصر مدرنيته عقل مدرن, ايدئولوژيها را بعنوان عاملان بازدارنده حاکميت شهروندان ميشناسد.
حاکميت مردم بر مردم محقق نخواهد گرديد مگر با حضور مردم در قالب ساختار جنبشهاي مدني و سنديکايي در مراکز تصميم گيري و قدرت.

با توجه به محورهاي بازدارنده امکان خطا در طرح و اجراي پلانها همواره امکان پذير است که قابل نکوهش نخواهد بود زيرا ارکان و اهداف استراتژي مورد تضعيف قرار نگرفته است.
بهمين دليل امروز حاکميت ولايت اوباش خردستيز فقيه حوزه اي مشروعيت خود را از دست داده و به حکومت موقت تا جايگزيتي جنبشها و سنديکاهاي ايرانزمين (فرا ايدئولوژي) مبدل گشته است.

زنده باد جنبش فمينيستي زنان ايرانزمين
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
23-1-1387
arezu

26 04 2010
secular

سروران گرامي,

قدرت يعني فلسفه زور از اينروست که اپوزيسيونها و احزاب براي صعود به قله آن با چهره هاي چند وجهي ظاهر ميگردنند.
وظيفه اي آنان نه عروج جنبشهاي مدني و سنديكايي براي كسب قدرتست بلکه افول جامعه مدنيست, زيرا عروج جامعه مدني يعني افول ايدئولوژيها كه قطعا و قهرا با اصول و تعاريف اوليه ايدئولوژيها در تضاد است.

ايدئولوژيها در يك تئوري با يكديگر همسويند و آن حذف رقيب و كوتاه كردن دست جامعه مدني از قدرت و تصميم گيري هاي سياسي و تحميل ايدئولوژي خود بعنوان آرمان نجاتبخش بشريت و ورود به جهنم مدينه فاضله آنان.

لائیسیته = جدایی سياست از ايدئولوژي مذهبي, بعبارت ديگر خارج نمودن يك رقيب و جانشيني ايدئولوژهاي ديگر براي کوتاه کردن دست جامعه مدني از قدرت سياسي .
هدف از همكاري ايدئولوريها بخشي از پلان محسوب ميگردد و مقطعيست زيرا استراتژي هر كدام در تضاد بايكديگر است در حقيقت آن روي سكه قبضه كردن كامل قدرت و كمرنگ كردن جمهوريتست .

سكولاريته در عصر مدرنيته = جدايي ايدئولوژيها از سياست, بعبارت ديگر پلورالیسم انديشه ها از متن جامعه مدني در غالب جنبشها و سنديكاهاي مدني (فراايدئولوژي) بر ميخيزد و سياست را بتصوير ميكشد. در حقيقت جنبشها و سنديكاها نقش احزاب را ايفا مينمايد بدون آنكه نمايندگي ايدئولوژيها را داشته باشند و يا قيوميت خويش را به ايدئولوژيهاي ديگر واگزار نمايند. حاصل چنين پرسه اي, آنچه را كه اجتماعيست سياسي و آنچه را که سياسيست اجتماعي ميداند.

سكولاريته در عصر مدرنيته بر سه رکن اساسی استوار گشته است كه آن سه اصل در غالب منشور حقوق بشر تفسير ميگردد:
– اتكا به خرد و دانش مدرن براي پاسخگويي به نيازهاي زميني
– حذف ايدئولوژيها و قيوميتها از سياست
– نگرش عقلاني نسبت به اخلاق و احترام به آزاديهاي فردي و شهروندي

سالروز ملي شدن نفت برهمگان مبارک باد
ياد دکتر مصدق سکولار, دکتر فاطمي و يارانش گرامي باد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
22/12/87

26 04 2010
secular

سروران گرامي,

در فرهنگ سکولاريسم هويت آدمي از خردگرايي منشا ميگيرد. زندگي آدمي بقامت خرد و معرفت اوست که آدمي را دعوت برهايي طلبي ميکند.

عقل خودبنياد در عصر مدرنيته بدنبال پلوراليسم انديشه ها در جامعه مدنيست و نه بدنبال پلوراليسم ايدئولوژيها زيرا ايدئولوژيها حاجب ادراکند که عادت به استبداد را نهادينه ميکنند, حال آنکه جامعه مدني جامعه ايست تکثرگرا که در همزيستي و براي همزيستي ساختار يافته است.

ميراث درک قدرت برخواسته از کنترل و تسلط بر ثروت و دارايهاي مليست که خطوط اصلي آرمانهاي سياسي را ترسيم ميکنند, بدين سبب ايدئولوژيها بدنبال کسب قدرت سياسي متمرکز براي کنترل شريانهاي اقتصادي جامعه اند زيرا سرمايه شريان توسعه است و هر آنکه تسلط و کنترل بر سرمايه دارد , قدرت تعيين مقصد مصرف را نيز دارد. از اينرو کوتاه کردن دست جامعه مدني از قدرت سياسي و سرمايه که متضمن ببار نشستن دمکراسي و آرمانهاي خرد جمعي جامعه مدنيست برايشان الزاميست.

اپوزيسيونها و احزاب با حربه موازي سازي, ساختارهاي خود را در موازات ساختارهاي جنبشهاي مدني و سنديکايي قرار ميدهند تا ساختارهاي جامعه مدني را جذب ساختارهاي حزبي و ايدئولوژيک نمايند و در پي آن با تهي نمودن ساختارهاي جنبشها و سنديکاها عنان کار در دست گيرند و آرمانهاي خويش را به پيش برند. آنان در حقيقت رقباي تشکلات جامعه مدني در ربودن قدرت و سرمايه از وارثان واقعي حاکميتند.

در شرايط کنوني درون نگري (اصلاح و گسترش مدرن ساختار) و برون نگري (ارتباط ميان جنبشي, جذب و حمايت از گروههاي تحت ستم و افراد همسو) از وظايف مهم جنبشها و سنديکاهاست زيرا اتحاد ملي نتيجه اين دو پروسه است که هر حاکميتي را که منافع ملي و انساني را تهديد کند به زير خواهد کشيد.

حاکميت ولايت قرون وسطايي اشغالگر فقيه در سال 88 نتيجه 30 سال بيدادگري را ازفرزندان دادگر ايرانزمين خواهد گرفت.

زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
10/1/88
arezu

26 04 2010
secular

سروران گرامي،

آدمي با خردش پيدايش مييابد. در فرهنگ سکولاريسم بينش آدمي روند سر يابي عقل خودبنيادست که در انديشيدن آزموده ميشود زيرا حقيقت هم سري دارد که براي يافتنش بايد سرکشي کرد. هيچکس مالک حقيقت مطلق نيست, مدنيتي کاملست که هميشه خود را نو سازد!!! خرد مي سنجد و معيار گذارست.

ايدئولوژيها آدمي را بي نياز از انديشيدن ميسازند تا جامعه را در انتخاب ارزشها به کنار گذارند. آدميان ملزم بپذيرش ارزشهاي ثابتند تا بدينسان قدرت را به آنان واگذارند و آنانرا منشا حاکميت و قانون گذاري نمايند.

حاکميت عبارت است قدرت برتر فرماندهي بر دولت!!! يعني ساختار, حق و تکليف که منشا و مبدا قانون است.
اشکال حاکميت عبارتند از:
1.حاکميتهاي ايدئولوژيک شامل حاکميت هاي فردي (شاه ، رهبر ، پيشوا) و طبقاتي اشراف, کارگران, روحانيت (جمهوريهاي ايدئولوژيک)
2. حاکميت دمکراسي (جمهور جامعه مدني)

در عصر شکوفايي عقلانيت جامعه مدني مقدم بر دولت است که بنيانگذار حاکميتست. بعبارت ديگر جامعه مدني برابر است با حاکميت, زيرا جامعه مدني اصل ارزش آفرين در هم انديشيست که مولفه اش پي ريزي حاکميت قانونيست منطبق بر قوانين حقوق بشر براي احقاق حقوق شهروندي, آزاديهاي فردي, امنيت مدني-سياسي, اقتصادي و ..

دولت در محدوده حاکميت جامعه مدني حرکت ميکند که وظيفه اش مديريت و نظارت بر اجراي قوانين حاکميت است, در حقيقت پيشبرنده اهداف حاکميت !!!
به بيان ديگر دولت در حاکميتهايي غير از حاکميتهاي جامعه مدني تضاد آفرين و نا کارآمد است زيرا از يکسو دولت مکلف به برآوردن نيازهاي اجتماعي-سياسيت که جامعه از او ميخواهد و از سوي ديگر محدود به خطوط قرمزيست که حاکميت براي او ترسيم کرده است.

در شرايط کنوني که حاکميت بر اثر مانورهاي خرد جمعي جامعه مدني دچار بحران عميق ساختاري گشته و براي نجات خويش بدنبال تغيير سيستم قدرتمداريست, ميبايست جنبشهاي مدني و سنديکايي بعنوان مولد از اين پس خواسته هاي استراتژيک خويش را بيش از پيش عنوان سازند تا اهداف قابل لمستر گردند و بدين وسيله بر وسعت عمليات در سطح طبقات متنوع اجتماعي گسترش يابد و گروههاي ديگر اجتماعي در کنار تحريم کنندگان مراکز سياسي و اقتصادي غارتگران قدرتمدار قرار گيرند!!!

شعار جمهوري ايراني آرمان استراتژيک جامعه مدنيست که در آن دولت سبز معني ميبابد در غير اينصورت سرنوشت دولت سبز مصدق برايش رقم خواهد خورد زيرا حاکميت از آن شاه بود.

گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
26/7/88

26 04 2010
secular

حاکميت از آن جامعه مدني است!!!

در سال 57 با فريبکاري از ملت خواسته شد براي تعيين سرنوشت خويش در رفراندمي شرکت کنند تا بدين وسيله حاکميت خويش را به حاکميت جعلي سپارند !!!

دگرانديشان بظاهر مترقي هم نمي انديشيدن که رفراندم تعيين نوع حاکميت (مذهبي ،کمونيست، ناسيوناليسم، سوسياليسم , پادشاهي …) درست در مقابل حاکميت جامعه مدني قرار دارد !!!
زيرا حق حاکميت جامعه مدني به زير کشيده گشته است و به زير سوال رفته !!! و با مغلطه اين رفراندم را بنام دمکراسي به ملت عرضه کردند!!!

امروز هم مکاران و بيخردان جاه طلب با مطرح نمودن اينکه ما خواهان نظامي ??? سکولار و دمکراتيم که تعيين نوع حاکميت توسط ملت از طريق رفراندم تعيين گردد پا بميدان گذاشته اند.

غافل از آنکه عقل خودبنياد هر تجربه اي را يکبار تجربه خواهد کرد و تکرار آن را جهل مرکب ميداند !!!
حق حاکميت جامعه مدني (جمهور جامعه مدني) براي تسلط بر قدرت سياسي و ثروت ملي هرگز به زير سوال و رفراندم نخواهد رفت!!!

2/8/88

26 04 2010
secular

سروران گرامي

هنگام ، زادگاه تحولست كه خرد زايشي را ميپروراند تا جنبشي از تاريكي به روشنايي گردد. در فرهنگ سكولاريسم خرد آدمي هنگام به هنگام، راه خود را ميسازد تا در زنجيره پيوسته هنگام ها به مدد انديشه هاي نوين, در هر هنگامی راه تازه ای گشاید تا در نهايت زندگاني منطبق بر زمان را سامان دهد.

در عصر شکوفایی عقلانیت تضاد ايدئولوژيها با نوگرایست زیرا فقط پاسخ واپسین و آرمانی به پرسش های خرد زایشی دارند. از اينرو هر بينش نويي را میزدایند تا دانسته های مونتاژی و کلیشه شده خویش را در قالب معلومات و حقایق تغییرناپذیر علمی تحمیل گرداند, بدينسان آدمیان را مجاب به تکرار دور باطل تجارب تجربه شده مي نمایند.

در عصر مدرنیته آدمی به دنبال رهایی از اين بندهاست تا هویت خرد گرایی را جانشین هویت موروثی (طبقه، جنسیت ، قومیت و ايدئولوژيك) نماید!!! لزوم عبور از اين استبداد نهادینه شده, ايجاد گسلي ميان نسل جوان و خردورز ايرانزمين با باورهاي ناباورانه گذشتگان بود كه عاملي براي عدم ورود به مدرنيته و دست نيافتن گذشتگان به دمكراسي بود.
با ايجاد اين گسل و تکيه بر راهبري خرد زايشي جامعه مدني, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين تبديل به جنبشي فراگير گرديد كه بلوغ سياسي-مدني آن, چشم فلاسفه جهان را خيره و حاکميت بشرستيز حوزه اي اوباش را ناباورانه در پروسه حذف قرار داد.

arezu

26 04 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد !!!

۱. نیویورک ۱۹۹۱- آیت الله مصباح یزدی در کت و شلوار. دیداری که از امریکا به کانادا نیز کشید ???رابطه آیت الله مصباح یزدی و مرحوم دکتر سیدجعفر شهیدی چه بوده??
۲. خانم دکتر حسین فاطمی پیام آور و رابط میان عوامل خارجی (شاهزاده=امامزاده رضا پهلویی که این مزدور, رابط انگلیس ست) و حجتیه های صهیونیسم آنوسی ( احمدی نژادها ، جنتی ها, مشاعی ها مصباح یزدی ها, مکارم شیرازی و …) است ????
۳. مرکز TFT آمریکایی-اروپایی در گزارشی نوشت که در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران آرای بخش عمده ای??? از ایرانیان به نفع محمود احمدینژاد خواهد بود
۴.زمزمه میان طرفداران احمدی نژاد: قوه قضائیه آلوده است و باید پاکسازی شود. باندهای مافیائی و حتی خود رهبر نمی گذارند احمدی نژاد کار کند.
جالب است که آنها هیچوقت از انقلاب، خمینی، صحبت نمی کنند. هر وقت هم که از زمان شاه صحبت پیش می آید، نسبت به آن نظام مهاجم نیستند!!??
۵. رابطه شاهزاده=امامزاده پهلویی با پان ترکیسم ها چه بوده?? و هست?????
6….

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

26 04 2010
secular

خامنه اي ها (عاملان KGB ) و احمدي نژاد (عامل صهيونيسم با نقشه انگليس) !!!!!!!!!

احمدی نژاد (با نام شناسنامه ای يهودی الاصل ,صبورچيان,) به تاييد عناصر درون نظام.
ماموريت نهايی نفوذی های يهودی در رژيم :
شامل جنتی ها، سعيد امامی ها، مشايی ها، مصباح يزدی ها، ناصر مکارم شيرازی ها، موتلفه ای ها، عسگراولادی ها، مرتضوی ها، خاموشی ها، احمدی نژادها، رامين ها، حميد مولاناها و….

حبيب الله عسگراولادی تازه مسلمان, می باشد. همان يهودی مسلمان نمايی که به کمک يک هم کيش ديگر خود يعنی يهودی زاده ی اسلام آورده ای به نام ,اسدالله لاجوردی, بيش از يکصد هزار تن از بهترين جوانان ايرانی را قتل عام کردند. اين نفوذی های صهيونيست آنوسی ها – برآنند تا کانديدايی در کشورمان به قدرت برسد که بتواند توطئه صهيونيستی سی ساله ی اسرائيل را در مورد ايران را به سرانجام برساند.

احمدی نژاد اين بهترين دوست تاريخ صهيونيسم در ايران با شعارهای مفت ضد اسرائيلی وعشق باطنی به ميهن مادری خود اسرائيل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ، کار را برای سلطه ی صهيونيسم در خاورميانه به پيش خواهد برد، يعنی تلاش برای جرقه زدن جنگی که با بمباران مراکز اتمی ايران، آلوده ساختن نزديک به 50 درصد از سرزمين ايران به راديواکتويته ی مخرب، تخريب تمام زيرساخت های اقتصادي، موشک باران اتمی احتمالی ايران، تخريب محيط زيست و منابع آبی ايران، قتل عام صد ها هزار نفردر وحشتناک ترين جنگ خاورميانه و تجزيه ی ايران به چندين کشور کوچک زير سلطه ی صهيونيسم و سرمايه داری جهانی همراه خواهد بود.
87

26 04 2010
secular

دکتر مصدق سکولار: بالاخره پس از 50 سال ، شصت سال ، 70 سال دیگر یکی از ما وجود نخواهد داشت . ما باید به فکر نسل های آتیه و نسل های آینده را بکنیم . ملت ایران حاکمیت ملی دارد ملت ایران خودش را اداره خواهد کرد!!!!

حوادثي که در ايرانزمين رخ داده زنجيره ايست از خيانتها !!که خرد ميبايد آنها را زير ذره بين قرار دهد تا ارتباط زنجيره ها را بيابد.

1. علت قتلهاي دستجمعي سال 60 نه فقط بعلت تفکر دگماتيسم ايدئولوژيها بود بلکه بسياري بايد از صحنه خارج ميگشتند تا از شناسايي مزدوران جديد صهيونيسم جلوگيري شود و …!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. قتلهاي زنجيري که حاصل دستور KGB به ولايت اوباش و با تباني انگليس و بدست صهيونيسم هاي نفوذي اجرا شد بعلت آگاهي آنان از مثلث KGB, انگليس و صهيونيسم بود!!!!!!!!!! چه ارتباتي ميان داريوش فروهر با اوجلان و حزب دمکرات کردستان وجود داشت????
3. خامنه اي توسط چه عوامل فشاري به آيت الله عظمايي رسيد ??
4. نقش آيت الله جنتي ها, آيت الله مکارم شيرازي ها چيست ???
5. خانم دکتر حسين فاطمي رابط و پيام آور از چه جريانيست, -> ميان عوامل خارجي (شاهزاده=امامزاده رضا پهلویی که این مزدور, رابط انگلیس ست ) و صهيونيسم هاي داخلي ( احمدي نژادها ، جنتي ها, مشاعي ها و …) ????????????????? بود
6. جنبش پوپوليستي (ما هستيم پادشاه) و … چرا در اين مدت کوتاه فعال گشته و تشويق به تحريم انتخابات ميکند مانند بازي احمدي نژاد ,
7.
جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي شما بهترين و خردمندترين سياستمداران ايرانزمين هستيد و خواهيد بود!!!!
خرد نگهدارتان
87

26 04 2010
secular

از اين ببعد نوبت جامعه مدنيست که از ثروت ملي چفاول شده خويش در طول هزاران سال توسط شاهزاده ها=امامزاده ها بصورت رايگان استفاده کند!!!

از اينرو جامعه مدني از اين ببعد هيچگونه قبضي (برق، آب, گاز …) را نخواهد پرداخت!!!
ما بيشماريم و قدرتمان بي همتا!!!
همانطور که خميني گفت آب, برق, … مجاني است!!!!

————————————————————————————————-

نگرانی کودتاچی ها
از زلزله سیاسی درتهران

احمدی نژاد نگران زلزله ویرانگر و زیر آوار ماندن تهرانی ها نیست، او نگران زلزله سیاسی در تهران 10- 12 میلیونی است، که کودتاچی ها در بحث های پشت صحنه به نتیجه خنده دار اخراج 5 میلیون تهرانی از شهر و فرستادن آنها به شهرها و روستاهای دیگر رسیده اند

اعتصاب غذای زندانيان سياسی اوين – بيانيه زندانيان

ندای سبز آزادی: جمعی از زندانيان سياسی محبوس در زندان اوين با انتشار بيانيه ای اعلام کردند از ابتدای ارديبهشت ماه دست به روزه سياسی – مذهبی خواهند زد.

روزه هاى سياسى و مذهبى ابتدا به صورت يك روز در هفته پنج شنبه ها خواهد بود و پس از دو هفته به دوروز در هفته دوشنبه ها و پنج شنبه ها افزايش خواهد يافت و در خرداد ماه تا سالروز انتخابات رياست جمهورى به صورت فزاينده اى از نظر كمى و كيفى شدت خواهد يافت .

26 04 2010
secular

پروفسور منوچهرجمالی:
یک فکر،موقعی، تبدیل به یک عقیده میشود که قدرت گسستن ما ازآن بکاهد، ویک عقیده، موقعی تبدیل به فکرمیشود، که قدرت گسستن ما ازآن بیفزاید
جامعه، فقط هنگامی به حکومت، اعتماد میکند که خودش،حکومت بشود. سی مرغ،سیمرغ بشوند
زندگی درزمان،برترین ارزشست = سکولار
قدرت، چیست؟ هرقدرتی میخواهد انسان را به اندازه خود بسازد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!، یعنی معیارهای اخلاقی و فرهنگی واجتماعی خود را، به اوتحمیل کند!!!!!!!!!
او را به « صورتی» درآورد که میخواهد. بدینسان، حق وتوانائی صورت دهی به خود واندازه گذاری خود را ازانسان، «غصب» کند !!!!!

26 04 2010
secular

فراکسيون کانون تدريس (اساتيد , معلمان و مراکز خصوصي آموزشي, سازمان پژوهش و تحقيقات)

دعوت به اعتصاب غذای سراسری معلمان در ایران!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از ۱۲ تا۱۸ اردیبهشت ۸۹ اعضای شورای مرکزی (هیأت مدیره) کانون معلمان و فعالان صنفی به نشانه اعتراض به احکام غیر قانونی اعدام و حبس غیر قانونی همکاران و در روز ۱۲ اردیبهشت عموم همکاران اعتصاب غذای کامل خواهند نمود.

۲- فرهنگیان تهران در روز ۱۲ اردیبهشت از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰بر سر مزار دکتر ابوالحسن خانعلی و در قم بر سر مزار استاد مطهری گرد هم می آیند. ودر شهرستان های دیگر نیز از معلمان فرهیخته تجلیل به عمل می آید.
با توجه به عضویت شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران در سازمان آموزش بین المللی (ei) از آن سازمان در خواست می گردد اقدام مقتضی در حمایت از معلمان ایران خاصه معلمان زندانی به عمل آورد.

Asatid akademiki ha va amoozesh-gah-ha niz mi-byest dar kenare konoone kherad moalleman hamahang sazmandehi va amal konand !!!!!!!!
shoma mote-al-legh be yk Hezbe modrne siyasi-madani hastid!!!!! Ke bayad az haam aknoon mojoodi-yate ferak-si-yone khod ra be naamayesh gozarid!!!!!!!

Jonbeshe Zannan va akademiki ha be elaate ghodarte taasir gozari va haa-daaf-mand kardane harkat mibayest tamami karegaran va karmandane va (sherkate naft, pala-yesh-gah, gaz, baargh, bank, zobe ahan va … ) ra tojih va haam-rah sazaand !!!
Az taa-righe er-te-batat e mos-taaghim manande:
– Ertebat haye famili , maa-haalehi
– Ertebathaye kari

26 04 2010
secular

فراخوان کارگران جنبش سبز برای برگزاری مراسم روز کارگر»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جرس: در پیِ ردِ درخواستِ رسمیِ خانۀ کارگر برای برگزاریِ مراسمِ تجمع و راهپیمائی به مناسبتِ یازدهم اردیبهشت ماه (اول ماه مه) روز جهانیِ کارگر، گروهی از حامیانِ جنبش سبز در آن نهادِ مستقل، ضمن دعوت از عموم مردمِ سراسر کشور برای شرکت در تجمعی به مناسبت این روز، خواستار حضور و شرکتِ سبز همگان و حمایت ازکارگران جامعه شدند.
به گزارش اخبار واصله به جــــرس، برنامه های روز کارگر جنبش سبزدر تهران، راس ساعت ۱۶ از مقابل وزارت کار (خیابان آزادی) شروع خواهد شد و تاکید می گردد: «در صورت ممانعت و درگیریِ ماموران و عدم امکان ادامه تجمع، به سمت وزارت کشور (خیابان فاطمی) حرکت خواهیم کرد .»

این منبع خبری همچنین خاطرنشان کرد این گروه از حامیان جنبش، از تمام شهروندان دعوت کرده اند تا در تمامی نقاطِ کشور، راس ساعت ۴ بعد از ظهر حضور یافته و با حضورِ سبز خود، از کارگران جامعه خود دفاع کنند.

این فراخوان شعارهای پیشنهادیِ روز کارگر را چنین اعلام کرده: آزادی عدالت این است شعار ملت؛ استقلال آزادی عدالت اجتماعی؛ هیهات من الذله ویا حسین میر حسین و خاطرنشان نموده است: در شهرستانها مقابلِ خانه کارگر تجمع خواهیم کرد و در صورت درگیری نیروی انتظامی و عدم امکان برگزاری مراسم، به سمت استانداریها در مراکز استان حرکت خواهیم نمود.

آدرس خانه کارگر در شهرستانها چنین اعلام شده است:
خانه کارگر کردستان : سنندج میدان مهر(مادر)اول بلوار بعثت
خانه کارگر تبریز :خ آذربايجان ـ اول خ آخوني ـ روبروي مسجد طالقان
خانه کارگر شیراز :بلوار سرد خانه فلکه فرصت شیرازی جنب اتحادیه اماکن
خانه کارگر اصفهان: خ بلوار دانشگاه رو بروی دژبانی ارتش
خانه کارگر مشهد :بلوار شهید قرنی بالاتر از تقاطع ابوطالب خ انقلاب
خانه کارگر اهواز: اتوبان قدس(بلوار لشگر) جنب بیمارستان آپادانا
خانه کارگر بروجرد : خ مدرس خصبا کوی شهید روح الله گودرزی پلاک 20
خانه کارگر رشت :بلوار شهید بهشتی فلکه گاز جنب خبرگزاری
خانه کارگر اراک : دروازه تهران خ شیخ فضل الله نوری دروازه شهر بروجرد روبروی پارک شهر
خانه کارگر بند عباس : بلوار شهید حقانی خ شهید حمایتی روبروی مسجد اصغریه
خانه کارگر زاهدان : خ امام خمینی خ کامبوزیا پشت شهرداری مرکزی پلاک 10
خانه کارگر زنجان : دانشسرا اول بی سیم خ جمهوری روبروی بیمارستان حکیم هیدجی
خانه کارگر سمنان : میدان ابوذر خ ابوذر نرسیده به سه راه ابوذر روبروی شومینه آتش افروز
خانه کارگر شهر کرد : خ 17 شهریور نبش کوی 12
خانه کارگ قم : خ انقلاب نبش کوچه عشق علی ساختمان شیوا طبقه دوم .
خانه کارگر کرمانشاه : شهرک تعاون ایستگاه 6-18 متری جهاد
خانه کارگر گلستان: میدان 15 خرداد سر خواجه یکم
خانه کارگر لارستان : روبروی دارالرحمه
خانه کارگر یزد: تقاطع بلوار جمهوری خ انقلاب جنب مسجد ابوالفضل
خانه کارگر مهاباد :خ جام جم فلکه صدا و سیما مدرسه سابق صلاح الدین ایوبی
خانه کارگر یاسوج :ابتدای خ ارتش روبروی گلستان یک
خانه کارگر بیرجند :خ مدرس مدرس 57 پلاک 9
خانه کارگر همدان :خ طالقانی چهار راه امیر کبیر اول خ 20 متری، سنگ شیر
خانه کارگر قزوین : شهر صنعتی البرز خ جابر ابن حیان جنب گاراژ کازوییان
خانه کارگر قائم شهر : خ ساری روبروی بیمه آسیا
خانه کارگر خرم آباد : میدان امام حسین سه راه گلدشت خ ایران زمین جنب ایستگاه 115
خانه کارگر بوشهر : خ گمرک روبروی عباس علی جنب مدرسه گلستان کوچه جنب دبستان
خانه کارگر ارومیه :پایین تر از سه راه دخانیات محله قاسمیه بعد از مسجد
خانه کارگر آبادان : اول ایستگاه هشت میدان گاز صندوق پستی

26 04 2010
secular

دكتر مصدق سکولار
——————————–
در دولت جبهه ملی مصدق بود كه برای نخستین بار در منطقه خاور ميانه بیمه اجتماعی برای کارگران برقرار شد!!!!

مصدق در مجلس خطاب به رزم آرا جمله ای دارد. او گفت «اگر از راه آزادی و دموكراسی نتوانيم كاری كنيم از طريق اختناق، زور و قلدری برای مردم نمیتوانيم كاری انجام دهيم».
رزم آرا در جوابی عوام فريبانه میگويد «اين حرفها كه شما میگوييد برای شب مردم شام نمیشود»،
مصدق پاسخ میدهد «برای همه ی عصرها و نسلها كه حكومت زور و قلدری ممكن است يك شب يا حتی چند سال به مردم نان بدهد ولی
تا خود مردم نتوانند!!!!! در امور اجتماعی دخالت كنند هيچ گاه صاحب نان نمیشوند و بايد هميشه سر بیشام زمين بگذارند»!!!!!!!!!!

بالاخره پس از 50 سال ، شصت سال ، 70 سال دیگر یکی از ما وجود نخواهد داشت . ما باید به فکر نسل های آتیه و نسل های آینده را بکنیم . ملت ایران حاکمیت ملی دارد ملت ایران خودش را اداره خواهد کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
– قانون اساسي براي ملت است، نه ملت براي قانون اساسي.
– قانون ها ، مجلسها ، دولتها همه براي خاطر مردم بوجود آمده اند نه مردم براي خاطر آنها

پيدايش سنديکاهايی که مدافع منافع زحمتکشان جامعه باشند می توانند شکل های اوليه ی احزاب!!! واقعأ طبقاتی گردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دکتر مصدق می دانست روزی تحولات محتمل، بلکه حتمی الوقوع، در جامعه ی ايران، وجود نوع پيشرفته ی آنها را به ضرورتی حياتی تبديل می کند!!!!!

26 04 2010
secular

انتشار لیست پول نقد
مقامات ج. اسلامی در بانک های جهان
شبکه تلویزیونی C.N.N شب گذشته در گزارشی که روی سایت این شبکه قرار دارد، اعلام داشت که توسط یکی از کارکنان ایرانی بانک های کشور مالزی در جریان لیستی از پول مقامات و رهبران جمهوری اسلامی در خارج از کشور دست یافته است. این شبکه تلویزیونی مدعی شد که کارمند ایرانی بانک های مالزی بدلیل علاقه ای که به جنبش سبز در ایران دارد، این لیست را برای انتشار در اختیار C.N.N گذاشته است. C.N.N ضمن تشکر از این فرد ایرانی که نام وی را اعلام نکرده است، لیست مورد بحث را انتشار داده است که به شرح زیر است:

1ـ غلام حسین الهام:25 میلیون دلار در دوبی،13 میلیون دلار در ترکیه، 17 میلیون دلار درسوئیس،0.7 میلیون دلار در بیروت
2 ـ س. ح. پناهی: 11 میلیون دلار در بانک اسلامی شریعت، 4 میلیون ایورو در مالزی
3 ـ مسعود کاظمی: 45 میلیون دلار در آلمان، 4.2 میلیون دلار در دوبی
4ـ علی هاشمی بهرامیان:5.2 میلیون دلاردر کویت،11 میلیون ایورو در بلژیک، 23 میلیون دلار در دوبی و مبلغی نامشخص در الناخال کمپانی
5 ـ محمد محمدی:12 میلیون دلار در دوبی، 17 میلیون دلار در کویت، 8 میلیون ایورو درترکیه
6ـ مهدی احمدی نژاد:18 میلیون ایورو در بلژیک،45 میلیون ایورو در سوئیس،44 میلیون دلار دربانک اسلامی شریعت
7ـ نازیه خامنه ا ی:7 میلیون دلار در ترکیه،56 میلیون ایورو در آلمان،122 میلیون پوند درگریت انگلیس
8ـ صادق محصولی:14 میلیون ایورو در امارات متحده عربی، 24 میلیون دلار در ترکیه، 3 میلیون ایورو درمالزی
9 ـ مجتبی خامنه ای: 1 بیلیون پوند در گرین انگلیس( احتمالا بلوکه شده است)، 2.2 بیلیون ایورو در آلمان، 766 میلیون دلار در قطر. مبلغی نامشخص در بانک سوئیس
10 ـ حسین معادی خواه 15 میلیون دلار در کویت، 45 میلیون ایورو در استرالیا، 7 میلیون دلار در امارات متحده عربی
11 ـ عیسی کلانتری :3.2 میلیون ایورو در بلژیک، 1.2 میلیون دلار در ایتالیا
12 ـ حسین طائب: 122 میلیون دلار در امارات عربی، 42 میلیون ایورو در ایتالیا
13 ـ مسعود حجاریان کاشانی 92 میلیون دلاردر استرالیا،13.7 میلیون دلاردر قطر
14 ـ سردار احمد وحیدی: 32 میلیون دلار در امارات متحده عربی،65 میلیون دلار در ترکیه، 122 میلیون دلار در آلمان( احتمالا بلوکه شده)
15 ـ عباس کدخدائی: 2.5 میلیون دلارایتالیا،7.1 میلیون دلاردر کویت، 3.2 میلیون دلار دوبی
16 ـ مجتبی مصباح یزدی:184 میلیون دلار در دوبی، 221 میلیون دلار الناخال کمپانی
55 میلیون ایورو در اسپانیا

17ـ علی مصباح یزدی : 45 میلیون دلار امارات متحده عربی، 17 میلیون دلار در ترکیه، 65 میلیون پوند دربانک انگلیس،75 میلیون دلار در افریقای جنوبی ، 110میلیون ایورو آلمان

18 ـ حسین فیروز آبادی:320 میلیون دلار در مالزی، 65 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 103 میلیون دلار در کویت، 17 میلیون دلارترکیه،…
19 ـ پرویز فاتح 16 میلیون دلار ترکیه، 5.2 میلیون ایورو در ترکیه، 22 میلیون دلار سوئیس
20 ـ حسین شاجونی:66.5 میلیون دلار در دوبی، 39 میلیون دلار در کویت، 11.2 میلیون دلار در بیروتف 8 میلیون دلار مالزی
21: ح. عسگراولادی : 172 میلیون دلار در بلژیک،120 میلیون ایورو در آلمان، 420 میلیون دلار درالناخال کمپانی، 42 میلیون دلار در ترکیه، 219 میلیون دلار در مالزی و
22 ـ حسین جنتی:228 میلیون دلار دوبی، مبلغی نا مشخص در بانک سوئیس و مبلغی نا مشخص دربانکی در ترکیه
200میلیون دلار در مالزی، 150 میلیارد ذلار در زاپنف 32 میلیون دلار در مالزی
23ـ سکینه خامنه ای 25 میلیون دلار در مالزی، 14 میلیارد دلاردر قطر، 112 میلیون دلار در دوبی
24ـ اسفندیار رحیم مشایخی: 5.2 میلیون دلار در آلمانف 32 میلیون دلار درایتالیا، 41 میلیون دلار دردوبی
25 ـ ح. محمدی اقائی: 48.4 میلیون دلار در دوبی، 2.4 میلیون دلار دربیروت،56 میلیون ایورو در اسپانیا
26 ـ علی اکبر ولایتی:244 میلیون ایورو در المان، 6 میلیون ایورو در استرالیاف 56 میلیون دلار در مالزی
27 ـ محمد محمدی ریشهری:241 میلیون دلار الناخال کمپانی
و 121 میلیون دلار دردوبی، 48 میلیون دلار درآلمان، 43 میلیون دلار درایتالیا
28ـ محسن هاشمی بهرامانی: 35 میلیون دلار در ایلات متحده عربی، 56 میلیون دلار در بلژیک
29 ـ محسن هاشمی ثمره: 11 میلیون ذلار در قطر، 5.9 میلیون دلار درمالزی
30 ـ علی لاریجانی:185 میلیون ایورو در استرالیا،16 میلیون ایورو در امارات متحده عربی، 112 میلیون ایورو در مالزی
31 ـ عباس آخوندی:9 مییون دلار در امارات متحده عربی، 502 میلیون دلار در بانک بیروت
32 ـ محسن رفیق دوست، 129 میلیون دلار در بلزیک، 44 میلیون دلار درکویت، 92 میلیون دلاردر کویت
33ـ حمید حسینی:30 میلیون دلارمالزی، 82 میلیون ایورو در اسپانیا
34 ـ محمد حسینی:14 میلیون دلار در ایلات متحده عربی، 7 میلیوت دلار در کویت، 3 میلیون دلار درترکیه، 11 میلیون پوند در….
35 ـ محمود حسینی: 3.2 میلیون دلار درترکیه، 11.4 میلیون دلار در کویت
36ـ مجتبی هاشمی ثمره:28 میلیون دلار در اسپانیا، 76 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 124 میلیون دلار در مالزی
37 ـ کامران دانشجو: 76 میلیون دلار اروپا،7.2 میلیون دلار در مالزی
38ـ احمد رضا رادان: 98 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 65 میلیون دلار در کویت، 121 میلیون دلار در افریقای جنوبی
39 ـ یدالئه جوانی:22 میلیون دلار در ایلات متحده عربی،5 میلیون دلار درهند،23 میلیون دلار در پرتقال
40 ـ غلام رضا فیاض: 65 میلیون دلار در مالزی، 40.9 میلیون دلار در کویت
41 ـ رضا فیاض: 23 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،17 میلیون دلار در ترکیه، 7 میلیون دلار در ایتالیا
42 ـ علی مباشری: 12 میلیون دلار در بلژیک، 19 میلیون دلار در مالزی، 42 میلیون دلار در کویت
43 ـ محمد نقدی:142 میلیون ایورو در ایالات متحده عربی،24 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،66 میلیون دلار در مالزی
44 ـ فرهاد دانشجو : 2.3 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 5.6 میلیون دلار در ترکیه
45 ـ خسرو دانشجو:11 میلیون دلار در ترکیه، 7 میلیون دار در جمهوری چک
46 ـ حمیدی حسینی:4.2 میلیون در مالزی، 28 میلیون در ایالات متحده عربی
47 ـ محمد باقری خرازی:120میلیون دلار در لبنان،86 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،42 میلیون دلار در برکلی بانک آفریقای جنوبی
48 ـ مهدی هاشمی ثمره:5.7 میلیون دلار در ترکیه، 44 میلیون دلار در کویت
49 ـ حمید رسائی: 62 میلیوت دلار در مجارستان،32 میلیون ایورو در آلمان، 18 میلیوت پوند در انگلیس، 14 میلیون دلار در امارات متحده عربی
50 حسیم موسوی اردبیلی: 21 میلیون دلار در کویت، 110 کیلیون دلار در ایالات متحده عذبی،32 نیلیون دلار در مالزی
51ـ علی مبشری: 7 میلیون ایورو در استرالیا،22.4 میلیون الار در ایالات متحده عربی
52 ـ حسین شریعتمداری:225 میلیوت دلار در ایالات متحده عربی،54 میلیون دلاردرآلاناخل کمپانی، 65 میلیوت ایورو در«ح.س. ب. س» بانک انگلیس
53 ـ حسین شاهمرادی:56 میلیون دلار در ایلات متحده عربی، 64 میلیون دلار در مالزی،7 میلیون دلار درهند
54 ـ کامران دانشجو: 24 میلیون دلار در ژاپن، 43 میلیون دلار در مالزی
55ـ داوود احمدی نژاد 55 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،48 میلیون ایورو در ایالات متحده عربی، 8 میلیون دلار در بانک پترزبورگ روسیه
56 ـ عبدالئه عراقی: 84 میلیون دلار در ایالات متحده عربی، 127 میلیون دلار در لبنان، 67 میلیون دلار درمالزی ،مبلغی نا مشخص در بانک سوئیس
57 ـ بهاالدین حسینی هاشمی: 45 میلیون دلار در ایالات متحده عربی،80 میلیون دلار در مالزی
58 ـ محی الدین فاضل هرندی:52 میلیون دلاردرعمان، 45 میلیون دلار در عربستان سعودی
59 ـ احمد جنتی: 450 میلیون ایورو در بلژیک، 143 میلیون دلار در الناخل کمپانی، 124 میلیون دلار در ایالات متخده عربی،267 میلیون دلار در مالزی،118 میلیون دلار در آفریقای جنوبی و مبلغی نامشخص در بانک سوئیس

60 ـ علی جنتی:35 میلیون دلار در ایلات متحده عربی،155 میلیون دلار در ترکیه، 55 میلیون دلار در آلمان ، مبلغ نا مشخص در بانک
سوئیس
61 ـمرتضی رفیق دوست: 120 میلیون ایورو در آلمان، مبلغی نا مشخص در بانک سوئد
63 ـ م. ح.پارسا:43 میلیون دلار در ترکیه،12 میلیون دلار در مالزی،
64 ـ فاطمه عسگر اولادی: 43 میلیون دلار در قطر،16 میلیون دلار در ترکیه
65 ـ علی اکبر محتشمی: 125 میلیون دلار در شاترجه، 85 میلیون دلار در کویت، 200 میلیون دلار در مالزی، مبلغ نانشخص در بانک سوئیس
66 ـ یاسر بهرامانی هاشمی: 22 میلیون ایورو در آلمان، 12 میلیون ایورو در استرالیا، 14 میلیون دلار در ایالات متحده عربی
67 ـ غلام علی حداد عادل:12 میلیون دلار در ترکیه، 2.4 میلیون دلار در مالزی، 43 میلیون دلار در ایالات متحده عربی

انتقال دفاتر تجاری سپاه
از دوبی به مالزی و ماکائو
بدنبال بحران اقتصادی در امارات متحده و بویژه دوبی، گروهی از فرماندهان سپاه که دفاتر بازرگانی – اطلاعاتی در دوبی داشتند، این دفاتر را به آسیای جنوب شرقی منتقل کرده اند.
دفاتر جدید عمدتا در مالزی و ماکائو باز شده و سرمایه گذاری ها در بانک ها و برج سازی ها متمرکز شده است.
ماکائور یک شبه جزیزه در اقیانوس هند است که روی شاخ کازینو ها (قمار خانه ها) می چرخد. ماکائو بسیار به چین نزدیک است و فرماندهان به بهانه همکاری و ارتباط با چین دفاتر خود را به ماکوئو منتقل کرده و سرگرم برج سازی و سرمایه گذاری در بانک ها و واردات از چین به ایران هستند.
کازینوهای ماکائو، با لاس وگاس در امریکا رقابت می کنند و حتی تهدیدی برای لاس وگاس محسوب میشوند.
گفته می شود یک ایرانی بنام حاج صفدر کار انتقال دفاتر فرماندهان از دوبی به مالزی و ماکائو را برعهده داشته است.
حاج صفدر نیز خود در گذشته با درجه سرهنگی عضو سپاه پاسداران بوده و متولد «زواره» در اصفهان است و فامیل واقعی وی نیز «زواره ای» است.
گفته می شود طی سال 2009 بالغ بر 3.2 میلیارد دلار توسط این دفاتر به ماکائو و مالزی منتقل شده است، اما این رقم هنوز دقیق نیست زیرا کار انتقال با نام های تجاری مختلف و افراد شناخته نشده در عرصه کار تجاری و بصورت وکالتی انجام می شود

27 04 2010
secular

پروفسور منوچهرجمالی:
یک فکر،موقعی، تبدیل به یک عقیده میشود که قدرت گسستن ما ازآن بکاهد، ویک عقیده، موقعی تبدیل به فکرمیشود، که قدرت گسستن ما ازآن بیفزاید
جامعه، فقط هنگامی به حکومت، اعتماد میکند که خودش،حکومت بشود. سی مرغ،سیمرغ بشوند
زندگی درزمان،برترین ارزشست = سکولار
قدرت، چیست؟ هرقدرتی میخواهد انسان را به اندازه خود بسازد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!، یعنی معیارهای اخلاقی و فرهنگی واجتماعی خود را، به اوتحمیل کند!!!!!!!!!
او را به « صورتی» درآورد که میخواهد. بدینسان، حق وتوانائی صورت دهی به خود واندازه گذاری خود را ازانسان، «غصب» کند !!!!!

———————–

http://www.rahesabz.net/story/14342/
گزارش تصویری – اعلام همبستگی شهر تورین با جنبش سبز


وبدئو کلیب عبدالقادر بلوچ :در اندوه جوانی پر پر شده کیوان گودرزی
با سپاس از عبدالقادر بلوچ که احساسات ما بلوچ ها را چنین زیبا و دردمندانه در سوگ شهید کیوان گودرزی بیان کرده است. آهنگ حزن انگیزی که از سرزمین تفته و سوزان مان قلب و روح آدم را در هم می فشرد و خشم فروخفته ما را بیدار می کند. ما از این خون های به ناحق ریخته شده نخواهیم گذشت

http://www.rahesabz.net/story/14421/
سخنان دیالمه نماینده مجلس، بر علیه میرحسین در زمانی که میرحسین کاندیدای وزات بودند

آغاز هفته کارگر
کارگران با شعارهای اعتراضی
راهی مقبره آیت الله خمینی شدند
هفته کارگر، که به استقبال اول ماه مه – روز جهانی کارگر- می رود، از دیروز و با حضور جامعه کارگری تهران در آرامگاه آیت الله خمینی آغاز شد. در این مراسم، دبیرکل، معاونان و اعضای تشکیلات خانهکارگر و شمار زیادی از کارگران تهران حضور داشتند.
کارگران با اتوبوس، مترو و سایر وسایل نقلیه برای شرکت در این مراسم از تهران و شهرستانهای اطراف خود را به آرامگاه آیت الله خمینی رساندند.
کارگران شعارهائی با خواست بیمه اجباری کارگران ساختمانی، اعتراض به اصلاح قانون کار، اعتراض به تعطیل کارخانهها، اعتراض به واردات لجام گسیخته و همچنین قاچاق گسترده کالاهای مشابه خارجی، اعتراض به بیکاری و پایین بودن دستمردها و مستمریها را حمل می کردند. این شعارها روی پلاکارتها، پوسترها و پارچه نوشته شده بود.

Tamami sandica-ha bayad daar in ej-tema-at sherkaat konand !!!!!!
Zemne Taa-badol andishe va Taarhe plan haye (etesabat, napardakhtane ghaabz ha va …) mibayest haade aksaar e estefadeh ra az taa-jaa-mo-ate
baraye payeh rizi avaalin feraksiyone moderne madani-siyasi bebaa-rand!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Etelai-ye-ha rajebe :
– Hoghooghe sharvandi (azadi, refah va amniyate ejtemai va ….)
– Khastehaye senfi va Taarahi sandicaye modern
– Niyaz be baz-gaasht, baz-negari, eslahe Ghanoone Asasi jaa-haate
ref-randome mo-jaa-daad an!

Va estefadeh az plan-haye mon-saa-jem va gos-taardeh dar jahate residan be ahdafe fogh !!!!
Saai konid Bash-ga-haye waar-zeshi ra dar toole in hafteh az an khod konid baye Miting-haye-tan va sokhaan-rani haye har sandica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27 04 2010
secular

شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
این ملتست که فقط خـدا, شاه, رهبر, پیشوا است
همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
همه شاهان ایران و ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت و …) غاصب حق مسلم ملت بوده اند

Shaarik daar Saarmayeh (Servat) va Sood ra Haargez faa-ramoosh nakonid!!!!!

Maab-haa-si ke ideology-ha haargez!!! Eja-zeh naazdik shodaan e Jameh Madani ra be in Maarz nemi-daahaand!

Ta khod ghanoon gozar va ghaayeme shoma bashaand!!!

29 04 2010
secular

بی اعتمادی?????? بخش های بزرگی از طبقه ی کارگر به جنبش سبز و دموکراتیک ایران به وجود آمده است???????????

—————————————————————————

تمامي بازي ايدئولوژيها براي تعيين سرنوشت و بچنگ آوردن قدرت و ثروت جامعه مدني است.

جنبش سبز خردورز ايرانزمين يعني جنبش خرد جمعي جامعه مدني!!!!! که شامل جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژيست و نه بشکل جنبشي در موازات آنان!!!

جامعه مدني جامعه ايست قانونگذار که نظم مدني-سياسي ، اقتصادي و … برعهده دارد!!!
در جنبش سبز خرد جمعي جامعه مدنيست که هر سنديکايي, کانوني، انجمني, … خود سخنگوي جنبش خويش ميگردد که فعالانه!!! توانمنديها و خواسته هاي خود را بعنوان تاثير گذار مطرح ميکند.

واژه اعتماد در بطن جنش سبز خرد جمعي جامعه مدني نهفته است که ريشه در هم انديشي دارد. اين هم انديشي نشان از اقتدار و اعتماد نهادينه است و نه بمعناي واگذاري استقلال و قيوميت خود بديگري!!!

در پروسه کنوني ايدئولوژيها با تفسير به راي واژه اعتماد, قصد جدا کردن سنديکاي کارگري فراايدئولوژي را از جنبش سبز جامعه مدني دارند تا خود را بعنوان قيم و سخنگوي آنان مطرح سازند و بدينسان در مسير مدرنيته مانع از تشکيل فراکسيونهاي مدني-سياسي مدرن آنان گردند!!!!

مراقب واژهها و موازي سازي آنان باشيد!!! قدرت و ثروت از آن جامعه مدنيست براي استقرار حاکميت جامعه مدني!!!!!!!

jonbeshe tahvol khahe secular
8/2/89

1 05 2010
secular

بيش از 8000 هزار كارگرمعترض در قزوين شعارميدهند ” كارگر اتحاد , اتحاد ”

به گزارش خبرنگارآژانس ايران خبر از قزوين تجمع كارگران قزوين در ورزشگاه موسوم به يادگار امام ادامه دارد .
كارگران تعدادشان به حدود 8000 نفر ميرسد. پلاكاردهايي كه كارگران در دست دارند بقرار زير است:
ما كارگران كارخانه چيني البرز خواهان نقض انحلال كارخانه هستيم.
ما كارگران چيني البرز 7 ماه است كه حقوق دريافت نكرده ايم.

ما عيدي سالهاي 87 و 88 را دريافت نكرده ايم.
شعارهاي آنان بقرار زير است:
كارگر اتحاد اتحاد.
حمايت از كارگر حمايت از اسلام است .


اهواز
اهواز – 11 ارديبهشت – جمعي از كارگران لوله سازي اهواز نيز در مقابل اداره كار رژيم با پلاكارد » از گرسنگي ميميريم ذلت نميپذيريم» تجمع كرده اند.
همچنين در مقابل استانداري نيز در وحشت از قيام امروز كارگران نزديك به 10 خودروي انتظامي مملو از ماموران مستقرشده اند.

2 05 2010
secular

پاسخي به خانم بقراط

1/5/2010 VOA, Taafsire Khabar

در طول هزاران سال همواره شاهزاده = امامزاده ها و ايدئولوژيها غاصبان ثروت و قدرت ملت بوده اند!!! و بموازات آن نتها چيزي كه از آن ملت ميگرديد فقر, شكنجه و دشنام (نابالغ, بيشعور و …) بود.
هر ملتي پروراننده توليدات فكريست!!! بعبارت ديگر جامعه سازننده شعور است و نه عامل بيشعوري!!!
غاصبان براي حفظ حاكميت و اقتدار خويش هميشه به توليدات فكري جامعه حمله ور ميگشتند تا جامعه را خلا سلاح و اسير خواسته هاي ايدئولوژي حاكم گردانند!!!
زيرا آن توليدات فكري, عامل بر همزننده توازن قدرت بودنند. از اينرو كيفيت حذف فيزيكي به ميزان توليدات فكري جامعه بستگي داشت و دارد.
براي نمونه شروع حاكميت كودتايي رضا شاه با حذف توليدات انديشه جامعه آغاز ميگردد نظير به شهادت رساندن فرخي يزدي و … توسط عناصري مانند دكتر احمدي در زندان! و در امتداد آن حاكميت فرزندش كه توليدات جامعه را مانند دكتر مصدق سكولار, فاطمي, دهخدا و … را مور گرداند و ديگري را مردار و سومي را به غصب او گرفتار!!!

قائم مقام فراهاني, اميركبير و مصدق در مجموع با هم ٤ سال در خدمت جامعه نبودنند كه توسط حاكمان جامعه ستيز حذف گرديدند!!!
در حقيقت توليدات يك كارخانه را ميسوزانند و بعد كاركنان كارخانه را ناكارامد معرفي ميكنند!!!
غاصبان قدرت و ثروت ميخواستند با حربه تقسيم سود, قانونگذار بودن خود را بر ملت موجه سازنند! حال آنكه به توليدات انديشه جامعه حمله شده و ثروت ملي را از آن خود كرده و ميخواهد بخش ناچيزي را كه از آن ملت است بنام سود صدقه دهد و بر سر مدرنيته كلاه بگذارد!!!…

در امتداد اين پروسه نيز هنگامي كه جامعه مدني خود را آماده انتخابات استراتژيك ٨٨ ميكرد بسياري بر اين اصرار داشتند كه جامعه نميفهمد و … !!! چرا كه جامعه را توليد كننده شعور و خرد نمي دانستند
و بصورت سنتي تحت تاثىر حاكميت هاي گذشته اند!!!

12/2/89

چرا در ایران، همه حکومتها، چه اسلامی باشند، چه سلطنتي باشد, چه سوسیالیستی باشد… همه غاصبتند?????

چون درفرهنگ ایران، حاکميت از آن سیمرغست!!!! سیمرغ هما ن خرد جمعي جامعه مدنيست درفرهنگ ایران ،برترین مرجعیت درحکومت خرد ِبنیادی خود ِانسانهاست
شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است
همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
همه شاهان ایران و ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …) غاصب حق مسلم ملت بوده اند

5 05 2010
secular

هر جا كه نقش جامعه مدني را در بعنوان قانونگذار تضعيف نمايند, نشانه گرايش سياستها بسمت ديكتاتوريست كه ناشي از شكاف بين واژههاي جامعه مدني و سياسي است!!!
حال انكه جامعه مدني مساويست با جامعه سياسي!!! جامعه مدني جامعه ايست قانونگذار و حسابگر که حقيقت را در زمان مي يابد.
سطح انطباق اين دو فاكتور, معياريست براي اندازه گيري دمكراسي در يك فرايند عيني!!!

شاهزاده = امامزاده و ايدئولوژيها با ژستها و اتيكت هاي رنگارنگ, در يك سو با هم مشتركند و آن جدا سازي واژه جامعه مدني از جامعه سياسيست, تا خود را درون جامعه سياسي تعريف كنند و به بياني ديگر خود را متفكر غالب نمايند و جامعه مدني را مقلد و فرمانبر!!!

از اينرو با بكار گيري واژههايي چون «طرفدار و حامي و پدر ملت» , «دفاع از حقوق خلق و طبقه» , «سازنده دمكراسي» و … خود را بعنوان سخنگو و قيمي كه متعلق به جامعه متفكر است تحميل ميسازند.

در حقيقت تمام اين بازيها و مانورها براي ربودن قدرت و ثروت ملي از جامعه مدني-سياسي است!!!

jonbeshe Tahvol khahe secular
15/2/89

از پدر فلسفه سکولاریسم ایرانزمین, پرفسور منوچهر جمالی که با آغاز قرن ۲۱ , گیتی را با فلسفه سکولاریسم ایرانزمین مزین نمودند, سپاسگذاریم!

جهان, قرن ۲۱ را با فلسفه نوین بر خاسته از فرهنگ سکولار ایرانزمین و پایان احزاب چپ و راست آغاز نموده است!!! فلسفه ای که جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین بدان آراسته است.
جنبش تحولخواه سکولار

فراکسيون برابري حقوقي (jonbeshe zannan)
فراکسيون مادران صلح
فراکسيون مدرن دفتر تحکيم
فراکسيون حمايت از حقوق کودک
فراکسيون کانون رسانه هاي گروهي (کانون نويسندگان و کانون خبرنگاران …)
فراکسيون کانون تدريس (اساتيد , معلمان و مراکز خصوصي آموزشي, سازمان پژوهش و تحقيقات)
فراکسيون توليدکنندگان و فروشندگان
فراکسيون سنديکاي ترانسپورت (سنديکاي رانندگان و سنديکاي تعميرکاران , هواپيمايي … )
فراکسيون بهداشت و درمان (سنديکاهاي…)
فراکسيون حقوق دانان (سنديکاهاي…)
فراکسيون بازيابي (سنديکاي کارگران شهرداري, …)
فراکسيون ميراث فرهنگي (سنديکاهاي….)
فراکسيون محيط زيست (سنديکاهاي …) فراکسيون…

هنگامی ملت با هـم ، سیمـرغ را میجـویند
خودشان، هم « شـاه » ، وهم « خـدا »
میشوند!!!
قرن ۲۱, قرن جامعه مدنی ، آزادیهای فردی و حقوق شهروندیست!
قرن ۲۱, قرن احزاب چپ و راست به نمایندگی از ایدئولوژیها نیست (مذهب ، سوسیالیسم ، کمونیسم ، ناسیونالسم, پانیسم و مشروطه…)!!!

ایدئولوژیها در تقلا برای بدست گرفتن قیومیت جنبشها و سندیکاها در جهت تثبیت آینده حیات سیاسی خود بعنوان مرکزیت قدرت تصمیم گیری بدست و پا افتاده اند.
غافل از آنکه جامعه مدنی در قرن ۲۱ برای دستیابی به حقوق حقه اش, اینبار نه از طریق سپردن سرنوشت خویش بدست احزاب تزدیک به تفکر جنبشها و سندیکاها , بلکه اینبار خود تفکر جنبشها و سندیکاها, حاکمیت را بدست خواهد گرفت.
جنبشهای مدنی و سندیکایی فراایدئولوژی , احزاب مدرن سیاسی- مدنی آینده ایرانزمینند !!!

http://www.jamali.info/index.php

————————————-

بی اعتمادی?????? بخش های بزرگی از طبقه ی کارگر به جنبش سبز و دموکراتیک ایران به وجود آمده است???????????

——————————————————————–

تمامي بازي ايدئولوژيها براي تعيين سرنوشت و بچنگ آوردن قدرت و ثروت جامعه مدني است.

جنبش سبز خردورز ايرانزمين يعني جنبش خرد جمعي جامعه مدني!!!!! که شامل جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژيست و نه بشکل جنبشي در موازات آنان!!!

جامعه مدني جامعه ايست قانونگذار که نظم مدني-سياسي ، اقتصادي و … برعهده دارد!!!
در جنبش سبز خرد جمعي جامعه مدنيست که هر سنديکايي, کانوني، انجمني, … خود سخنگوي جنبش خويش ميگردد که فعالانه!!! توانمنديها و خواسته هاي خود را بعنوان تاثير گذار مطرح ميکند.
واژه اعتماد در بطن جنش سبز خرد جمعي جامعه مدني نهفته است که ريشه در هم انديشي دارد. اين هم انديشي نشان از اقتدار و اعتماد نهادينه است و نه بمعناي واگذاري استقلال و قيوميت خود بديگري!!!

در پروسه کنوني ايدئولوژيها با تفسير به راي واژه اعتماد, قصد جدا کردن سنديکايي کارگري فراايدئولوژي را از جنبش سبز جامعه مدني دارند تا خود را بعنوان قيم و سخنگوي آنان مطرح سازند, و بدينسان در مسير مدرنيته مانع از تشکيل فراکسيونهاي مدني-سياسي مدرن آنان گردند!!!!

مراقب واژهها و موازي سازي آنان باشيد!!! قدرت و ثروت از آن جامعه مدنيست براي استقرار حاکميت جامعه مدني!!!!!!!

jonbeshe tahvol khahe secular
8/2/89

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد !!!

۱. نیویورک ۱۹۹۱- آیت الله مصباح یزدی در کت و شلوار. دیداری که از امریکا به کانادا نیز کشید ???رابطه آیت الله مصباح یزدی و مرحوم دکتر سیدجعفر شهیدی چه بوده??
۲. خانم دکتر حسین فاطمی پیام آور و رابط میان عوامل خارجی (شاهزاده=امامزاده رضا پهلویی که این مزدور, رابط انگلیس ست) و حجتیه های صهیونیسم آنوسی ( احمدی نژادها ، جنتی ها, مشاعی ها مصباح یزدی ها, مکارم شیرازی و …) است ????
۳. مرکز TFT آمریکایی-اروپایی در گزارشی نوشت که در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران آرای بخش عمده ای??? از ایرانیان به نفع محمود احمدینژاد خواهد بود
۴.زمزمه میان طرفداران احمدی نژاد: قوه قضائیه آلوده است و باید پاکسازی شود. باندهای مافیائی و حتی خود رهبر نمی گذارند احمدی نژاد کار کند.
جالب است که آنها هیچوقت از انقلاب، خمینی، صحبت نمی کنند. هر وقت هم که از زمان شاه صحبت پیش می آید، نسبت به آن نظام مهاجم نیستند!!??
۵. رابطه شاهزاده=امامزاده پهلویی با پان ترکیسم ها چه بوده?? و هست?????
6. عبدالله ريکي با توجه به اينکه مستقيما» توسط شاهزاده = امامزاده پهلويي مورد حمايت قرار گرفته بود, غير مستقيم نيز تحت حمايت حجتيه ها هم نيز بود بدون آنکه از ارتباط پهلويي ها و حجتيه ها اطلاعي داشته باشد.
تا با ايجاد تشنج سنايور طراحي شده از سوي اربابان پهلوي ها و حجتيه ها (روسيه و انگليس) را براي تجزيه ايران بعد از جنگ و قتل عام نسل جوان به انجام رساند!!!
ولي اين مهره سوخت بدليل ….
چه پاداشي را شاهزاده = امامزاده پهلويي و حجتيه هاي صهيونيسمي در قبال همکاري در جهت قتل عام نسل جوان و تجزيه ايرانزمين دريافت ميکردند????
7. …

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

دكتر مصدق سکولار
——————————–
در دولت جبهه ملی مصدق بود كه برای نخستین بار در منطقه خاور ميانه بیمه اجتماعی برای کارگران برقرار شد!!!!

مصدق در مجلس خطاب به رزم آرا جمله ای دارد. او گفت «اگر از راه آزادی و دموكراسی نتوانيم كاری كنيم از طريق اختناق، زور و قلدری برای مردم نمیتوانيم كاری انجام دهيم».
رزمآرا در جوابی عوامفريبانه میگويد «اين حرفها كه شما میگوييد برای شب مردم شام نمیشود»،
مصدق پاسخ میدهد «برای همهی عصرها و نسلها كه حكومت زور و قلدری ممكن است يك شب يا حتی چند سال به مردم نان بدهد ولی
تا خود مردم نتوانند!!!!! در امور اجتماعی دخالت كنند هيچ گاه صاحب نان نمیشوند و بايد هميشه سر بیشام زمين بگذارند»!!!!!!!!!!

بالاخره پس از 50 سال ، شصت سال ، 70 سال دیگر یکی از ما وجود نخواهد داشت . ما باید به فکر نسل های آتیه و نسل های آینده را بکنیم . ملت ایران حاکمیت ملی دارد ملت ایران خودش را اداره خواهد کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
– قانون اساسي براي ملت است، نه ملت براي قانون اساسي.
– قانون ها ، مجلسها ، دولتها همه براي خاطر مردم بوجود آمده اند نه مردم براي خاطر آنها

پيدايش سنديکاهايی که مدافع منافع زحمتکشان جامعه باشند می توانند شکل های اوليه ی احزاب!!! واقعأ طبقاتی گردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دکتر مصدق می دانست روزی تحولات محتمل، بلکه حتمی الوقوع، در جامعه ی ايران، وجود نوع پيشرفته ی آنها را به ضرورتی حياتی تبديل می کند!!!!!

———————————-

انسان، چیزی میشود که میجوید,
ملـّت، چیزی میشود که میجوید
یافتن «هوّیت» با «آینده» کاردارد!!

سروران گرامي,

يقين بخود سرچشمه قدرتست و هر آنکس که قدرت دارد, آزاد است زيرا قادر به تعيين طول و عرض مانورهاست. وقتي آدميان با يقين بخود, بر خود افزودند, نيرو پيدايش ميبابد و عهد تابعيت, از حاکميت غير از خود محو ميگردد و در امتداد آن نيروي مسوليت پذيري, قانونگذاري و حاکميت بر خود شروع بجوشش ميکند!

صاحب ثروت و قدرتست که مجري و مبتکر هر گونه حرکت, گردش, خيزش و هدفي ميگردد!!! گره کوري که در راه آزادي, رفاه و امنيت اجتماعي, … وجود دارد، فقط با نيروي خرد جمعي جامعه مدني در غالب ساختارهاي جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي که احزاب سياسي-مدني آينده اند, باز خواهد گشت!!! که در امتداد آن جامعه مدني سر گرسنه بر بالين نميگذارد و تفکر نسل جوانش به اسارت در نخواهد آمد, که خود قانونگذار و صاحب قدرت و ثروت مليست.

در شرايط کنوني که نياز به استقلال سنديکاها، کانونها و … در جهت احقاق حقوق و ارزشهاي اساسي دمکراسي بر همگان آشکار گشته, ميبايست با يقين حاصله, در امر تثبيت و ارتقائ توان ساختاري و ارتباطات متقابل جنبشهاي مدني و سنديکايي همت گمارييم!!!
لذا پيش از خيزش روزهاي 11 و 12 ارديبهشت ماه در اجراي پلانها, بايد کانونها و سنديکاهايي که در يک رديف شغلي قرار دارند, بطور مثال فراکسيون ترانسپورت که شامل شرکت واحد، تاکسيراني، هواپيمايي، ترنها ، مترو ، کشتيراني ، کاميون داران و… هماهنگهاي لازم را انجام داده باشند و در جهت مطالبات محوري فراکسيون خود مانند استقلال سنديکاها, حقوق بالاي خط فقر، تضمين امنيت شغلي, شريک در سرمايه و سود و… شفاف و مجد باشند.
تا در اولين پروسه قادر گردند هدفمند اهداف خود را تعقيب, و موجوديت خود را بعنوان عامل تاثير گذار تحميل نمايند! با توجه به اينکه هر يک از اين فراکسيونهاي مدرن, داراي چندين ميليون عضو ثابت خواهند بود, قادرند هر خواسته ايي را در کانون قدرت به اجرا در آورند.

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين در روزهاي 11 و 12 اردبيهشت ماه سبز 89 , از هيچ حمايتي دريغ نخواهد کرد !!!
ما بيشماريم و بي همتا !!!

روز 1 مي بر سنديکاهاي فراايدئولوژي گرامي باد
روز 12 ارديبهشت بر کانون خرد معلمان و اساتيدآکادميکي ها گرامي باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
30/1/89

یک فکر،موقعی، تبدیل به یک عقیده میشود که قدرت گسستن ما ازآن بکاهد، ویک عقیده، موقعی تبدیل به فکرمیشود، که قدرت گسستن ما ازآن بیفزاید
جامعه، فقط هنگامی به حکومت، اعتماد میکند که خودش،حکومت بشود. سی مرغ،سیمرغ بشوند
زندگی درزمان،برترین ارزشست = سکولار

سروران گرامي،

حقيقت داشتني نيست بلکه جويندگيست زيرا در جستجو آنرا شفاف ميسازيم نه جذاب. در فرهنگ سکولاريسم حقيقت متملک و جذاب, منشا فريب است که ايده ال حافظه است نه تفکر زيرا حقيقت مطلقيست که ميخواهد حکومت کند. حقيقت در گستره بي نهايت سير ميکند که ازخود نوزايي دارد.

در عصر مدرنيته ايدئولوژيها بدنبال انديشه هاي رام گشته و مقلدند, تا قوانين خويش را منطبق بر آرمانهايشان تحميل سازنند. حال آنکه جامعه مدني قانونگذار است و حاکميت بر قانون را دارد !!! نه قانون حاکميت, بر او. بدينسان قانون حاکميت, بر ملت مردود است.

در عصر شکوفايي عقلانيت با توجه به انسجام خودآگاه نيروهاي جامعه مدني, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين قادر گشت نظم مديريتي, اقتصادي و نظامي را بنفع خويش نامتعادل و ناکارآمد سازد.
از اينرو در اين برهه حساس, جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي از يکسو اقدام به بازنگري و بارور سازي مجدد عمق جنبش سبز خردورز نموند تا فلسفه وجودي خويش را که از درون فرهنگ سکولار ايرانزمين برخواسته, ريشه دارتر و عميقتر نمايد و از من مستقل آگاه, ماي مقتدرتر پديد آورند و از سوي ديگر ضمن حفظ موقعيت, با حمله تئوريک گسترده به حاکميت قرون وسطايي و ايدئولوژيها, لرزه بر اندام تهي ايدئولوژيهاي وامي در برابر فرهنگ ايرانزمين اندازند.

با توجه به اصل نامتغير حاکميت جامعه مدني ايرانزمين, طرح حاکميت سکولار از سوي فريبکاران, يعني ساختن ايدئولوژي از سکولار در مقابل حاکميت جامعه مدني (جمهور جامعه مدني ايرانزمين) است.
زيرا قانوني, اساسي و سکولار است که توسط خرد جمعي جامعه مدني نگاشته ميگردد و نه عمودي. اگر جامعه مدني از رشد و بالندگي برخورد باشد, قوانين نيز بطبع خردورزانه خواهد بود..

با توجه به دانش و اقتدار حاصله, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين ميبايست ضمن ادامه مستمر آموزش, شفاف سازي فرهنگ سکولار ايرانزمين و اطلاع رساني از هم اکنون شبکه ها را جهت فعاليت براي 22 خرداد و فرصتهاي مياني براي همبستگي در تحميل بازگشت، بازنگري, اصلاح و رفراندم مجدد قانون اساسي در جهت محقق کردن آرمانهاي جامعه مدني آماده سازيم بوسيله مبارزات منفي در موازات تحريم هاي بين المللي, اعتصابات و تمرکز بر مانورهاي اقتدار در سطح شهرها و جذب نيروهايي که حاکميت توان حفظ آنان را ندارد.

حاکميت ولايت پادشاهي حجتيه بايد بداند يا در مقابل جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين سر تعظيم فرو آورد و يا سر خود را در تندبادها بباد خواهد داد.

از پرفسور منوچهر جمالي, پدر فلسفه سکولاريسم ايرانزمين که فرهنگ خردگراي ايرانزمين را بازنگري نمودند قدر داني ميکنيم!!!
روز 1 مي بر سنديکاهاي فراايدئولوژي گرامي باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
21/1/89

9 05 2010
secular

سروران گرامي،

با تولد انگيزه, آدمي خودجوش و خودآفرين ميگردد و آنکس که خود آفرين گشت نميتواند اصالتي غير از عقل خودبنياد را پذيرا گردد. در فرهنگ سکولاريسم خردي که برميانگيزد حکومت نميکند زيرا بدنبال ساختن قالب معين براي انديشيدن نيست بلکه روند رويش و زايش خرد نوين است.

ايدئولوژيها نيروي زايندگي را از آدميان ميستانند تا حقيقت مطلقشان قابل تدريس و يادگيري گردد و بديسان قانون و قاعده حاکميت را, براي اسير کردن زندگي موجه سازند.
حال آنکه در عصر شکوفايي عقلانيت مسئله جامعه مدني اين نيست که کدامين آموزه براي حکومت کردن مناسب است بلکه مسئله اينست هر که به غير از جامعه مدني بر جامعه مدني حکومت کند نااهل و غاصب است!!!

در طول 150 سال پروسه مبارزاتي جامعه مدني, فراماسيونها و … همواره در دو جهت بصورت موازي فعال بوده اند يکي در درون تمامي حاکميتها از شاه (خاندان قاچاريه و پهلوي) تا شيخ (حجتيه, موتلفه, …) و ديگري نفوذ در درون تمامي احزاب چپ و راست!!!
با اين پلان موازي, در حقيقت حذف هر کدام از مهره ها چه توسط حاکميت و چه توسط جامعه, باعث بخطر افتادن منافع اجانب نميگرديد.

بموازت اين پروسه جنبش سبز نسل جوان و خردورز جامعه مدني ايرانزمين توانست بعد از 150 سال با افتخار و اقتدار براي اولين بار با بستن گاردهاي خود بر روي تمامي احزاب کلاسيک ايدئولوژيک از يکسو دست فراماسيونها و شاخه هاي وابسته آنرا ببندد و از سوي ديگر با جانشيني فراکسيونهاي مدرن مدني-سياسي جامعه مدني باعث عقيم گشتن نفوذ و کارآمدي فراماسيونها و … براي تصاحب قدرت و ثروت در آينده گردد.
بعبارت ديگر جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين با اجراي پلانهاي هوشمند ميرود ايرانزمين را, با خرد جمعي جامعه مدني براي هميشه آزاد سازد و حاکميت جامعه مدني را براي تصاحب قدرت و ثروت به واقعيت مبدل سازد.

در شرايط کنوني با نزديک شدن به پروسه نهايي, بايد جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي, فراکسيونهاي مدرن مدني-سياسي خود را از نظر کمي و کيفي گسترش داده تا هر فراکسيوني با حداکثر اعضا بتواند در کنار فراکسيونهاي ديگر وارد صحنه مبارزاتي گردند.
براي شکل گيري تظاهراتهاي سنترالي نيز بايد تمامي محله ها بصورت دسنترالي هماهنگ عمل کنند تا از بهم پيوستن دسنترالها قبل از رسيدن به محل تجمع با داشتن يک سنترال قدرتمند وارد صحنه گرديم تا هر مقاومتي را سرکوب نماييم.

از هم اکنون نيروهاي تاکتيکي و تکنيکي بايد در حالت آماده سازي 100% باشند تا در اولين فرصت ضربه نهايي را بر پيکره وحشت زده و از هم پاشيده نيروي 50.000 نفري ولايت اوباش حجتيه و سپاه پاسداران اجنبي وارد سازيم!!!

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين از آموزگار خود فرزاد کمانگر آموخته است که زندگي را دوست بدارد و با خردش براي زندگي آزاد همت گمارد.

ياد ياران گرامي باد
22 خرداد روز فراکسيون جنبش فمينيستي زنان ايرانزمين مبارک باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
19/2/89
—————————————————

کانون خرد امروز يکي ديگر از ياران شجاع و خردگراي خويش را از دست داد.
فرزاد کمانگر را از دست داديم, ولي انديشه او را هرگز ! آنچه را او کاشته بود ببارخواهد نشست زيرا خرد راه خويش را يافته است.

جنبش تحولخواه سکولار چراغي را که, يار هم پيمانش با خرد افروخته بود را برافروخته نگه خواهد داشت!
ياد ياران گرامي باد
جنبش تحولخواه سکولار
arezu

10 05 2010
secular

در فریفتن دیگران است که خودفریبی بازتاب میکند!!!

در قرن نوزدهم فراماسیونها فعالیت خویش را در ایران آغاز نمودند!!! و هدف آن چنگ انداختن بر منابع ثروت کشور از طریق حفظ حاکمیت خویش بر جامعه با تحمیل شاهزاده=امامزاده و احزاب چپ و راست ایدئولوژی به جامعه مدنی بود و هست!!!
تا مانع از تشکیل حاکمیت جمهوری جامعه مدنی گردند!!!

یکی از شاخه های فراماسیونها به شکل مذهبی آن انجمن حجتیه و موتلفه است. انجمن حجتیه نیز بعد از کودتای 28 مرداد و با دخالت مستقیم انگلستان توسط شیخ محمود حلبی تاسیس شد. حلبی یک روحانی وابسته به فراماسونها بود.حلبی با دو لژ فراماسونی انگلستان بنام «استروم ارگنتسیوم» و « گلدن دراین اوتر» ارتباط داشت تا هزینه فعالیت پرسنل انجمن را تامین گردد.

تمامی احزاب به ظاهر در خدمت مام میهن!!!! از مذهبی ها, کمونیسم, مشروطه خواه, سوسیالیسم, پانیسم, پادشاهی, ناسیونالیسم, فدرالیسم های قومی … تا انجمن تازه تاسیس شبه سکولاریسم سبز!!! در تمامیت خود، تحت نفود فراماسونری و … هستند و به پیشبرد سیاستهای آنان یاری می رسانند، البته با حمایت ام. ای.شش.

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین شما بهترین سیاستمداران تاریخ ایرانزمینید که چشم سیاستمداران استعماری روسیه, انگلیس و مزدوران (احزاب چپ و راست) با اتیکت های رنگارنگ آنان و حاکمیت ولایت اوباش حجتیه به مانورهایتان خیره گشته و در حیرت است!!!
جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین, قرن ٢١ را مزین به فلسفه خردورزی خود نمودید!!!
خرد نگهدارتان
٢٠/٢/٨٩

11 05 2010
secular

انگلستان درسال 1800 میلادی (سلطنت فتحلیشاه قاجار) در ارتباط با ميزان ثروت هاي باستاني و منابع طبیعی در ایرانزمين سه تن از جاسوسهاي خويش را بنام هاي « سر هارد فورد جونز»، « جیمز موریه» و « جی فریزر» به سوی ایران گسيل داشت.
تا ضمن ارزيابي، تشکیلات لژهای فراماسونری را احداث نمايند و بدين وسيله افراد مستعد از خاندان قاجاريه، رجال، علماي ديني و … را در لژهای مختلف عضو نمايند تا ضمینه مناسب را برای چپاول و غارت سرزمین ایران مهیا گردد!!! این لژها بعدها توسط میرزا ملکم خان، گسترش يافت.
وی می گفت: فرهنگ اصیل و حقيقي ايران بايد كمرنگ و از بين برود!!!!!! ما حتی نباید به خود اجازه دهیم در صدد ایجاد اقتصاد و جامعه مستقل و ملی باشیم!!!! نخستین روحانی که به عضويت لژ ملکم خان در آمد حاج میرزا زین العابدین، امام جمعه تهران بود که استفاده های سیاسی زیادی از وجود او گشت بعلت نفوذ گسترده در بين مردم (معتقدين و مخالفين حاكميت).

در اين پروسه فراماسون ها در پی غارت ثروت و از ميان برداشتن توانمنديهاي اجتماعي ميبايست جامعه را از فرهنگ ملي باستاني خود كه ريشه در خرد مردمشاهي داشت جدا سازند.
در اين راستا اهداف هر شاخه اي عبارت بود از:
۱. بخشي از مارکسیسم ها در خدمت اهداف روسيه بودند و بخشي ديگری که به خدمت لژها درمی آمدند همه، همت خود را صرف تمسخر فرهنگ خردگراي ايرانزمين ميكردند
۲ . بموازات آن مذهبيون تلاش خود را در جايگزيني فرهنگ اسلامي با تفسیر خاص خود (نه فرهنگ عرب) مينمودند!
۳. خاندان قاجار و پهلوي نيز در غالب كردن فرهنگ جعلي ايراني در راستاي تحميل فرهنگ شاهزاده= امامزاده بجاي فرهنگ مردمشاهي ايرانزمين بوده اند
۴. ….

بدينسان فراماسيون در ١۵٠صد ساله اخیر مرکز هدایت جریان حاكميت قاجاریه، پهلويي, بازار، مراجع دینی و ولايت اوباش حجتيه، مؤتلفه و تمامي احزاب چپ و راست سياسي محسوب می شود كه البته هر گروه، در شاخه هاي رنگارنگي از لژهاي ماسونها عضويت داشته اند!!!!!

اكنون درك اينكه چرا پدر فلسفه سكولاريسم ايرانزمين پرفسور منوچهر جمالي و بزرگانی دیگر، همواره توسط تمامي عوامل نامبرده به کناری رانده میشدند و میشوند!!! برايمان قابل لمس تر گشته است.
زيرا آنان هراسان از تحولي عميق در جامعه بوده اند تا مبادا نسل جوان در هر دوره ای به توانمندی های فرهنگی خود باز گردد.

21/2/89

12 05 2010
secular

1. چرا استان کردستان عراق اصرار دارد که کرکوک را تصاحب کند??? مگر نه اينست که تمام ثروت ملي متعلق به تمامي فرزندان عراق است!!!
بحث فدراليسم قومي(ناسيوناليسم=پانيسم=فاشيسم) چرا درکشور انگلستان، روسيه, فرانسه و آمريکا …اجرا نشده است???
احزاب کرد عراق که در لژها عضويت دارند بدنبال چه هستند???

در واشنگتن تايمز فراماسونري ها فعاليت دارند!!!!!! که نقش آن جا انداختن لزوم فدراليسم قوميست وتجزيه ايران و عراق بمنصور:
ايجاد کشور فراماسيون حجتيه (خوزستان و بصره که پايتخت آن
مدينه باشد)
جنگ خانمان سوز براي مردم ترک و کرد و آذربايجان ولي در حقيقت جنگ زرگري فراماسونري و تشکر اربابان از مزدوران خود در لژها ترک و کرد …. براي فروش اسلحه شان!!!

پردها افتاده و دست همگان رو گشته است!!! هويت آدمي بخردگرايي است براي ورود به مدرنيته بايد هویت خرد گرایی را جانشین هویت موروثی ( جنسيت، قوميت، طبقه و ايدئولوژيك) که ريشه تمامي استبدادهاي نهادينه شده و استعمار است گردد. !!!
قرن 21 قرن آزاديهاي فردي , حقوق شهروندي و گرفتن قدرت و ثروت ملي بدست جامعه مدني است توسط فراکسيونهاي مدرن مدني-سياسي جامعه مدني.

15 05 2010
secular

تاریخ ۱۵۰ ساله اخیر تصویری از مزدوران استعمارگر است!!!
که ایرانیان را بخاطر خوشامدن اجانب به فقر, حقارت و خون کشیدند. برای نمونه در دوران قاجاریه انگستان ضربه محکمی را از جامعه مدنی دریافت کرده بود که در پی جبران آن ناصرالدین قاجار دست به تسویه حساب با نهادهای آنزمان جامعه مدنی زد (کشتار بیش از ۱۵۰.۰۰۰ بهائیان و ملییون)!!!

در دوران پهلویی مزدور نیز, مصدق با آگاهی بر عملکرد فراماسیون ها و نفوذ آنان در تمامی ارگانهای سیاسی دست به تشکیل جبهه ملی زد نه حزبی که زمینه نفوذی دیگر را آماده سازد و در خدمت اجانب باشد!!! و با این باور که فراکسیونهای مدرن مدنی-سیاسی جامعه مدنی تنها ارگانهای سیاسی آینده میتوانند باشند تا جلوی کارآمدی ماسونها را بگیرند و قدرت و ثروت را از آن جامعه مدنی کند شروع بفعالیت نمود که ….

فریبکاران و خائنین به ایرانزمین با نام فراماسونریهای رنگارنگ (چپ و راست سیاسی, قومی و …) در درون تمامی احزاب چپ و راست سیاسی حضور دارند و اعضای آنان در هر حزب, انجمن, تشکل و … نقش کلیدی را دارند که همواره بعنوان تئورسین, رهبر حزب, عضو کمیته مرکزی و … در هر ساختاری مطرح و بکار گرفته میشوند تا به سازماندهی نیروها, جهت پيشبرد اهداف از پیش تعیین شده بپردازند!!! لژها دارای کمیته ارتباطی باسرویس مخفی انگلستان هستند, که اطلاعت لژ را, به فراماسونری میدهد و دستوراتلازم را دریافت میکنند.

برای نمونه:
۱. سیدجمال الدین (بنیادگذار اخوان المسلمین) بعد از ۴ سال فعالیت در لژ فراماسونی مذهبی در سال ۱۹۷۸ طبق دستور تغییر موضع داده (لائیک گشت) و از لژ کوکب شرق اخراج و به لژ لائیسته پیوست برای انجام ماموریتهای بعدی!!!
۲. همکاری فراماسونری اسدآباد (ماسونهای حجتیه ، موتلفه که کشتار سال ۶۷ و اداره زندانها با اعضای این جمعیت بود برای از بین بردن مدارکی دال بر …., جامعه واعظ, روحانیت مبارز , فدائیان اسلام و … ) با فراماسونری پادشاهی که شامل ماسونهای خاندان پهلویی (فرح دیبا, اشراف و رضا پهلویی, …) و در امتداد این همکاری حمایت پشت پرده از فراماسونری تجزیه طلبها (گرگهای خاکستری, جندالله, الاهوازییه و …) که این پروژه در راستای طرح انگلستان برای پیشبرد فدرالیسم قومی میباشد که زمینه را برای اجرای پلانهای کوتاه و بلند مدت آماده سازد … !!!

۳. در فرماسونری مذهبی اکثریت یهودی-ماسونها فعالیت دارند
(مصباح یزدی, جنتی, شیخ خزعلی، لاریجانی ها, ناصر مکارم شیرازی که زن انگلیسی-یهودی نیز دارد, نوربخش، هاشمی عراقی شاهرودی که از یهودیان عراق است ، کمال خرازی،
عسکراولادی, احمدی نژادها, رحیم مشائی, رامین ها, باند خواجه رشیدالدین فضل الله همدانی , …) که اهرم های سیاسی- اقتصادی را مدیریت میکنند!!!
۴. فراماسیونها (حافظ منافع انگلیس) همواره ارتباط تنگاتنگ با ک.گ.ب داشته اند زیرا به این نکته اشراف داشته اند که ملی گرایی جامعه مدنی ایرانزمین تنها قدرتیست که میتواند هر لحظه بافته های آنان را پنبه کند و قدرت و ثروت را باز پس گیرد!! ….
۵. …

فراماسونرهای های مذهبی, پادشاهی, سوسیالیستی, قومی ….
بخش کوچکی از اسامی حافظان منافع اجانب:
خاندان پهلویی, اعلم , فریدون هویدا ,شریف امامی, شعبان بی مخ…جنبش تازه تاسیس ماهستیم/ ولایت اوباش فقیه (همکاری ک.گ.ب و حجتیه) / هاشمی رفسنجانی/ مسعود رجویی ها,…./ علیرضا نوری زاده, …/ نوری اعلا و انجمن تازه تاسیس سکولارهای سبز/ مهاجرانی/ همسر کیانوری و همسر دکتر فاطمی/ مختهد شبستری, پور پیران/ آیت الله مظاهری، آیت الله موحدی کرمانی، واعظ طبسی، حجه الاسلام محمد محمدی ری شهری، آیت الله یزدی , نوری همدانی/ یدین تبریزی و مهران بهاری (اسامی مستعار ) و … بیات و هیأت و براهنی و امیدوار … بنی طرفی و الاهوازی و ریگی و گلمراد و… / حاج مهدی عراقی، حبیب الله عسگراولادی مسلمان، حبیب الله شفیق، ابوالفضل توکلی، مصطفی حایری و مهدی، احمد و سید محمود محتشمی، گروه اصفهانیها متشکل از حاج محمود میرفندرسکی، حاج سید علاء الدین میر محمد صادقی، حاج مهدی بهادران، عزت الله خلیلی، حاج محمد متین و علی حبیب الهیان و سرانجام گروه مسجد شیخ علی متشکل از حاج صادق امانی، محمد صادق اسلامی، سید اسدالله لاجوردی، حاج عباس مدرسی فر، حاج حسین رحمانی، حاج عبدالله مهدیان، حاج حسین رضایی و حاج هاشم امانی، با یکدیگر ائتلاف کردند. در میان اعضای مسجد اصفهانیها، اسدالله بادامچیان و مسجد شیخ علی، حاج تقی خاموشی نیز از چهره های شناخته شده هستند./ حاج عباس مدرسی فر/ حلبی, شخ احمد شاهرودی/سعید خاموشی، برادر علینقی خاموشی / استاد محمد تقی شریعتی ( پدر دکتر علی شریعتی) و مرحوم عابدزاده و سید محمود طالقانی/ خزعلی/ روح اله حسنیان/ صفوی/ تائب/ ذوالقدر/ نقدی/ طاهر احمد زاده/ری شهری / علی رازینی، محسنی اژه ای، رهبرپور، حجه الاسلام جعفر نیری/ حجه الاسلام ابراهیم رئیسی ، حجه الاسلام مصطفی پورمحمدی/`مهدوی کنی/ شریعتمداری/
مهندس شرفی که در اوایل انقلاب، سمت فرمانداری مسجدسلیمان را داشت. از این طریق اطلاعات انجمن به فراماسونری ارسال و دستوراتی دریافت می کند. مهندس مهدی طیب فعالیت میکرد وی بعدها از انجمن جدا شد و اقدام به تأسیس لژ جداگانه ائی با نام سازمان عباد الصالحین کرد.

تمامی کادرهای اصلی احزاب سیاسی از مذهبیون, ملی- مذهبی, توده ،کومله, کمونیستها, لائیک ها, پژاک, مشروطه خواهان, سوسیالیستها, جنبش آذربایجان جنوبی, جندالله …. افتخار همکاری در لژها و کا.گ.ب را دارند!!!!!!!!!

جامعه مدنی سبز فراایدئولوژی ایرانزمین با فراکسیونهای مدرن مدنی- سیاسی خود در قرن ۲۱ , ضربه محکمی را بر پیکر تمامی فراماسیونهای رنگارنگ و کا.گ.ب خواهد زد و حرکت خود را بسمت مدرنیته با تمامی توان به انجام خواهد رساند!!!!

17 05 2010
secular

http://freemasonsecret.wordpress.com/2010/01/03/ahmadinejad-is-a-mason/#comment-312

ارنست پرون دوست صميمي امامزاده محمدرضا پهلوی كه با اجازه او لژ پهلويي را بنياد نهاد!!!
لژهاي فعال در انزمان شامل لژ پهلويي, همایون, بیداری ایرانیان??? , روشنایی در شیراز, تهران, مولوی, خیام , ستاره سحر, کوروش, مهر, اسدآبادي (حجتته, موتلفه, فداييان اسلام و …) و … بود كه در آنها خاندان پهلويي روحانييون كمونيستها و … نخست وزیرحسنعلی منصور, وزیر امور خارجه عباس آرام, رئیس مجلس سنا و استاد بزرگ لژ فراماسونری شریف امامی, نخست وزیر محمد ساعد, عباسقلی گلشائیان و … فعال بودنند

Khizeshe 22 khordade 88
Hamhe moadelat ra bar ham zad!!!

Khizeshe 22 khordad 89
piroozi ghaatii ra saabet khahad kard!!!

19 05 2010
secular

هر کس بغير از جامعه مدني بر جامعه مدني حکومت کند غاصب است!!!
در امتداد خط استبداد هر بي فضلي خود را فضل الله معرفي ميکرد در حاليکه فريبکاري بيش نمود که براي لگد مال کردن فرهنگ مردمشاهي و غارت ثروت ملي به نفع اجنبي ها آمده بود !!!
يکي از اين دوران, آغاز حاکميت پهلويست که توسط يک فراماسيون انگليسي بنام اردشير ريپورتر (معرف رضا خان به انگليسيها) پايگذاري گشت!!! تا با تحميل حاکميت کودتايي رضاخان برگ ديگري از کلکسيون مزدوران و غارتگران … را ورق زند. …

در دوران پهلويي دوم نيز در راه چپاول ثروت ملي به نفع اجانب
لژهاي رنگارنگ توسط امام جمعه تهران حسن امامي, شريف امامي و دكتر عليآبادي با ساختاري نوين بنام «لژ بزرگ ايران» تشكيل گشت!!! …
براي چگونگي مديريت لژ بزرگ ايران و انتخاب استاد اعظم لژ «رينالد اوريوئينگ», «ارنست وان هك» و «ورنر رومر» وارد ايران گشتند!!!
برخلاف انتظار ماسون محمدرضا پهلويي, که مايل بود شخصاً استادي اعظم لژ بزرگ ايران را عهده گيرد بخاطر خدمات او و پدرش به انگليس در قبال حذف انديشه ها در جهت سهولت غارت ثروت ملي !!! آنان ماسون شريف امامي را برگزيدند.
که اين آغاز حسادتي بود براي ماسون محمدرضا پهلويي!!!

در امتداد اين جريان آمريکاييان که سالها وقت خود را بر روي شناسايي لژها و فراماسيونها نهاده بودنند زمان را مناسب يافتند تا ضربه اي بر سياست يکجانبه انگليس وارد سازنند, از اينرو با انتقال اطلاعات لژها و اسامي فراماسيونها به اسماعيل رائين و از سويي ديگر فشار بر ساواک و محمد رضا پهلويي مشروط به اينکه نام خاندان پهلويي در کتاب منتشر نگردد!!! اولين کتاب راجب فراماسوني در ايران منشر گشت !!! البته جلد چهارم آن هرکز منتشر نشد!!!
با اين اقدام امپراتوري انکلستان سخت برآشفت ….
در سال 1349 ماسون محمد رضا پهلويي براي عذر خواهي مبلغ هنگفتي در اختيار شريف امامي قرار داد تا مرکزي در خور ارباب, براي كلوپ فراماسونري ساخته شود.

فراماسيونهاي پادشاهي:
اميراسدالله علم كه از ملكه انگلستان لقب شواليه, لرد و سر گرفته بود. محمدعلي قطبي (دايي فرح), …., امير عباس هويدا، فريدون هويدا، ارتشبد نعمتالله نصيري، ارتشبد قرهباغي، عبدالمجيد مجيدي، دكتر غلامرضا كيانپور، حسنعلي منصور، جواد منصور، منصور روحاني، سپهبد خسرواني و دكتر سعيد مالك و دكتر منوچهر …
با وجود غارت ثروت ملي توسط اجانب, امامزاده محمدرضا پهلويي همواره براي خوش خدمتي آماده بود!! براي نمونه مبلغ 1 ميليارد دلار وام بلاعوض به انگليس و 700 ميليون دلار به فرانسه و … مبلغي بالغ بر دويست ميليون دلار به انتخابات رياست جمهوري آمريكا به پرزيدنت نيكسون كمك كرده بودند و …!!!!

20 05 2010
secular

آرمان فرهنگ ایران درمعرفت ، «جستجوی همیشگی » است ، نـه « همه دانی، و دانستن حقیقت، ومالکیت آن، وماندگارشدن دریک آموزه وشریعت»، رام، خدای زمان وزندگی وموسیقی وشادی و شناخت ، میگوید که : نام من ، جوینده است

Jamhe madani Sabze iranzamin amadeh shavid baraye yk Jonbeshe Meli digar, Vali inbar be Rahbari Kherade jami Jameh madani !!!

Aghaye Mousavi be-onvane rais-jomhoor va namayandeh melaat ja-neshine vaali-obash Hojatiyeh ast (Freemasonry)!!!!

Ghodaraat va servat az ane shomast!!!!!!!
In melat ast ke faaghaat Khod, Shah va Rahbar ast!!!

Jamhe Madani Ghanoongozar ast!!!
Jamhe Madani= Hakemiyat
Jamhe Madani= jamehe Siyasi

25 05 2010
secular

سروران گرامي,

براي خود بودن بايد آزاد بود زيرا آزادي ستون استقلالست. خرد آدمي آنگاه که تابع ايمان (طبقه، قوميت، جنسيت و ايدئولوژي) گشت هرگز خودش نيست, هر چند که تاکيد بر هويتش کند. در فرهنگ سکولاريسم, فرهنگ وسيله اي براي خودآفرينندگي و ره جويي در راه رهايي از بندهاست, تا ملت خود رهبر گردد نه نيازمند راهبر.

ايدئولوژيها همواره در مقابله با فرهنگ ايرانزمين, خودآفرينندگي و زايش ارزشهاي نوين را سرکوب و نياز به رهبري را القا ميکنند تا حقانيت, اراده و قدرت خود را بر جامعه مدني ، اقتصاد-سياست و … تحميل سازند.
حال آنکه در عصر شکوفايي عقلانيت, جامعه مدني همان جامعه سياسيست زيرا پيوسته با تنفيذ اراده خود به ديگران و يا در اختيار داشتن اراده خود کار دارد از اينرو جامعه مدني بالقوه سياسيست.
زمانيکه روابط بين قدرت و ثروت!!! و در امتداد آن, جايگاه خود را در اين زنجيره شناخت, بالفعل سياسي ميگردد و بدنبال اين پروسه هرگز حق حاکميت خويش را به هيچ شاه, رهبر و احزاب ايدئولوژيک نميسپارد, بلکه با خرد جمعي بپا ميخيزد تا حاکميت را در اختيار اراده ملي قرار دهد!!!

در شرايط کنوني که جامعه مدني سبز ايرانزمين در پي پروسه هاي مختلف به مرحله جديدي از بلوغ سياسي-مدني دست يافته است, قادر گرديده از يکسو ضمن حفظ رهبري خرد جمعي جامعه مدني, نقش آقاي موسوي را بعنوان رياست جمهور پررنگتر نمايد و از سوي ديگر سنگر به سنگر نه تنها مواضع حاکميت ولايت حجتيه اوباش را در هم کوبد بلکه دست ساير فراماسونريهاي رنگارنگ را رو نموده و بخش وسيعي از موازي سازيهاي آنان را عقيم سازد!!!
بموازت اين پروسه فراکسيونهاي مدرن مدني-سياسي سبز ايرانزمين ميبايست در هر استاني ضمن بهينه سازي و هماهنگي مستمر, با اتکا به واقعيات و تجربيات خردگرايانه خود!!! طراحي پلانها را براي 22 خرداد و بعد از آن سامان دهند تا با اجراي پلانهاي يکدست در هر استان (تظاهرات, اعتصاب, تحسن, …) زمينه سازي گردد براي ايجاد ساختار پارلمانهاي استاني.

با توجه به اينکه در کل کشور قدرت مانور از آن جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين است قادريم لشکر شکست خورده حافظان منافع انگليسي (ماسونريهاي) را از بن بر کنيم زيرا آرزو هاي سرورهاي سبز آرميده در خاک , نگاه ندا و ناله مظلومانه ترانه, … دامان آنان را گرفته است!!!!
جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين پيام يار دبستاني خود, یعقوب بروایه را هر روز زمزمه ميکند که مادر, من براي آزادي کشته شدم و بعد چشم فروبست و ما نيز با انديشه او تنفس ميکنيم تا نسل کشان قرن 21 را بديار عدم سپاريم.

22 خرداد روز فراکسيون جنبش فمينيستي زنان ايرانزمين مبارک باد
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
3/3/89

28 05 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!

۱. نیویورک ۱۹۹۱- آیت الله مصباح یزدی در کت و شلوار. دیداری که از امریکا به کانادا نیز کشید ???رابطه آیت الله مصباح یزدی و مرحوم دکتر سیدجعفر شهیدی چه بوده??
سيد جعفر شهيدي فرزند سيد محمد سجادي در سال 1306 هجري شمسي در شهر بروجرد به دنيا آمد. استاد شهيدي قبلا بنام سجادي معروف بود كه بعدها تغيير شهرت داده??????
۲. خانم دکتر حسین فاطمی پیام آور و رابط میان عوامل خارجی (شاهزاده=امامزاده رضا پهلویی که این مزدور, رابط انگلیس ست) و حجتیه های صهیونیسم آنوسی ( احمدی نژادها ، جنتی ها, مشاعی ها مصباح یزدی ها, مکارم شیرازی و …) است ???? حجتیه اى ها مبارزه برعلیه شاه را حرام کرده بودند و در بحبوحه مبارزات تمام تلاش خود را نمودند تا اعتصاب چراغانى نیمه شعبان را به نفع شاه بشکنند, تشکیلات شاه از هرگونه کمک به انجمن حجتیه نیز خودداری نمی کرد!!!!!!!!!
۳. مرکز TFT آمریکایی-اروپایی در گزارشی نوشت که در انتخابات آتی ریاست جمهوری ایران آرای بخش
عمده ای??? از ایرانیان به نفع محمود احمدینژاد خواهد بود
۴.زمزمه میان طرفداران احمدی نژاد: قوه قضائیه آلوده است و باید پاکسازی شود. باندهای مافیائی و حتی خود رهبر نمی گذارند احمدی نژاد کار کند.
جالب است که آنها هیچوقت از انقلاب، خمینی، صحبت نمی کنند. هر وقت هم که از زمان شاه صحبت پیش می آید، نسبت به آن نظام مهاجم نیستند!!??

۵. رابطه شاهزاده=امامزاده پهلویی با پان ترکیسم ها چه بوده?? و هست?????
6. عبدالله ريکي با توجه به اينکه مستقيما» توسط شاهزاده = امامزاده پهلويي مورد حمايت قرار گرفته بود, غير مستقيم نيز تحت حمايت حجتيه ها هم نيز بود بدون آنکه از ارتباط پهلويي ها و حجتيه ها اطلاعي داشته باشد.
تا با ايجاد تشنج سنايور طراحي شده از سوي اربابان پهلوي ها و حجتيه ها (روسيه و انگليس) را براي تجزيه ايران بعد از جنگ و قتل عام نسل جوان به انجام رساند!!!
ولي اين مهره سوخت بدليل ….
چه پاداشي را شاهزاده = امامزاده پهلويي و حجتيه هاي صهيونيسمي در قبال همکاري در جهت قتل عام نسل جوان و تجزيه ايرانزمين دريافت ميکردند????
7. چرا پرزیدنت جان اف کندی ترور گشت????
و چرا پسر او نيز در يک صانحه ??? کشته شد ????
جان اف کندی در سخنرانی 27 آوریل 1961 با اعلام خطر از قدرت های پشت پرده (ایلومیناتی ها، فراماسونها و …) و همینطور خطر بزرگ نظم نوین جهانی به مردم امریکا!!! به طور علنی مخالفت و مقابله خود را با نظم نوین جهانی (جنگ جهاني سوم) اعلام کرد!!!
8. چرا يهودي-ماسون احمدي نژاد ظهور آخر زمان (نظم نوين جهاني) را در سال 2012 پيش بيني کرده است???
چه رابطه اي ميان سخنان پرزیدنت جان اف کندی و فراماسيون احمدي نژاد است???

9..,

انقلاب 57 در حقيقت جابجايي لژها (لژ حجتيه بجاي لژ خاندان پهلويي) بوده براي رسيدن به اهداف استراتژيکي بعدي انگليس و روسيه!!!!
و اهداف …

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

29 05 2010
secular

9. کارل مارکس در يک خانواده يهودي ثروتمند بدنيا آمد و زمانی که او شش ساله بود، خانواده اش تغییر دین داده و مسیحی گرديدند (يهودي آنوسي)!!!!!!!!!!! البته چيز زيادي راجب زندگي خصوصي اين يهودي-ماسون در دست نيست ?????
در سال 1844 کتابي منتشر ميکند بنام «جهان بدون يهوديان» هر چند که يهودي آنوسي بود.
در سال 1848 ، مارکس مانیفست کمونیست را منتشر کرد از روي پیش نویس انگلس (فرزند يک ثروتمند تولید کننده پارچه, در سال 1835 در سوئیس ملحق ميگردد به گروه جوان آلمان که توسط Mazzini تاسیس شده بود و بعدا مانند مارکس از اعضاي فراماسونري ميگردد)!!!
فراماسيون مارکس و انگلس در سال 1848 نوشتند: در جنگ جهانی آینده??? تمام مردم ارتجاعی??? از روی زمین ناپدید میشوند!!!!???

چه شباهتي بين حرکت اين فراماسيونها با ماسيون احمدي نژاد و امثالهم وجود دارد????

اين مقدمه در حقيقت زمينه کوچکي از طراحي تئوري تنفر است که توسط فراماسونرها, … طراحي گرديده!!! تا با ايجاد عدم تعادل از تضادهاي بوجود آمده که به تنفر کشيده شده بهره برداري هاي سياسي و در نهايت اقتصادي خود را ببرند!!!
در حقيقت فراماسونريها براي گرفتن قدرت و ثروت!!!! مولد يا مشوق ايدئولوژيهايي هستند که تضاد آفريني در آن نهادينه است!!! بعبارت عامل بروز نابساماني ها و جنگ ها هستند!!!

حال آنکه در قرن 21 جامعه مدني با گستن از ايدئولوژيها و مبلغان حيله گر آنان, اقدام به بهره گيري از تئوري تفاهم کرده است تا با همنشيني, همخردي و همياري!!! تفاهم را تجربه کند که ريشه در همگرايي آدميان دارد!!!…
همگرايي باعث گرفتن قدرت و ثروت بدست جامعه مدني ميگردد و در نتيجه حفظ جان و خرد آدميان!!!
….

. …10

1 06 2010
secular

در هر استاني ضمن بهينه سازي و هماهنگي مستمر, با اتکا به واقعيات و تجربيات خردگرايانه خود!!! طراحي پلانها را براي اجراي پلانهاي يکدست در هر استان (تظاهرات, اعتصاب, تحسن, …) سامان دهيم .

براي شکل گيري تظاهراتهاي سنترالي نيز بايد تمامي محله ها بصورت دسنترالي هماهنگ عمل کنند تا از بهم پيوستن دسنترالها قبل از رسيدن به محل تجمع با داشتن يک سنترال قدرتمند وارد صحنه گرديم

—————————————–
ناطق نوری از بیم جان
مهر سکوت بر لب زده!
در حاشیه دیدارهای اخیر با ناطق نوری، در محافل سیاسی گفته می شود:
«ناطق» از بیم جان ساکت است. درحالی که حرف بسیار دارد و شایع است که به یکی از دوستانش گفته: «اینها مثل کوزه بند زده شده اند که دست بهشان بخورد میریزند. هیچ کارش نمیشود کرد. شاه در سال 56 چند هزار آدم دست از جان شسته و آموزش دیده داشت. حالا با همه زوری که می زنند از شیراز و مشهد و تبریز و اصفهان هم نفر جمع می کنند 4 هزار فدائی در میانشان نیست که تازه اینها هم دنبال لقمه چرب اند. زمان به سرعت می گذرد و فرصتی هم باقی نمی مانند.

———————————-

حمله نظامی اسرائیل به کاروان دریائی کمک به مردم شهر غزه.
تنها تصوری که در ارتباط با جمهوری اسلامی، دور از ذهن نیز نمی تواند باشد، آنست که در پنهان ترین لایه های هدایت سیاست جهانی، به یاری کودتای 22 خرداد آمدند! احمدی نژاد در ایران، در بدترین موقعیت قرار گرفته و اسرائیل با این جنایت به داد او رسید.

———————————

وعده ی ما … 22 خرداد 1389
مبدا ميدان هفت تير

مقصد ميدان ازادي
شب پرستان بايد بدانند خورشيد دوبار ه طلوع

خواهد كرد وما بار ديگر شا هد ازادي همكا ران

دربندمان خواهيم بود

دوستان دربند

علير ضا هاشمي
هااشم خواستار
رسول بداغي
محمد داوري
محمود بهشتي
اكبر با غاني
عبد الله مومني
علير ضا قنبري
فرج الله زنده دلان
و……..
بدانيد كه ما را ه شما را ادامه خواهيم داد و

ازادي شما را فرياد خواهيم زد
معلمان ايران

2 06 2010
secular

لژ پادشاهي (حافظ منافع انگليس) به لس آنجلس منتقل شده که بدست رضا پهلويي (استاد اعظم لژ) هماهنگ با ماسيونهاي آمريکايي همکاري دارند!!!

The Masonic Grand Lodge of Iran, now in exile and based in “Los Angeles”, was established in 1969 in Tehran. As of 1978, the Grand Lodge of Iran possessed 43 Lodges and at least 1,035 members.
During that time, among these Masonic members were most of the “Shah’s Ministry Cabinet, the regional political leaders of Iran, and the Shah himself”.

When you read statements made over the past two years by
Reza Pahlavi, a pattern can be seen which reflects the foundational beliefs of Freemasonry. Perhaps that is why Pahlavi is a secret!!!!!!! member of the Masonic Grand Lodge of Iran.

The Masonic connection continues past Los Angeles to the East Coast of the U.S. ‘The Pahlavi office” and headquarters in Falls Church has the Washington DC Masonic Grand Lodge to oversee its operations.

3 06 2010
secular

Freemasonry is known for being multifarious (divided even)!!!! Royal country, Communist country and leader of country are Freemasonry!!!

– The British Royal family
– Pahlvi family (Masonic lodge England), Motalefeh, Hojatiyeh ( Masonic Lodge England) and Party Left and Right … (Freemason)

The Masonic Grand Lodge of Iran, now in exile and based in “Los Angeles”, (Reza Pahlavi and his family, Ghassem Ladjevardi is the Grand Secretary of the Masonic Grand Lodge of Iran in LA, Mansour Hatefi and his wife, Nour Ala, Nouri Zadeh, Homayoun and … )

– Karl Marx (Jewish-Mason)
– Vladimer Lyich Lenin was Grand Orient Freemason (mother was Jewish)
– Leon Trotsky: His real name is not Leon Trotsky, but Lev Davidovich Bronstein!!!! In 1902, he escaped to London and adopted the name Leon Trotsky???? He was Jewish and Grand Orient Freemason.
– Fidel Castro’s father was a mason and family Castro.
-Vladimir Putin (Jewish-Mason) and the other KGB Royal Arch Freemasons.
In 2007, At the end of the meeting, Khamenei expressed his hope for Putin’s continued visits to Iran. We shall come, with God’s assistance,” said Putin unexpectedly
– Bill Clinton, Bush …

6 06 2010
secular

بیشتر ملتها سعی کرده اند که درختی را به عنوان نماد خود برگزینند.
درخت خرما نماد عرب است, نماد یونان درخت زیتون، … و اما در زمان ایران باستان, سرو را نماد خود قرار داده اند. که این سرو در هنر ایران باستان ایستاده و سر افراز است.
در ایران باستان در تمام مراسم جشن و سرور خود از برگهای سرو استفاده مینمایند. سرو در فرهنگ ایرانی نماد آزادی، سر سبزی، پر باری و شادی و طول عمر زیاد است.

بعد از حمله اعراب به ایران این درخت سرو نماد ایرانی باقی میماند و در هر هنر ایرانی به صورت بته جغه ای در قالی بافی، ترمه بافی، نگارگری ها و… به تصویر کشیده شده اند.

ایرانی خود را سرو میداند و به جهانیان میفهماند که درست است که حملات دشمنان خارجی اعراب و مغول و… این سرو را خم کرده ولی چون ایرانی ریشه ی فرهنگی قوی و پر باری دارد خم میشود ، ولی هرگز نمیشکند و زنده و پا بر جا و سر سبز باقی میماند!!!

—————————————————–

Axe Lashkor ha (Reza Pahlavi, Sazegara, Nuri Zadeh) daar kenar Axe Mousavi tavasote edehi daar Metro pakhsh shodeh ast (14/3/89) !!!!

فريبکاران اولين خيانت کاران به ايرانزميند!
ملتي که تاريخ خويش را به نقد کشد هرگز دچار دور باطل نميگردد تا کلکسيون ديکتاتوران زينت بخش, تاريخش گردد!!

اين عکسها توسط حمايت هاي مالي رضا پهلوي (استاد
اعظم لژ انگليس), سازگار و نوريزاده عضو اصلي لژ پهلويي در لس آنجلس تهيه گرديده!!!!

تا با اينگونه بازيهاي رواني نقش لاشخور شاهنشاهي را پررنگ کنند و در کنار آن نقش رياست جمهور آقاي موسوي و رهبري خرد جمعي جامعه مدني را براي دستيابي به استراتژي جامعه مدني که همان استقرار جمهوري جامعه مدني ايرانزمينست را خدشه دار کنند!!!

اين عوامل اجانب هنوز مردم را نابالغ مي پندارند و بر اين باورند که ميتواند با بازيهاي عقب مانده سياسي نسل خود, نسل جوان و خرد ورز ايرانزمين را فريب دهند و بار ديگر تاريخ را مانند هميشه تکرار کنند, تا خود بر مسند قدرت نشسته, ثروت ملي را غارت نموده و نيز به جيب اربابانشان واريز نمايند!!!
نمونه ديگر اين بازي فريبکارانه را مي توانيد در بخشي از فيلم ندا که توسط A. Thomas ساخته شده را با خردورزي مشاهده نماييد!!! که با نمايش پرچم هاي لاشخوران پادشاهي و مزدوران صدام حسين (مجاهدين خلق) سعي نمودند مبارزات جنبش سبز نسل جوان و خرد ورز ايرانزمين را به آنان نسبت دهند!!!

غافل از آنکه جامعه مدني در طي پروسه هاي مبارزاتي که بر پايه پلانهاي مدرن و موازي سازيهاي متنوع و خردگرايانه بوده به بلوغ مبارزاتي دست يافته که خود در قرن 21 الگويي گرديده است که متفکران فلسفه و سياست جهان را به تحسين وا داشته و خواهد داشت!!!!

اينچنين مردمي هرگز اسير سياست هاي ناپخته مزدور نميگردند تا قدرت و ثروت خويش را به آنان سپارند!!!!
جنبش تحولخواه سکولار
16/4/89
————————
Nuori zadeh, Sazegara va … ghasd darand ta
Sahzadeh=Emamzadeh ra be onvane Raah-baar ghaleb sazad!!!
Ba in haar-beh ke raah-baari bayad be kharej az keshvar montaaghel shavad!!!
ke dar akhaarin laahzeh zaarbeh khod ra vared sazaad!!!!

عليرضا نوري زاده يکي از فراماسونهاست, مراقب باشيد!!!!!!
وظيفه او تخريب ساختار و ايجاد تزلزل در جنبش است!!!

همه مزدوران اجانب در اين مرحله بوحشت افتاده اند و خود را مانند اربابانشان به در و ديوار ميزنند تا شايد راه خروجي يابند.
غافل از انکه اين اهريمنان سبک وزن تر از آنند که در مقابل جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين قد علم کنند!!!!
جنبش تحولخواه سکولار
22/2/89

7 06 2010
secular

استبداد ضد فرهنگ است!!!! و فرهنگ ایرانزمين ، غیر از تاریخ ایرانست !!!
درفرهنگ ایران ،برترین مرجعیت درحکومت ، خرد ِبنیادی خود ِانسانهاست !!! تاريخ را آن کسي مينويسد که در موضع قدرت است و تاريخ ايران مجموعه اي از کلکسيون ديکتاتوران است که همواره خويش را مرجع و حقيقت مطلق ميدانستند و جامعه را تودههاي فرمانبر !!

نگرش به تاريخ زماني ارزش ميبابد که به آن انتقادي بنگريم نه بصورت الگو برداري و مروري بر گذشتگان !!! که نتيجه اش چيزي نيست جز حرکت برروي مداربسته !!!

گذشتگان مان همواره بدنبال حاکم عادل ميگشتند و نه ساختار عادلانه !!! و حتي پادشاه را کسي ميديدند که جاي خويش را اشغال کرده و نمي انديشيدن که سلطنت جايي در اين عالم ندارد !! از اينرو جمهوريتي که بدنبال آن ساختار بنا گشت همان پادشاهي بود که اينبار واژه رهبر جانشين آن گشت !!!

—————————————————————————-

شاه و ژنرال هایش و شاهپور بختیار به روایت یک کتاب خاطرات

نقل از کتاب «ارتش تاریکی»: شاه 3 بار قانون اساسی را تغير داد و بالاخره گفت: من برای مملكت تصميم می گيرم نه ديگران. سياست ايران را من ديكته می كنم. شاه از آزادی بيان و آزادی مطبوعات نفرت داشت و معتقد بود بيش از هر كس و هر مقامی می داند و اطلاعات دارد، پس بهتراز هر شخص ديگری می تواند تصميم بگيرد.

تورج فرازمند: در ايران فقط يك شخص وجود دارد و آن هم «ذات اقدس همايونی، آريامهر» است. كسی نمی توانست از شاه انتقاد كند. هيچ مقامی حتی مجلس شورای ملی كه مرجع قانگذاری است نمی توانست بدون اجازه شاه قانونی را تصويب كند. هويدا هنگام آوردن قانونی به مجلس تاكيد می كرد كه اين قانون طبق دستور «ذات مقدس همايونی” تقديم می گردد.

شاپور بختيار، آخرين نخست وزير نظام شاهنشاهی، 12 روز پس از سرنگونی رژيم شاه از مرزهای غرب كشور به عراق رفت?????????? و بدنبال او، اعضای كابينه اش نيز تقريبا دست نخورده از ايران خارج شدند???????.
بغداد شد ستاد جنگی و سياسی و ماجراجوئی های بزرگ آغاز شد.
نظامیان ( سپهبد پالیزبان، ارتشبد آریانا و جمعی دیگر از نظامیان شاه) و همچنین شاهپور بختیار، با خام خیالی و ماجراجوئی کامل، تصور کرده بودند بزودی در ایران انقلابی دوباره شده و سلطنت بازگردانده خواهد شد!

به همین دلیل، نه تنها دو هیات برای کار دو فرستنده رادیوئی به سرپرستی مرحوم تورج فرازمند به عراق فرستاده شد، بلکه خود شاهپور بختیار با صراحت و اطمینان کامل در یک مصاحبه خبری با نشریه «پاری ماچ» شرکت کرد و به نکاتی اعتراف کرد، که بازخوانی دوباره آن، حتی امروز نیز حیرت آور است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چنان حیرت آور که ساده لوحی بختیار را بیش از پیش به نمایش می گذارد. او که يكبار ساده لوحانه تصور کرده بود با فرمان شاه نخست وزیر تحولات و آزادی سیاسی در ایران خواهد شد، اشتباه دوم را با نقشی مرتکب شد که در جنگ کردستان آتشبیار آن شد. در اشتباه نخست تصور کرده بود شاه پس از فروکش کردن جنبش انقلابی و تثبیت موقعیت خود و دربار سلطنتی اش همچنان «بختیار» را در سمت نخست وزیر حفظ خواهد کرد.

او فراموش کرده بود که همه ژنرال های شاه در اطرافش مهره چینی شده بودند و شاهی که نتوانست سپهبد زاهدی – عامل کودتای 28 مرداد و بازگرداندن تاج و تخت او- را تحمل کند و چشم دیدن علی امینی را هم نداشت و دولت او را هم برکنار کرده بود، امکان نداشت پس از تثبیت دوباره موقعیتش بختیار را نگهدارد. اگر خیلی به او رحم می کرد، اجازه میداد در یک گوشه ایران به زندگی بی سروصدایش ادامه بدهد و هفته ای یک روزه هم سری به باشگاه «ایران» بزند و با دوستان دوران تحصیلی اش به زبان فرانسه صحبت کند. این حداکثر لطف شاه به او می بود.
در اشتباه دوم نیز او نتوانست بفهمد که در ایران یک انقلاب عظیم روی داده و همه چیز زیر و رو شده است و لازمه حضور سیاسی، روش و منش دیگری را می طلبد و نه جنگ و ترور و دار و دسته قبیله ای راه انداختن. که در همین گرایش ها و اعتماد های قبیله ای سر خود را هم بر باد داد.

اما آن مصاحبه تاریخی!
روزنامه مردم: شاهپور بختیار پس از بازگشت از بغداد در مصاحبه ای با نشریه فرانسوی «پاری ماچ» مطالب مهمی را طرح کرده است.
بختیار در پاسخ به این سئوال که «در سفر اخیر خود به عراق به چه مسائلی برخورد کرده؟» می گوید:
«عراقی ها خواستار ذره ای از خاک ایران نیستند، ولی می خواهند در برابر ملاهائی که قصد صدور انقلاب ایران به کشورشان را دارند، به مقابله برخیزند و به همین دلیل است که عراقی ها، کردهای ایرانی را مسلح می کنند و به تحریک قبال مرزنشین ایران می پردازند.
مطمئن باشید اگر انقلاب دیگری در ایران صورت بگیرد، منشاء آن از عراق خواهد بود، زیرا تاکنون بیش از یک هزار افسر ایرانی در عراق تجمع کرده اند و بی شک اجتماع آنها درعراق برای ماهیگیری از شط فرات نیست

11 06 2010
secular

Kelide 22 khordad 89 zadeh shodeh !!!!!

آقايان موسوي و کروبي متاثر از تهديدها اقدام به انتشار اينچنين بيانيه اي نمودند!!! از اينروست که شاهد راهکار ديگري نيستيم تا جو امنيتي تر نگردد!!!

ولي با توجه به اينکه حاکميت فاقد پايگاه اجتماعيست قادر به سرکوب نيز نخواهد بود!!

بعضي از استانها ميتوانند و بايد!!!! اقدام به اعتصاب سراسري نمايند تحت رهبري خرد جمعي جامعه مدني!!! و شهرها بزرگ که داراي جمعيت غير قابل کنترل ميباشد بايد خود را آماده تظاهرات موج سبز آزادي نمايند!!!

دفاع از خود عين خردگرايي است!!!
جنبش سبز نسل جوان و خردگراي ايرانزمين, شبکه هاي مدني-سياسي طراحي شده شما غير قابل شکست است !!!
کليد پيروزي امروز در اراده خرد ملي جامعه مدني است!!!
22 خرداد 89 روز مانور جامعه مدني خواهد بود.
جنبش تحولخواه سکولار
20/3/89

11 06 2010
secular

ساعت 24 شب 20 مرداد ماه ( بامداد جمعه )
منزل ما (Kiyan)
در خیابان بوستان نزدیک منزل میر حسین موسوی است هم اکنون که من با خانواده به منزل رسیدم تمام کوچه پر از مامور و لباس شخصی بود ماشینهای یگان ویژه جلوی بن بست مریم ایستاده اند و عبورو مرور کاملا ممنوع است و ما به همراه خانواده با همراهی دو مامور تا درب آپارتمان خود همراه شدیم .
از همسایه ها پرسیدیم آنها گفتند از ظهر امروز ماموران بصورت بی سابقه وارد منزل آقای موسوی شدند . هم اکنون میتوانید با آمدن به سه راه فرمانیه این صف کشی نیروهای امنیتی را در مقابل خانه موسوی ببینید .
در ضمن سیستم تلفن همراه و تلفن ثابت ما به طور کلی قطع است .
یک خودرو مربوط به مخابرات نیز در روبروی سفارت عربستان دیده میشود که اختلالات آنتن دهی تلفنهای همراه را احتمالا ایجاد کرده است .
من از طریق وایرلس از یک شرکت سرویس دهنده به اینترنت متصل هستم

13 06 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!.10 چه رابطه اي ميان اين زنجيره از پيش تعيين شده نهفته است????
A. تايمز لندن : اسرائیل اجازه دارد از راه عربستان به ایران حمله کند.
B. يهودي-ماسون فيدل کاسترو: حمله به ايران حمله اتمي خواهد بود???
C. يهودي-ماسون مصباح یزدی: احمدی نژاد فرمانده لشگر امام زمان در آخرالزمان است?
D. يهودي-ماسون احمدی نژاد: امام زمان دو سال دیگر (2012) ظهور خواهد کرد???? ( 400 ميليارد پول نفت و 100ميليارد دلار …. به حساب چه کساني پرداخت شده???)
E. خامنه اي مامور ,KGB ما نبايد اين 4 سال را از دست بدهيم و کارمان??? به تاخير افتد??? من خودم اين انتخابات را مانند انتخابات 4 سال پيش مديريتي ميکنم???
F. «فلاح مصطفي» مسئول روابط خارجي منطقه ????? کردستان عراق در گفتگو با «کليفورد مايو» روزنامه نگار آمريکايي روزنامه نيويورک تايمز: منطقه کردستان عراق را اسرائيل دوم خواند???

….

فراماسونري در قرن16 پايه گذاري شد!!! يکي از پايه گذاران و پلان نويسان فراماسونري, فردي يهودي-آنوسي بنام ميشل دو نستراداموس (فاميلي واقعي او گاسونت) بوده که در قرن 16 مي زيست.
(Change name from Gassonet to Nostredame )
او را پيشگوي بزرگ قرن 20 و 21 ميشناسند و يا بهتر بگوييم فراماسونري ها با اجراي پلانهاي او, اين فرد را بدنيا بعنوان پيشگوي زمان که محکوم به روند تاريخيم تلقين و تحميل کرده اند, تا بتواند مهر تاييدي بر عملکرد خود زنند!!
کتاب او که چندين بار ويراش و در حقيقت چندين بار, چند باره نوشته شده, !!! در واقع تصويري براي بچنگ گرفتن قدرت و ثروت جهان براي کنترل مردم است!!!!
در حال حاضر بخشي از پلانهاي فراماسون انگليس, که به او منتسب کرده اند, پيشگويي ظهور منجی در حکومت اسلامی ایران و وقوع جنگ جهانی سوم 2012-12-21 و نابودي ايران و اراجيفي از اين دست ….

حال آنکه در دنياي مدرن خارج از ضوابط علمي, عقل خودبنياد اين مهملات را پذيرا نيست مگر اينکه جامعه اي خود را در مدار مهملات فريبکاران و اهريمنان قرار دهد!!!

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين توانسته با عرضه فلسفه نوين خود اميد استعمارگران را به ناميدي مبدل سازد و حيله آنان را بخودشان باز گرداند!!!
در اين راستا بر نسل جوان و خردورز ايرانزمينست که به هر سنايور با دقت نظر بنگرد!! و در چارچوب استدلالهاي علمي آنرا تحليل، مانع شناسي و برون رفت از آنرا بيابد!!!
براي عبور از هر سنايوريي, جامعه مدني بايد حول محور عقل خود بنياد و خرد جمعي جامعه مدني حرکت نمايد و با بريدن از تمامي عوامل ايجاد ناهنجاري (جنسيت, طبقه, قوميت و ايدئولوژيها –>ارتباط ايماني) که عامليست براي بازيچه گشتن بدست استعمارگران رهايي يابد!.

در بطن جامعه مدنيست که فرديت, آزاديها و کرامت محتوي ميبابد و در نتيجه هر داشته اي (انديشه، هنر, گويش و زبانها, فرهنگ, ثروت ملي) تبديل به گنجينه ميگردد!!!!!
در حقيقت با نگرش مدرن, ناهنجاري تضاد آفرين تبديل به هنجار وحدت آفرين ميگردد. در اين گذار است که جامعه مدني خود شاه , رهبر و پيشوا ميگردد تا خود صاحب قدرت و ثروت گردد براي حفظ و دفاع از جان و خرد آدميان!!!

11. …

انقلاب 57 در حقيقت جابجايي لژها (لژ حجتيه بجاي لژ خاندان پهلويي) بوده براي رسيدن به اهداف استراتژيکي بعدي انگليس و روسيه!!!!
و اهداف …

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

19 06 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!

11. اين عکس اولين پارلمان يک کشور است که ساختمانش بشکل تمپل يهودي- ماسون در جهان طراحي شده!!


حالا مشخص است!!!!!!!
که چرا مثلث
– فراماسيون خامنه اي (کا.گ.ب) خود را ولي امر مسلمين??? ميداند!!!
– نيروي مسلح بيگانه (سپاه پاسداران منافع يهودي-ماسونها و بسيجيان مزدور ) ايرانزمين را به فقر و خون کشيده اند تا اربابانشان به استراتژي 3 خود رسند.
– و يهودي-ماسونهايي همچون مصباح يزدي, لاريجاني ها, احمدي نژاد, جنتي, مهدوي کني, قاليباف، عسکرولادي, حسنيان, …
خود را براي رهبري جهان آماده کرده اند, طبق پلانهايي که نسترداموس يهودي آنوسي طراحي کرده بود!!!
که البته براي ساپورت پلانهاي نستراداموس در قرن 21 , ماسون کالمن(33 درجه استاد اعظم ماسون)
Carl Johan Calleman
نيز مانند او طبق استراتژي , از طب به پلان نويسي رو آورد و با بازخواني پلانهاي فراماسونريها, تقويم مايا را درسال2001
مجددا ارائه نمودند تا به پلانهاي نستراداموس براي بچنگ آوردن قدرت و ثروت جهان, شکل مدرن و علمي دهند!!!
تا شايد در 28-10-2011 و يا 21-12-2012 نظم نوين جهاني براي 150 سال آينده برنامه ريزي کنند. که …
البته 20 لژ فراماسونري آکسفورد هم کوتاهي نخواهد کرد تا …

12. …..

انقلاب 57 در حقيقت جابجايي لژها (لژ حجتيه بجاي لژ خاندان پهلويي) بوده براي رسيدن به اهداف استراتژيکي بعدي انگليس و روسيه!!!!
و اهداف …

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

Rooze 30 khordad, Rooze
Pi-ya-deh Raavi Jamhe Madani daar sarasare mame mihan ast Ba shaami be dast!!!!!!!!!!
Rooze Pey-mani Mojaa-daad
ba Arezu haye tamami Sarv haye Sabze Araa-mideh daar Aghooshe vaataan!!!

19 06 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!

….

.10 چه رابطه اي ميان اين زنجيره از پيش تعيين شده نهفته است????
A. تايمز لندن : اسرائیل اجازه دارد از راه عربستان به ایران حمله کند.
B. يهودي-ماسون فيدل کاسترو: حمله به ايران حمله اتمي خواهد بود???
C. يهودي-ماسون مصباح یزدی: احمدی نژاد فرمانده لشگر امام زمان در آخرالزمان است?
D. يهودي-ماسون احمدی نژاد: امام زمان دو سال دیگر (2012) ظهور خواهد کرد???? ( 400 ميليارد پول نفت و 100ميليارد دلار …. به حساب چه کساني پرداخت شده???)
E. خامنه اي مامور ,KGB ما نبايد اين 4 سال را از دست بدهيم و کارمان??? به تاخير افتد??? من خودم اين انتخابات را مانند انتخابات 4 سال پيش مديريتي ميکنم???
F. «فلاح مصطفي» مسئول روابط خارجي منطقه ????? کردستان عراق در گفتگو با «کليفورد مايو» روزنامه نگار آمريکايي روزنامه نيويورک تايمز: منطقه کردستان عراق را اسرائيل دوم خواند???

….

فراماسونري در قرن16 پايه گذاري شد!!! يکي از پايه گذاران و پلان نويسان فراماسونري, فردي يهودي-آنوسي بنام ميشل دو نستراداموس (فاميلي واقعي او گاسونت) بوده که در قرن 16 مي زيست.
(Change name from Gassonet to Nostredame )
او را پيشگوي بزرگ قرن 20 و 21 ميشناسند و يا بهتر بگوييم فراماسونري ها با اجراي پلانهاي او, اين فرد را بدنيا بعنوان پيشگوي زمان که محکوم به روند تاريخيم تلقين و تحميل کرده اند, تا بتواند مهر تاييدي بر عملکرد خود زنند!!
کتاب او که چندين بار ويراش و در حقيقت چندين بار, چند باره نوشته شده, !!! در واقع تصويري براي بچنگ گرفتن قدرت و ثروت جهان براي کنترل مردم است!!!!
در حال حاضر بخشي از پلانهاي فراماسون انگليس, که به او منتسب کرده اند, پيشگويي ظهور منجی در حکومت اسلامی ایران و وقوع جنگ جهانی سوم 2012-12-21 و نابودي ايران و اراجيفي از اين دست ….

حال آنکه در دنياي مدرن خارج از ضوابط علمي, عقل خودبنياد اين مهملات را پذيرا نيست مگر اينکه جامعه اي خود را در مدار مهملات فريبکاران و اهريمنان قرار دهد!!!

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين توانسته با عرضه فلسفه نوين خود اميد استعمارگران را به ناميدي مبدل سازد و حيله آنان را بخودشان باز گرداند!!!
در اين راستا بر نسل جوان و خردورز ايرانزمينست که به هر سنايور با دقت نظر بنگرد!! و در چارچوب استدلالهاي علمي آنرا تحليل، مانع شناسي و برون رفت از آنرا بيابد!!!
براي عبور از هر سنايوريي, جامعه مدني بايد حول محور عقل خود بنياد و خرد جمعي جامعه مدني حرکت نمايد و با بريدن از تمامي عوامل ايجاد ناهنجاري (جنسيت, طبقه, قوميت و ايدئولوژيها –>ارتباط ايماني) که عامليست براي بازيچه گشتن بدست استعمارگران رهايي يابد!

در بطن جامعه مدنيست که فرديت, آزاديها و کرامت محتوي ميبابد و در نتيجه هر داشته اي (انديشه، هنر, گويش و زبانها, فرهنگ, ثروت ملي) تبديل به گنجينه ميگردد!!!!!

در حقيقت با نگرش مدرن, ناهنجاري تضاد آفرين تبديل به هنجار وحدت آفرين ميگردد. در اين گذار است که جامعه مدني خود شاه, رهبر و پيشوا ميگردد تا خود صاحب قدرت و ثروت گردد براي حفظ و دفاع از جان و خرد آدميان!!!

11. اين عکس اولين پارلمان يک کشور است که ساختمانش بشکل تمپل يهودي- ماسون در جهان طراحي شده!!


حالا مشخص است!!!!!!!
که چرا مثلث
– فراماسيون خامنه اي (کا.گ.ب) خود را ولي امر مسلمين??? ميداند!!!
– نيروي مسلح بيگانه (سپاه پاسداران منافع يهودي-ماسونها و بسيجيان مزدور ) ايرانزمين را به فقر و خون کشيده اند تا اربابانشان به استراتژي 3 خود رسند.
– و يهودي-ماسونهايي همچون مصباح يزدي, لاريجاني ها, احمدي نژاد, جنتي, مهدوي کني, قاليباف، عسکرولادي, حسنيان, …
خود را براي رهبري جهان آماده کرده اند, طبق پلانهايي که نسترداموس يهودي آنوسي طراحي کرده بود!!!
که البته براي ساپورت پلانهاي نستراداموس در قرن 21 , ماسون کالمن(33 درجه استاد اعظم ماسون)
Carl Johan Calleman
نيز مانند او طبق استراتژي , از طب به پلان نويسي رو آورد و با بازخواني پلانهاي فراماسونريها, تقويم مايا را درسال2001
مجددا ارائه نمودند تا به پلانهاي نستراداموس براي بچنگ آوردن قدرت و ثروت جهان, شکل مدرن و علمي دهند!!!
تا شايد در 28-10-2011 و يا 21-12-2012 نظم نوين جهاني براي 150 سال آينده برنامه ريزي کنند. که …
البته 20 لژ فراماسونري آکسفورد هم کوتاهي نخواهد کرد تا …

12. …..

انقلاب 57 در حقيقت جابجايي لژها (لژ حجتيه بجاي لژ خاندان پهلويي) بوده براي رسيدن به اهداف استراتژيکي بعدي انگليس و روسيه!!!!
و اهداف …

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

23 06 2010
secular

کاسترو:
رویدادهای خطرناکی
درحال شکل گیری است
فیدل کاسترو رهبر کوبا، که امور اجرائی این کشور را به برادر خویش واگذار کرده و خود به مطالعه و نوشتن مشغول شده، از مدتی پیش سلسله مقالاتی را شروع کرده با عنوان «ضربه ای که باید منتظر آن بود.» او در این مقالات از آینده جهان و حوادثی می نویسد که امریکا و اسرائیل روی دست بشریت خواهند گذاشت. بخشی از نگاه کاسترو دراین سلسله مقالات، اختصاص به خطرات ناشی از حمله امریکا و اسرائیل به ایران دارد.

*****
يهودي ماسون فيدل کاسترو, از روي پلانهاي استاد يهودي-آنوسي نستراداموس و پلانهاي هاي جديد و ساختمان بندي شده ايي که در قرن 19 و
20به آن اضافه گشته , پيش بيني کرده است!!!! که رویدادهای خطرناکی درحال شکل گیری است.

زيرا اين يهودي-ماسيون خوب ميداند که دستور از لژ مادر انگليس براي لژهاي حجتيه و موتلفه و شاهزاده=امامزاده و… صادر شده
فراماسونري انگليس به لژهاي خود در سراسر جهان اعلام کرده که طبق پلان نوامبر 2010 بايد شروع جنگ جهاني سوم باشد!!!! که مرکز آن اينبار ايران است با لژهاي يهودي-ماسيون خود در داخل!!!!!!!!!!!!! و لژ پهلويي (رضا پهلويي و فرح ديبا) درخارج!!!!!!!!!!!!!!

*********
لژهاي فرانسه زير نظر لژ مادر انگليس براي چپاول ثروت و كنترل افريقا فعالند!!!!!!
لژ فرانسه در اسيا بيشتر سعي نموده چهره روشنفكري بخود گيرد تا بتواند!!!!!! با توليد واژه هايي چون قوميت, قبيله و … راه را براي عبور از سنت به مدرنيته و دمكراسي كه اساس آن بر پايه رهاي از استبداد هاي نهادينه شده و تضاد آفرين (جنسيت – طبقه – قوميت و ايدئولوژيها) است ببندد!!!!!! تا راه را براي پلانهاي لژ مادر انگيس هموار سازد.

In agahi va kheradvarzi mast ke mitavand joloye bazicheh shodaan va fa-jeh ra griraad!!!!!

=======================
دام ???برای ایران در یک طرح

در روزهای اخیر مهم ترین بحث، در عالی ترین سطح حاکمیت، پیرامون اطلاعی دور می زند که از دو منبع- روسیه و فرانسه (Lodge)- بدست آمده ???

و یا توام با هشدار????? به اطلاع حاکمیت رسانده شده است?????

Hosh-dari baraye jologiri az jaang nist!!
Balke taa-zaa-kor dadeh-and ke
maa-bada ghabl az plan froo pa-shaand va
Planha be-soozaad !!!

ین اطلاع که سایه روشن هائی از آن به محافل سیاسی راه یافته اینست که لشگر کشی امریکا به خلیج فارس که در هفته های آینده کامل خواهد شد، هماهنگ است با یک اقدام نظامی ماجراجویانه از سوی فرماندهان سپاه پاسداران. این اقدام عبارتست از حمله سپاه پاسداران به دو کشور خلیج فارس که در آنها اقلیت قابل توجهی از شیعیان وجود دارد. ظاهرا این دو کشور عبارتند از بحرین و عمان. متعاقب این حمله نظامی، مطابق طرحی که تهیه شده، نیروهای نظامی امریکا بعنوان ناجی این کشورها و دفع متجاوز وارد عملیات سنگین نظامی می شود و ضربه ای نابود کننده به نیروهای نظامی سپاه وارد خواهد کرد. طرحی که با اشغال کویت توسط صدام حسین به اجرا گذاشته شد. مرحله دوم این طرح بلافاصله کلید خواهد خورد. یعنی تعقیب متجاوز – سپاه- و سرکوب آن در سواحل جنوبی ایران. نخستین نتیجه از این طرح دو مرحله ای، اشغال جنوب ایران و تشکیل یک دولت در تبعید ایرانی در این منطقه است.
اکنون دو نگرانی در حاکمیت پیرامون این واقعه وجود دارد:
1- کنترل احمدی نژاد و فرماندهان سپاه که ممکن است دست به این ماجراجوئی مشکوک و همسو با نقشه های امریکا بزنند.
2- پیش بینی ناتوانی در کنترل فرماندهان سپاه و عواقب پس از چنین واقعه ای، که پیش بینی می شود، در درجه اول باعث متلاشی شدن انسجام متزلزل حاکمیت و فروپاشی نظام و انضباط در واحدهای سپاه پاسداران خواهد شد

24 06 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!

12. چرا فراماسيون کديور به دروغ گفت که ملت گفته اند هم غزه, هم لبنان, جانم فداي ايران ????
چه رابطه اي ميان اين عکس و اين سخن او وجود دارد????
عکس فراماسيونهاي لژ (رضاپهلويي، عليرضا نوريزاده, کديور و محسن سازگارا) در لس آنجلس در يک برگه تبليغاتي که در روز 14 فرورين 89 توسط عده اي در مترو پخش گشت

13. گزارش تصويري – تجمع دانشجويي 100 نفري!!!!!! در مقابل مجلس شوراي اسلامي

http://www.rahesabz.net/story/18028/#When:06:34:44Z

چه چيز در عکس شماره 17 نهفته است که باعث گشت همه از احمدي نژاد بترسند????

14…

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!

28 06 2010
secular

سروران گرامي,

شالوده بينش بر پايه نکنه سنجيست زيرا در هر دانايي, نکته ايي نهفته که آبستن به مجهولات است. در فرهنگ سکولاريسم عقل خودبنياد, گرانيگاه شگفت، شک و سوالست!!! زيرا در هر پيدايي رمز و رازيست که خرد را بجويندگي در روند زمان وا ميدارد تا دانايي آدمي در بينش, منطبق بر زمانش گنجد.

در عصر مدرنيته ايدئولوژيها سنگواره هايي هستند که انديشيدن را محدود به حقيقت مطلق خود ميکنند تا آدميان با انديشيدن در انديشه ها و محصولات فکري آنان از حق توانايي در زايش بينش نوين بازمانند. حال آنکه انديشيدن, انديشيدن در تکرار حقايق مطلق و معلومات موجود و بياد سپردن آنان نيست بلکه زايش و صورت دادن و گستردن انديشه هاي نوين در دالان زمانست زيرا آخرين داناييست که برترين توانايي را دارد.

در طول پروسه مبارزاتي 150 ساله جامعه مدني, جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين توانست از يکسو با شناسي دشمنان ادواري و ريشه يابي پلانها و ساختارهاي منطقي آنان, در مانورهاي خردگرايانه بازيهاي کنترل قدرت و ثروت را هويدا سازد!!!
بازيي که عاملان آن نه دشمنان يکديگر بلکه غاصبان ثروت و قدرت جامعه مدني بوده اند که با پلان نويسان فراماسونري قرن 16 آغاز گشت و دست بدست توسط طراحان و مجرايان ايدئولوژيست چپ و راست!!! به نامهاي جنگ جهاني, نبرد طبقاتي, قوميتي, ايدئولوژيک, جنگ سرد و … به پيشبرده شد.
و از سوي ديگر جامعه مدني قادر گشت مدبرانه آخرين پايگاه هاي حاکميت سرسپرده اجنبي را در هم کوبد و توان کيفي و کمي آنرا به سقوط رساند بشکلي که از مانور چند هزار نفري همزمان در سراسر کشور نيز عقيم گشته!!!

بموازات اين جريان در راستاي سياستهاي جامعه مدني, قدرتهاي خارجي با انجام دو حرکت موازي متضاد, براي پيشبرد پلان مادر پا به صحنه گذاشته اند!!! پلان فرعي که شامل پلان تحريم هاست ميتواند در راستاي حمايت از جامعه مدني بحساب آيد در صورتيکه جامعه مدني با اعتصابات سراسري در موازات آن قرار گيرد!!! ولي پلان مادر که شامل لشکر کشي به خليج فارس است در راستاي حمايت از فراماسونري هاي خود (حجتيه، موتلفه, رضا پهلويي…) ميباشد که در صورت امکان ضمن حمله نظامي براي طراحي نظم نوين منطقه ايي, مانع تشکيل حاکميت جامعه مدني براي گرفتن قدرت و ثروت گردند.

در شرايط کنوني جامعه مدني ميبايست روحيه خود را آماده شرايط پيروزي نمايد زيرا حاکميت ولايت اوباش ديکتاتوري حجتيه فراماسونري ديگر سنگري ندارد که جنبش سبز نسل جوان و خرد ورز ايرانزمين آنرا فرو ريزد!!! 30.000 نيروي باقيمانده که چند منظوره بخدمت گرفته ميشوند در حال فرو پاشيند!!!
زمين گيري کردن اين جماعت ارازل مستلزم مسوليت پذيري, اتحاد در ميان ساختارهاي مدني- سياسي و همياري خردگرايانه در مبارزه مليست که لازمه آن سرعت عمل و گستردگيست که نياز به هدفمند بودن و همزماني دارد ولي نيازمند به نظم کلاسيک نيست!!!
در راستاي اين پلان جامعه مدني بايد با اراده خرد جمعي نيروهاي مسلح قابل جذب را جذب!!! و ما بقي را به هر صورت ممکن تحقير و ايزوله نمايند!!!
پيروز مطلق ميدان, خرد جمعي جامعه مدنيست!!!

گرامي باد ياد شهداي 18 تير 78 و 88
گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد 88
زنده باد فرزندان ايرانزمين
زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
arezu
7/4/89

2 07 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!

14. خرد تيزبين است و دوربين!!!

A. چه رابطه اي ميان سرقت ثروت جامعه مدني (نفت …) از سال 1913 توسط انگليس, … و ملي شدن صنعت نفت ايران در سال 1951 و کودتاي 28 مرداد (سال 1953 توسط ماسون پهلويي و بدستور MI6 ) و پايگذاري متينگ فراماسونري بيلدربرگ در سال 1954 که با پلان «جاسپر رتينگر (يهودي-ماسون, استاد اعظم 33 درجه)» نهفته است?????

B. چرا نام بقيه اعضاي بيلدربرگ (فراماسيونهاي کادرهاي کشورهاي کمونيستي، سوسياليستي, پادشاهان، رهبران مذهبي …) را مخفي نگاه داشته اند???

C. چه رابطه ايي ميان پايه ريزي ارتش سپاه پاسداران توسط فراماسونريها و پيشبرد پلانهاي لژ مادر انگيس براي به رسيدن به نظم نوين از پيش تعيين شده با شروع تاريخ تقريبي جنگ نوامبر 2010 (پلان نويس يهودي-آنوسي و يکي از بنيانگذاران فراماسونري) وجود دارد???

گروه بيلدربرگ (Bilderberg) يکي از مراکز لژهاي فراماسونرهايست که در پي ضربه سنگيني که لژ مادر از دکتر محمد مصدق سکولار متحمل شد گشت!!!!!!!!!!! تشکيل گرديد, که بر طبق پلانهاي بروز شده در قرن 16 , هدفمند دنبال گردد!!!
تا با ايجاد بازيهاي سياسي مرئي و نامرئي ايدئولوژيهاي ساخته و پرداخته شده و يا جهت داده شده (کمونيست، سوسياليسم, ناسيوناليسم, مذهب و پادشاهي …) از سوي فراماسونريها که بظاهر متخاصم ولي در باطن همسو !!! سازماندهي گردد تا در جنگ سرد با جامعه مدني!!! ثروت و قدرت را تصاحب کنند!!!…

تشکيل سپاه و بسيج فراماسونري نيز در جهت اطمينان از پيشبرد اجراي پلان 3 لژ مادر , بعنوان بازوي محرک و يا آغاز کننده جنگ طراحي گشت که در مراحل مختلف نيز آزموده گرديد!! تا در هنگام تعيين شده, هنگام ساز ماموريت محوله از سوي لژ مادر گردد!!!

براي عبور از اين بحران ميبايست با کمک از خردجمعي برش عمقي در اين پلان آنان زنيم !!! وظيفه هر فرد بعنوان عضويي از جامعه مدني است که همگان را از جنگ خانمانسوزي که برايمان مهيا کرده اند آگاه سازيم!!!
تا با خردورزي و شجاعت بافته هاي آنان را پنبه سازيم.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

3 07 2010
secular

در راستای حرکت ماسونیک هایی چون مهاجرانی و کدیور جامعه مدنی شاهد همسویی حرکت تکمیلی دیگری از سوی ماسونهایی چون نوریزاده (نماینده ماسونیک لژ رضا پهلویی) و لژ قومیتی ( لژ مادر انگلیس) میباشد!!

این دو حرکت برای ساپورت یک پلان بمیدان آمده اند!! در حقیقت, بازی آنان بازی زرگریست برای جانشین لژ پادشاهی و تکرار تاریخ برای استراتژی لژ مادر!!!!!!!!!!

پلانی که بعد از پلان اول, که توسط ماسونیکهای مهاجرانی و کدیور بنمایش گذاشته شد, پلان کنفراس «فراماسونری ملتهای بی دولت» بود.

که زیر نظر لژ مادر انگلیس و لژ فراماسونری بیلدبرگ برگزار و هدایت گردید!!!!
برای اینکه به موزات جنبش سبز, هرزه های فراماسونری (نوریزاده ماسونیک لژ رضا پهلویی ، فرح دیبا , ماسونیک لژهای احزاب کومله، الاهوازیه, مشروطه , …) را بعنوان سخنگو و نماینده به جامعه مدنی ایرانزمین تحمیل سازند!!!!

لژ مادر به هر حربه ای دست میزنند تا شاید روزنه ای یابند!!! فراماسون نوریزاده , رضا پهلویی ، بهزاد کریمی … اینبار با منشور ملی ماسونیک پا بمیدان نهاد اند!!!!

——————

لژهای فرانسه زیر نظر لژ مادر انگلیس برای چپاول ثروت و کنترل افریقا فعالند!!!!!!
لژ فرانسه در اسیا بیشتر سعی نموده چهره روشنفکری بخود گیرد تا بتواند!!!!!! با تولید واژه هایی چون قومیت, قبیله و … راه را برای عبور از سنت به مدرنیته و دمکراسی که اساس آن بر پایه رهایی از استبداد های نهادینه شده و تضاد آفرین (جنسیت – طبقه – قومیت و ایدئولوژیها) است ببندد!!!!!! تا راه را برای پلانهای لژ مادر انگیس هموار سازد.

—————–

11 بخش از کتاب تازه عبدالله شهبازی
نهال های تنومند ساواک
در گروه های مذهبی و غیر مذهبی

عبدالله شهبازی، از انگشت شمار محققان تاریخ سیاسی معاصر ایران است که دسترسی به او به محرمانه ترین اسناد جمهوری اسلامی و اسنادی که از دوران شاه و ساواک باقی مانده، از وی یک چهره مطلع ساخته است. گفتگوی طولانی او با ارتشبد فردوست رئیس بازرسی ویژه شاه و از بنیانگذاران ساواک شاهنشاهی که مرتبط با سازمان جاسوسی انگلستان بود و همچنین دسترسی وی به اسناد مربوط به مظفربقائی بنیانگذار حزب زحمتکشان که هر دو گفتگو بصورت دو کتاب قطور منتشر شده، نمونه هائی از تحقیقات اوست. او درحال نگارش کتابی است جنجالی، پیرامون نفوذ سازمان های جاسوسی اسرائیل، انگلستان و امریکا در سازمان های سیاسی چپ و مذهبی ایران. این کتاب هنوز چاپ و منتشر نشده، اما 11 قسمت آن تاکنون در سایت «خبرآنلاین» منتشر شده است. در همین 11 بخش اطلاعات تکاندهنده ای درباره افراد نفوذی ساواک در نوک رهبری سازمان چریک های فدائی در سالهای فعالیت این سازمان در دوران شاه و همچنین نوک رهبری سازمان مجاهدین خلق در همان دوران ارائه شده است. افرادی نظیر «کتابچی» که اکنون از میلیونرهای امریکاست و نفوذی ساواک و سه دستگاه جاسوسی 3 کشور یاد شده در راس سازمان چریک های فدائی بوده، و یا مسعود بطحائی که سالها بعنوان چریک قهرمان زندان ها شهرت داشته و یا فرار سازمان یافته تقی شهرام از زندان ساری در زمان شاه برای نفوذ در رهبری سازمان مجاهدین خلق و کشاندن این سازمان به تصفیه های خونین داخلی و …
در بخش سوم، از آنچه تاکنون از کتاب مورد بحث شهبازی منتشر شده، جمله ای وجود دارد که کمرنگ مطرح شده، اما اهمیت آن به هیچ وجه کمتر از اهمیت نقش آفرینی تقی شهرام و مسعود بطحانی و کتابچی نیست. چرا؟
پاسخ را در آخرین گفته های هاشمی رفسنجانی در دیدار با خانواده قربانیان انفجار 7 تیر باید جستجو کرد. آنجا که در اشاره به حوادث 5 سال گذشته و بویژه کودتای 22 خرداد، علی خامنه ای را غیر مستقیم خطاب قرارداده و می گوید: دشمن در ما نفوذ کرده است!
آن جمله کتاب شهبازی چنین است:
« برخلاف ربیعزادگان، نام محمد کتابچی در فهرستهای منابع ساواک، که در اوائل پیروزی انقلاب منتشر شد، مندرج نیست. نام مسعود بطحایی نیز نیست. ساواک منابع مهمی داشت که نامشان با حفاظت بالا ثبت میشد و کتابچی و بطحایی دو نمونه آنند. آیا افرادی مانند بطحایی و کتابچی، حتی یکی دو مورد، در میان گروهها و محافل فراوان مذهبی- سیاسی دوران متأخر پهلوی وجود نداشتند؟ آیا در زمان انقلاب این افراد نمیتوانستند به حلقه مدیران حکومت جدید وارد شوند و با برخورداری از چتر حمایتی و پوشش همهجانبه شبکههای داخلی و سرویسهای خارجی ارتقاء یابند و به مقامات عالی رسند؟»

6 07 2010
secular

Jonbesh haye madani va sandicai fra-ideology jamhe,
Emrooz rooze hengam-ha ast !!!

Velayate obash hojatiyeh va sepah pasdaran freemasonry va …
Taahte faar-mane Lodge madar Englis va lodge haye vabaas-teh be an manande KGB hastaand!!!!

Emrooz be hemaate kherade jami, kaamtaar az 30.000 naa-faa-raand !!!!

Emrooz zamane strategici ast !!!!! na faaght baraye ma baalke baraye Freemason-ha va lodge ha !!!!

Zira karte akhaar bazi va soor-ate amaml dar baar dashtaane game naahi taain konandeh khahaad bood!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jonbeshe sabz nasle javan va kherdvarze iranzamin bayad yk taa-za-ho-rat e milyooni!!!!!!!
baar aa-laa-yeh jaang va sakhte bombe mikroobi va hastehi be rah andazad!!!!!!!!!!!!!!!

Agar emrooz taars az ghaate hoghooghe zire khaate faaghr ra edehi darand, ta chaand mahe digaar bayad vaasht az hamleh atomi va mikrobi dashteh bashand ke baryeman taa-da-rok didehand!!!!!
Tavasoote Sepahe pasdarne va Hojaatiyeh va KGB va Englis!!!!!!

Zira zaa-kha-ye-re naafti roo be kasti ast va taa-sa-hobe an naboodi iranzamin va ghaatle-ame nasle javan va kheradvarze iranzamin ra mitaalabad!!!!!!

7 07 2010
secular

http://www.shahbazi.org/pages/Coup_Iran_British_Secrets.htm
پنهانکاری انگلیسی» و اسرار دو کودتا
گزارشی از آخرین تحقیقات در زمینه دو کودتای 3 اسفند 1299 و 28 مرداد 1332
بر مبنای اسناد موجود در آرشیوهای ایران
متن کامل مقاله به صورت فایل PDF

http://www.shahbazi.org/Articles/Secrets.pdf

Boh-rane Atomi daar kar nist baalke bohrane Energy (naaft) ast !!!!

Az in roo Lodge madar Englis be KGB daastoor e bazi plane Jange Saard 2 ra dadeh ast !!!

Va be Lodge Hoj-jaa-tiyeh va Sepahe Pasdaran Daastoore afaa-ridane Jangi ra dadeh!!!
Ta lodge Reza Pahlavi va Sayere Ahzabe Chap va Rast, Lodge Ghomiyati betaa-va-nand baraye plan baadi ke plan taaghsime novin ast amadeh gardaand!!!
ba planhai ke Mokh-taase jahan e daargir e Sonaat va ghaabileh ast !!!!!!!
Taaghsime Iran, Arabestan, Aragh va …
Ra be saar anjam resanand va jange 150 Sale-hi tavasoote freemasonry ha be Jaavameh taahmil gaardanand!!

/

9 07 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!
….

15. انسان برای روبروشدن با هنگامها ، پرورده میشود. خرد ، هوشیار است ، وگاه یا هنگام ( تحول زمان ) را میتواند بشناسد، و کار ویژه آن هنگام را بیاراید

A. چرا به يوگسلاوي حمله شد???
B. صدام حسين دستور داشت که طبق پلان لژ مادر تا آخرين لحظه از کرسي قدرت فاصله نگيرد تا مصوب چنگ گردد!!! و در صورت اجراي پلان تضمين جاني خواهد گرفت که اينگونه نگشت زيرا … !! ولي سوال اينجاست چرا به عراق و بعد افعانستان حمله گشت????
C. چرا طالبان, مجاهدين خلق … را از لیست تروریسم جهانی خارج نمودند????
D. چه بحراني در پشت بازي کاذب مسئله هسته اي ايران نهفته است که بايد لژهاي حجتيه و موتلفه و سپاه پاسداران اجنبي بدستور لژ مادر انگليس و همراهي لژ ک.گ.ب آغاز کننده جنگ گردد?????? تا لژ مادر بازي نيم تمام جتگ جهاني دوم را تکميل کند!!!

تشکيلات فراماسونري بيلدر برگ بنوعي بعنوان دولت سايه جهاني نقش بازي ميکند. در راستاي تضمين اين حاکميت, آنان تصاحب و کنترل بازار مواد مخدر و نفت در اختيار گرفته اند!!!در حمايت و تضمين اين بازارها از سه سيستم اطلاعاتي, بانکي و نظامي استفاده ميگردد!!

1. سيستم اطلاعاتي: تشکيلات ماسونها طبق پلان مادر بيش از 200 سازمان خبررساني معتبر را براي تاثير و جهت دادن جوامعه در راستا پلانها و استراتژي تحت کنترل دارند!!! , …
بحراني که درقرن 21با آن مواجه خواهيم بود بحران کمبود انرژي (نفت) است. و اين انرژي در آينده غير قابل پرداخت براي توليدات انبوه کنوني است!!! براي گذار از اين بحران تشکيلات فراماسونري 2 راه حل را دنبال ميکند: A. تقسيم مناطق نفتي و در اختيار گرفتن کامل آنها!!! B. ايجاد ضمينه براي کشتارهاي نسلي در قرن 21 تا سقف 3 ميليارد نفر (بخشي از اسناد مربوط به سال 1974 US Population Study و … )!!!
از اينرو رسانهاي آنان همزمان 3 وظيفه را برعهده دارد A. ايجاد انگيزه مخرب (ايدئولوژيکي, ناسيوناليسمي قوميتي و طبقه اي … ) B. تحميل عناصر فراماسونري بعنوان نمادهاي ملي!!!!!! C. آماده سازي افکار جهاني!!!

2. سيستم بانکي: سرمايه هاي هنگفتي که از تجارت مواد مخدر بدست آمده است را از طريق بانکهاي اينترنشيونال و بوسيله بازي در بورسهاي معتبر مانند Londense Beurs, Wall street و … اقدام به تبديل اين سرمايه به ثروت سفيد (پولشويي) مينماند!!! البته همه اين پروسه زير نظر MI6 ميباشد تا …
براي نمونه يکي از دلايل اصلي حمله به يوگسلاويي, در اختيار گرفتن ترانسپورت مواد مخدر به اروپا بوده و در اين ميان دست گروههاي موازي بومي را قطع نمودند. حمله به افغانستان نيز در چارچوب همين استراتژي به پيشبرده شد تا زير ساختي گردد براي ادامه پلانهاي ديگر از جمله کنترل انتقال نفت و گاز , … و همچنين پلان تقسيمات نوين منطقه اي و ترسيم جنگهاي 150 ساله بعدي.

3. سيسم نظامي: لژ فراماسونري بيلدربرگ از طريق در اختيار داشتن اينترناشيونال نظامي و سرويسهاي اطلاعاتي(CIA و KGB که هر دو سازمان زير نظر و هدايت MI6 عمل ميکنند) همچنين ايجاد گاردهاي نظامي (سپاه پاسداران, مجاهدين خلق, نيروهاى جيش الشعبى عراق, خمر سرخ , پ.کا.کا, ببرهاي تاميل, مجاهدين طالبان و پارتيزانهاي ناسيوناليسم , پان ترکيسم و …) در کشورهاي هدف براي پيشبرد پلان مادر ساخته و پرداخته شده اند!!!

در حقيقت تمامي تحولاتي را که تاکنون جامعه تجربه کرده ناشي از عدم آگاهي کافي از بازي طراحي شده فراماسونريها بوده!!! که خوشبختانه جنبش سبز نسل جوان و خردورز ايرانزمين توانسته با درايت نه تنها ريشه مشکلات پيش آمده را در 150 سال گذشته شناسايي کند بلکه با مانورهاي خردورزانه و راه حل هاي منطقي!!! راه خروج ايرانزمين را از اين بازي هموار سازد!!!! از اين پس منافع ملي ما (قدرت و ثروت جامعه مدني ايرانزمين) حکم بر آن دارد که منافع ملي ما ارجع بر همه چيز است!!!

حاکميت فراماسونري ولايت حجتيه و سپاه پاسداران اجنبي و ساير فراماسونهاي چپ و راست … بايد بدانند اينبار مسير جهنم را خود خواهند پيمود نه جامعه مدني!!!! زيرا جامعه مدني در دنياي مدرنيته روابط و ضوابط را خوب ميشناسد!!!
و قادر است اينبار در صورت ادامه خواب هاي اهريمني آنان براي جامعه مدني, تقويم شهر سوخته را جانشين تقويم خوانده شده فراماسونري مايا نمايد!!!! و عاقبت شومي را براي لژ و لژ نشينان فراماسيونري رقم زند!!!!

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

15 07 2010
secular

فراکسيون توليدکنندگان و فروشندگان

خبر رسیده:
کارکنان سازمان تامين اجتماعي ازسراسرکشورقصد دارند در اعتراض به عدم دريافت مزايايشان درهشت ماه گذشته تظاهرات وسيعي را دربعد از ظهر روز شنبه
89/4/26/مقابل اداره مرکزي انجام دهند

Haar Cheh Saaritaar Etesabat ra daar sarasre iranzamin shekl dahid ta baar aa-laa-yeh e jaang afroozane dakheli va kharji betaavanim mame mihaan ra nejat daahaim !!!!!!
Daar poshte in etesabate sarasi ast ke mitaavanim be rahbari kherad e jami jameh madani va Rais jomhoor Mousavi khab haye ashofteh ahrimaanan ra be khodeshan baz gardanim !!!!!

16 07 2010
secular

عملیات انتحاری در زاهدان دهها کشته و مجروح بر جای گذاشت

Kherad tizbin ast va doorbin !!!!!!!!
In bazi lodge haye Reza pahlavi, Hojaatiyeh va Jondollad ast !!!! be daas-toor e lodge madar (MI6)
Lodge madar Englis mikhahaad ba in haarbeh ha jamehe madani daar dame planhaye taar-rahi shodeh va kart-haye sookhteh khod naamayand va ba in manovr jameh madani ra maahaak zaanand va bolooghe siyasi-maadani an ra aarzyabi konad!!!!

Ghafel az in ke in saabok sarane Ahriman ra daarsi khahm dad didani!!!!

Gerami bad yade sarv haye sabze be khoon ghaaltideh
zadgahe Zale Zaar

بیانیه مولوی عبدالحمید درباره انفجارهای زاهدان
جرس: مولوی عبدالحميد اسماعيل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان در پی بمبگذاری مسجد جامع زاهدان و کشته شدن بیش از 22 نفر، ابراز همدری جامعه اهل سنت زاهدان و استان را طی بيانيهای بيان كرد.
به گزارش فارس، در اين بيانيه آمده است بار ديگر فتنهگران و ايادی استكبار جهانی با حمله به خانه خدا مسجد جامع شهر زاهدان تعدادی از برادران شيعه و مسلمان ما را به شهادت رسانده و تعدادی را مجروح كردند. اين بيانيه میافزايد: اين جنايت هولناک را محكوم كرده و از مسؤلان میخواهيم هر چه زودتر اين جنایتکاران را دستگير و بهسزای اعمال ننگينشان برسانند. در اين بيانيه آمده است: از تمام برادران و خواهران هماستانی بهويژه برادران اهل سنت میخواهم با برادران و خواهران دينی خود ابراز همدردی کرده و آرامش و صبر اختيار كرده و هوشياری خود را حفظ كنند. اين بيانيه میافزايد: ما جامعه اهل سنت زاهدان و استان، خود را در غم شهدا شريک دانسته و ضمن اينكه خود را عزادار میدانيم از خداوند متعال دستگيری و مجازات آنان را خواستاريم.

20 07 2010
secular

جنبش سبز نسل جوان و خردورز ایرانزمین توطئه ایی را که از زمان دکتر مصدق سکولار برنامه ریزی گشته بود را بر همزد!!!!

….

16. چه رابطه اي ميان عمليات تروريستي در زادگاه زال زر سيستان با برگزاري جلسه 10 زوئن در فرانسه با شرکت لژهاي فراماسونري قوميتي و لژ ماسون رضا پهلويي (علبرضا نوريراده و…) با لژ فرانسويي ( يهودي-ماسون برنار هانری-له وی (Bernard Henry Levi
وجود دارد???????

هماهنگي ادامه پلان با لژهاي حجتيه و پادشاهي بوده!!!!!

….17

منظور از بخش عمده, پیشبران استراتژی شان بود که آخرین گام را برای نابودی ایرانزمین بردارند که شامل:
همکاری پشت صحنه پهلویی ها و حجتیه ها که نطفه هاي اصلی انگلیسند !!! که بعد از حمله به ايران و قتل عام نسل جوان و تجزیه ایران !!! دوباره حاکمیت را بدست گیرند!!! خامنه ای ها و موتلفه ای ها که کارمند اصلی کا.گ.ب هستند , مهره سوخته ایی هستند که بعد از اتمام استراتژی روسیه و انگلیس حذف فیزیکی خواهند شد.

پرده ها افتاده و دست همگان رو گشته, کارت آخر بازی مال نسل جوان و خردورز ایرانزمین است!!!!
88

Asanadi Ke Lo raaft!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.corbettreport.com/cache/g20docs.pdf

1. Ghaarar dade nangine Naaft Taavaasote Shahzadeh= Emamzadeh Reza Mirpaanj ba Britaniya !!!!!!!!

2. Hitler = Saport e mali migaasht taavaasote CIA (Pedare BUSH senior) bedastoore MI6 !!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: