فیلم ندا…

21 06 2009

امشب که از درگیری ها به خانه بازگشتم فیلم ندا  را دیدم .دختری که بدست دژخیمان به یزدان پاک پیوست.نمیدانم چه بگویم.صحنه های از کشته شدن انسانهای زیادی را دیدم ولی نمیدانم چرا با دیدن این صحنه دلم لرزید .شاید به علت شیون اطرافیان ندا بود شاید هم ….

دانلود فیلم شهادت ندا

نمیدانم چه بنویسم و چه بگویم .نمیدانم برایتان آموزش قتل بنویسم یا آموزش مبارزات دموکراتیک.ولی دلم میخواهد به همه کسانی که میگویند سکوت کنید . چیزی نگویید .ما با انقلاب مخملی پیروز میشویم بگویم

ترحم بر پلنگ تیز دندان …ستمکاری بود بر گوسفندان

————————————————————————

دوستان شاید کشتن انسان دیگر بسیار سخت باشد مخصوصا اگر ان فرد در محاصره ما باشد .شاید ناجوانمردانه باشد.در تظاهرات های ما نیروهای رژیم که در دام مبارزین گرفتار میشوند شروع به التماس و گریه میکنند .شاید شما هم دیده باشید.همیشه با خود می اندیشم با این فرد چه کنم .با این کسی که جلوی من در حال التماس است.با کسی که گریه میکند و برای زندگی اش التماس میکند ولی تا چند لحظه قبل زندگی دوستان و هم میهنانم را میگرفت.

شاید قلب شما دوستانم رعوف باشد او را ببخشید.چنانچه بارها دیدم وقتی کسی از این پست فطرتان را به اسارت گرفته ایم شما اماده اید و طلب بخشش کردید برای اینها .واقعا ما ایرانیها انسانهای رئوفی هستیم .ولی برای من قلبی باقی نمانده تا عطوفت خود را نشان دهم.میخواستم در این پست نحوه کشتن را یاد دهم ولی پشیمان شدم و فقط به روش های از مبارزه رو در رو اکتفا میکنم…

———————————————————————

بهترین راه بعد از اینکه مزدوری را به چنگ انداختید چیست ؟از نظر من بهترین راه شکستن هر دو پای او است چونکه هم نمیتواند فرار کند و هم مدت تقریبا چند ماه از صحنه درگیری خارج میشود و کارایی لازم را برای نیروی حریف ندارد .زنده می ماند و میتواند از وحشت آور بودن حادثه برای دوستانش تعریف کند و در دل آنها هم خوف ایجاد شود.اگر به طور منظم این کار انجام شود مثلا در یک روز صد نیروی لباس شخصی یا بسیج قلم پاهایشان را خورد کنیم این کار چنان خوفی در آنها ایجادمیکند که از نزدیک شدن به مردم میپرهیزند.

بهترین مکان برای خورد کردن قلم پا زدن ضربه مستقیم رو ساق است البته اگر ضربه ها را هم یواش وارد کنید باز هم راه رفتن وفرار از صحنه برای او غیر ممکن خواهد بود. بهترین وسیله برای این کار باتون تلسکپی هست که در مغازه های دفاع شخصی گیر می اید در صورتی که باتون ندارید از هر وسیله ای دیگر اعم از چوب و میله و …. استفاده کنید

https://i1.wp.com/xs140.xs.to/xs140/09250/a_spe_10377.jpg

————————————————————–

اگر کسانی به شما حمله کردند که  کلاه ضد ضربه دارند بهترین راه زدن ضربه ای محکم با باتون یا چوب یا میله بر روی خود همین کلاه است چون صدای وحشتناکی در گوش طرف ایجاد میکند و امکان دارد طرف همانجا گیج شده به زمین بخورد.

—————————————————————————

اگر موتورها ناگهانی به شما حمله کردند به کناری رفته از کنار به موتور ضربه ای بزنید موتور به علت سرعت و نداشتن تعادل سرنگون خواهد شد.

————————————————————————

قسمت آبی رنگ بهترین مکان برای زدن ضربه هست دقت کنید ضربات خود را دقیقا روی قسمت آبی وارد کنید

https://i0.wp.com/xs140.xs.to/xs140/09250/shin_splints_mod850.jpg

———————————————————————————-

در صورتی که طرف لباسهای زد ضربه دارد اول به کلاه او ضربه زده سپس لباس را بیرون آورده به نقطه آبی رنگ ضربه بزنید .

—————————————————–

در آخر با صدای بلند تکرار میکنم :

ترحم بر پلنگ تیز دندان …ستمکاری بود بر گوسفندان


Advertisements

کارها

اطلاعات

80 responses

22 06 2009
رضا قاری زاده

سلام رضا جان اگه فیلم ندا صالحی رو داری بذار توی وب تادانلود کنم

22 06 2009
ژیلا

خدمت خانواده گرامیش تسلیت میگم وامیدوارم خونش پایمال نشه

23 06 2009
علیرضا

هربلایی که سر اغتشاش گرابیاد حقشونه چون مخالف نظامند و اینکه آدم باید از خطر فرار کنه برا ندا خانوم هم متاسفم

23 06 2009
داود

اگر کسی ذره ای انسانیت در وجودش باشد و صحنه مرگ ندا این دختر معصوم را ببیند فکر نکنم بتواند سکوت کند. من که از این پس سکوت نخواهم کرد. کسانی که دستشان به خون جوانان معصوم و پاک آلوده هست منتظر عاقبتی بدتر از صدام حسین باشند. به امید روزی که با آویزان شدن قاتلان اصلی ندا فریاد و هلهله شادی سر بدهیم.
لعنت خدا بر خامنه ای و دار و دسته کفتارش

23 06 2009
فریاد

برای ندا صالحی ومصطفی غنیان و تمام جوانهایی که خون پاکشان بر زمین ریخت دعا می کنیم و بدانید که پایه های ظلم استوار نیست و خون این عزیزان از دست رفته هیچگاه پایمال نخواهد شد با تمام وجود متاسفم وبه خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می کنم . به امید صبح آزادی برای تمام آزادیخواهان

23 06 2009
عليرضا

به انسان وkhatarnak همين امثال شما هستند كه با انجام دادن اين كارها و حمايت از اين افراد خواستار بي امنيتي و بي بند و باري كه مردم غرب دارند هستيد من نمي گويم كه گشته شدن ندا صالحي امر درستي است من مي گويم تا دو كلمه باراك اوباما و امثال اون تو گوشتون مي خونن كه حمايتتون مي كنيم حرفاشون نو قبول نكنين اگر مرزدم حمايت كنند همان بلايي كه سر دخترها و زنان عراقي آمد سر زنان ايراني هم ميادو من تاسف ميخورم كه افرادي چون شما در مملكتند عليرضا 2 تيرماه 1388 اگه خواستي جواب بدي alireza2588@gmail .com
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 85.185.182.153
شرکت پویش پردازش
استان هرمزگان شهر رودان
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

23 06 2009
داود

درود بر روح پاک شهدای جنبش سبز. درود بر روح آرام و لطیف ندا و دیگر شهیدان جنبش سبز آزادی. میرحسین موسوی و دیگران بدانند اگر آنها بنشینند بقیه مردم نخواهند نشست. پس بهتر است بمانند و از حقوق مردم ایران دفاع کنند و در شیرینی پیروزی مردم ایران شریک شوند.

23 06 2009
فرزاد

یا باید کشته شویم و در بند باشیم یا باید بکشیم و در بندشان کنیم

23 06 2009
داود

لطفا این جملات را فقط کسانی بخوانند که عضو جنبش سبز هستند. عزیزانم به فکر هدف والایمان باشیم که همان مردمسالاری محض است که عزیزانی همچون ندا در راه آن شهید شدند. وجود هر یک از ما برای آینده و اهدافمان ضروری است پس هوشیار باشیم. من نمیگویم مبارزه نکنید ولی نگذارید این بی صفتان خونتان را بیهوده به زمین بریزند. آینده این مملکت به وجود زنده شما بیشنر احتیاج دارد تا خدای نکرده ….. باید زنده بمانیم تا نگذاریم خون ندا پایمال نشود.
از بحث کردن درباره اشخاص پرهیز کنید. به ریشه این درخت فاسد باید زد. در باره طرز تفکر و ایدئولوژی دشمنانتان فکر و بررسی و بحث کنید.
هرکاری میکنید از روی احساس نباشد. حتی اگر مبارزه میکنید آرامشتان را از دست ندهید. آینده از آن ماست
پیروزی از آن جنبش سبز آزادی است.
درود بر روح پاک تمامی کسانی که از انقلاب مشروطه تا به حال در راه آزادی و رهایی از استبداد خون پاکشان به زمین ریخته شد.

23 06 2009
عسل

دوستاي عزيزم اينقدر احساساتي حرف نزنيد من از احمدي و اين دولت حمايت نميكنم اما كار اقاي موسوي رو هم قبول ندارم
چقدر به اين موضوع فكر كردين كه قاتل واقعي ندا كيه؟
به نطر من نه كار خامنه ايه نه احمدي نه موسوي و نه طرفداراشون اين كار كساييه كه چشم ديدن اينكه علي رضا و داوود امثال اونا با عقايد طرز تفكراي مختلف با ولي با ارامش كنار هم زندگي كنن رو ندارن
تو رو خدا بهونه دستشون نديد
احمديو موسوي و خيلي هاي ديگه ميان و ميرن من و توايم كه جامون ثابته و به همديگه نياز داريم
يه خواهش:دست از اشوبا بردارين تا نداهاي ديگه اي نداشته باشيم

23 06 2009
khatarnak

برای خودت متاسف باش و برای نظامت ….

صبح آزادی نزدیک است

23 06 2009
انسان

کسیکه که به اسم علیرضا کامنت گذاشتی ، متاسفم برات
نه ، متاسفم برای خودم که تو مملکتی زندگی میکنم که ادمایی مثل تو توش زندگی میکنن ! اگه بشه گفت ادم!
شما و امثال شما با نادونی و حماقت خودتون مملکت ما رو به این روز در آوردین! فیلم ندارو دیدی؟آره؟یا ندیدی ، یا اگه دیدیو اینجوری کامنت گذاشتی نشود دادی که واقعا بویی از انسانیت نبردی
نصر من الله و فتح قریب
پیروزی نزدیک است…

26 06 2009
سارا 15

اونایی تو جامعه اغتشاش ایجاد کردن و مردم و به رگبار بستن همین شماهایین. من تعجب میکنم چرا دنبال قاتل ندا میگردن در حالی که تو و امثال تو میان تو روم و میخوان مخ مردم و کار بگیرن واقعا از خودت از وجودت خجالت نمیکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

16 07 2009
فاطمه

شما خواستار حفظ استقلال آزادی و جمهوری اسلامی هستیم که با این کودتا هر سه تاش به تاراج رفته و هیچ قدرت خارجی هم ما رو گول نزده ایا به دروغهایی که رسانه هایی مثل فردا و بی بی سی به میر حسین نسبت میدند توجه نکردید.پیغمبر بروشنی گفته بود که عمار با حق است و عمار در سپاه علی در جنگ با معاویه شهید شد مردم این حدیث رو به معاویه یاداور شدند معاویه گفت که علی بود که عمار کشت چون اون عمار آورد به جنگ و باعث شد کشته بشه و جالب اینکه بعضی این استدلال رو اون موقع قبول کردند!

23 06 2009
عسل

به اميد پيروزي جووناي ايراني

24 06 2009
مهدی

مرگ بر دولت فاشیست مردم فریب
خبر خوش همنطور که اون بسیجی بی ناموسو که به ندا شلیک کردو تو خ رهی معیری امیر اباد تکه تکه کردیم سران این دولتو رژیمو می کنیم مطمن باشید و راهتونو ادامه بدین !

24 06 2009
مهدی

در ضمن فامیلی ندا ,اقا سلطانی نه صالحی !
محمد رضا صالحی اسم خیابانی که ندا اونجا کشته شد و واقعا متاسفم!

24 06 2009
داود

من با خانم عسل موافقم که نباید دست به آشوب زد. اما آخه ما که کاری به کار اینا نداشتیم. خود من هیچوقت تو فکر براندازی نظام نبودم. توی انتخابات به ظاهر مردمسالارانه هم برای همین شرکت کردم چون فکر میکردم یک دریچه ای داره به روی این مملکت باز میشه. چونکه فکر میکردم بشه آبروی از دست رفتمون رو دوباره به دست بیاریم. ولی تقلب کردند. تابلوئه به خدا تابلوئه!!!!.
بچه 4 ساله هم میفهمه اینها به خاطر یک پروژه ناتمام دارند دست به این کارهای عجولانه و خشونتبار میزنند.
ببینم چه زمانی به غیر از این رفراندوم ایرانی های خارج از کشور اینجوری میلی به انتخابات نشون دادند. مگه اینکه اینقدر احمق بشیم که فکر کنیم خدمات این یارو هست (دوست ندارم اسمش رو دیگه به زبون بیارم) که باعث این شوق در همه مردم برای شرکت در انتخابات شد.

24 06 2009
داود

اینها از شبکه های خبریشون هر چی دلشون میخواد بگن. فوق فوقش افرادی رو که تو ده کوره ها هستند بتونند خر کنند. اونهائی رو که همه این فجایع رو از نزدیک دیدند رو میخوان چه کنند. هان؟
من مرگ ندا رو فراموش کنم که فقط تو فیلم مرگش باهاش آشنا شدم.شاهدهای عینی این وقایع چی؟ کسانی که اون رو از نزدیک میشناختند چی؟ دوستاش؟ فامیلای دور و نزدیکش چی؟
باید داغ ندا رو روی دلهمان داغتر کنیم. نباید بگذاریم مثل همه پروژه های اين نظام مشمول مرور زمان بشه. باید از صورت خونینش کلیشه درست کنیم و با رنگ سبز روی دیوارهای ایران رسمش کنیم.

23 06 2009
khatarnak

دفعه دیگه پستی بدی و از رژیم جنایتکار دفاع کنی میفرستمت جز اسپم ها .

اینجا نه voa هست نه bbc که خیال کنی با گفتن این کلمه ها میتونی عقیده ما رو برگردونی….شما به اندازه کافی رسانه داری که بری داخلش و از این چرت و پرتهایی که یک من غاز هم نمیرزه بگی ….

یا با ما هستی یا بر علیه ما تمام

23 06 2009
داود

جناب آقای علیرضا یا هر کس دیگری که این عقیده را داری که ماها از اوباما خط میگیریم عزیزم به جای اینکه بیای اینجا و از همون حرفهای کانال خبر جمهوری اسلامی بگی برو بشین یک گوشه به آخر و عاقبت خودت و مملکتت فکر کن. من 4 سال پیش به احمدی نژاد رای دادم چون همه طرفداراش معتقد بودند که این همون رجائی هستش. اما حالا خیلی از طرفدارهای این کثافت ها اینها را شناختند و از دور و برش رفتند کنار. تو چرا اینقدر سنگ اونا رو به سینه میزنی.

26 06 2009
سارا 15

خیلی دوستانه میگم به پر و پای نپیچ برو برو و به 6تا کانالی که داری اینارو بگو اما حرفات خریدار نداره.بله به تو که ماه به ماه حساب بانکیت تا لب از طرف رژیم پر میشه حق میدم دفاع کنی اما اینجا جات نیست جات تو جهنمه

24 06 2009
داود

خاتمی رو هنوز هم دوست دارم چون مدام یک هشدار رو به این نظام میداد که باید افکار رو نهادینه کرد و نباید باعث زیرزمینی شدن افکار شد. اما ماها پر از نشاط روی رو بازی کردیم و خیلی تمیز زیرزیرکی بازی خوریم. پس با آرامش مبارزه کنیم. آره از مرگ نترسیم ولی به این راحتی ها هم به فکر جانبازی نباشیم.باید روح حاکم بر این مملکت رو از بین برد. ایدئولوژی اینها خطرناکتر از خودشونه. پس بیاییم برای روح پاک شهدای جنبش سبز دعا کنیم و از اونها بخواهیم که در این راه مارو یاری بدهند. و ما هم پر از انرژی به فکر به ثمر رسیدن خون پاک اونها باشیم. باید هرکدام از ما خودش به تنهائی یک حزب سبز باشه و هوشیارانه بقیه کسانی رو که دارند هرز میرند رو کنار خودش جمع کنه. حالا که این حکومت اینقدر حیله گره ما باید صد برابر زیرکتر باشیم.
پس بیائید مثل کبوتر ساده دل اما مثل مار زیرک باشیم.

24 06 2009
hasan

فیلم ندا رو برام ایمیل کن. باقی فیلم ها رو هم میخام

24 06 2009
انقلابی

مرگ بر منافق …
ننگ بر این سید مردم فریب …
فقط ادعا دارید که حالیتون میشه …
یه خورده فکر کنید میبینید که چگونه است وقتی ندا تیر میخوره و میفته زمین 4-5 نفر بیشتر نمیان دورش و این نشون میده که یه جایی بوده که خلوت بوده و از تیر انداز یا کسی که که این کار رو انجام داده که شماها میگید بسیج یا نیروی انتظامی هیچ چیزی نشون نمیده تا دنیا رو بترکونن و اینها رو محکوم کنن …
کسایی که میان اینجا نظر میدن 2-3 نفر بیشتر نیستن چون همشون مثل هم دارن نظر میدن…
———————————شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید————————
آی پی ادرس شما 89.165.8.43
شرکت خدمات دهنده اینترنت شما ندا گستر
شهر : تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر .

16 07 2009
فاطمه

دولت میگه منافقین ندا رو کشتند! اگه واقعا اینطوره پس اون حتی از نظر خودشون شهیده ولی حتی به خانوادش اجازه ی برگزاری مراسم ختم تو مسجد یا خونه رو ندادند . دهها نفر که تو شهر های مختلف ایران کشته شدن همشون رو منافقین کشتن؟ شیطان پرستها ملیونها تومن به عنوان حق تیر از خانواده های کشته شدهگان برای تحویل جسدهاشون میگیرند

24 06 2009
مبارز

به نظر شما تو دعوا حلوا پخش مي كنن. امثال آدمهايي مثل ندا ، مردم بيچاره تو مسجد رو مي كشن . حالا اونم هنوز ثابت نشده كه كار پليسا باشه ، يكي از اونطرف مرد.
اين با اون در.
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 78.38.86.5
شرکت خدمات دهنده اینترنت فرموژه نوین طبرستان
استان مازندران شهر ساری
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

24 06 2009
ساغر

اگر قرارباشد انتخاباتی در سنوات بعدی اتفاق بیفتد آقای موسوی مگر صلاحیت کاندیداتوری دارند؟
کسی که نه قانون را میپذیرد نه نهادهای قانونی را – نه رهبری را – نه مردم را – نه منافع ملی و امنیت ملی را نه استقلال و تمامیت ارضی را و … نه هیچ چیز را- بنظر شما فردی با چنین مختصات حسب فرمان حضرت امام(ره) آیا دارای صلاحیت است؟
چرا موسوی با این همه گند کاری و افتضاحی که بالا آورده باید برای مصاحبه تلوزیونی دعوت شود؟؟؟
ایشون باید محاکمه شن و تو تلوزیون به تمام افتضاحاتی که بار آورده جواب ده:
امنیت شهروندان را نابود کردند
منافع ملی را به مخاطره انداختند
باعث ریختن خون بیگناهان شدند
خوراک بیگانگان را فراهم ساختند
با معاندین خواسته یا ناخواسته همراه شدند
دولت و نظام را رد کردند و مقابلش ایستادند
توصیه مقام رهبری را تمکین نکردند
رای چهل میلیون ایرانی را نه تنها به سخره گرفتند که حالا میگویندباید رای دهندگان وجودشان محرز شود!
میلیاردها ریال اموال عمومی تخریب ونابود شده
صدهانفر از مردم ایرن – چه نیروی انتظامی چه معترضین و…- مجروح و مصدوم شده اند
به نوامیس مردم هتاکی و تعرض شده است
به خانه خدا بی احترامی و هتک شده است
کسب و کار مردم فلج شده است
جسدی بنام منافقین احیا شده اند
باعث اتحاد معاندین و دشمنان شده اند
برییس جمهور قانونی کشور افترا و تهمت زده اند
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 217.218.251.99
شرکت خدمات دهنده ماشین سازی اراک
استان مرکزی اراک (متعلق به ماشین سازی اراک)
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

24 06 2009
ساغر

جالب تر و در عين حال نفرت انگيز تر از همه، دعوت ستاد كروبي و مير حسين براي بزرگداشت كشته شدگان حوادث اخير است.

اف بر شما كه براي رسيدن به قدرت از هيچ كار كثيفي رويگردان نيستيد
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 217.218.251.99
شرکت خدمات دهنده ماشین سازی اراک
استان مرکزی اراک (متعلق به ماشین سازی اراک)
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

24 06 2009
ساغر

خونش گردن موسوی و گردانندگان این عروسک و پیروانی که بدون فکر از او حمایت میکنن
شماها هم مثل آقای سبزتون دچار توهم خودبزرگ بینی شدین و هیچ کس رو غیر از خودتون قبول ندارین و همین عامل همه این افتضاحات اخیره
متاسفانه بیشتر هواداران موسوی آدم های سطحی نگر خود بزرگ بین غربگرایی هستن که از ارزشهاشون دور افتادن و خط فکریشون رو بی بی سی و شبکه های ماهواره ای تعیین میکنه
آدم هایی که نه اهل فکرند و نه منطق
من احمدی نژاد رو اصلا تایید نمیکنم و بهش رای ندام ولی موسوی انصافا گندی به نظام زد که حالا حال ها باید تاوانش رو بدیم و قابل قیاس با گندهای احمدی نژاد نیست
اگر به حرف های آقای موسوی توی این چند مدت دقت کنین می بینین که این آقا هیچ کس رو غیر از خودش و اطرافیانش قبول نداره.
بزرگی می گفت آنقدر که باطل در عقیده خود استوار است اگر شما(حق خواهان و بی طرفان) می بودید ریشه مفاسد عالم کنده می شد!
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 217.218.251.99
شرکت خدمات دهنده ماشین سازی اراک
استان مرکزی اراک (متعلق به ماشین سازی اراک)
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

16 07 2009
زینب

به جمله ی آخر کسی که خودشو ساغر معرفی کرده دقت کنید.اون افراد رو به سه گروه حق خواهان و بی طرفان و مخالفان احمدی نژاد دسته بندی کرده و خودش رو هم بیطرف دونسته!و بی طرفان رو هم جزء افرادی دونسته که اگر بر عقاید خود پایبند باشند ریشه ی مفاسد عالم کنده میشه!سوال من اینه که چرا خیلی از افرادی که بر علیه جنبش مردمی سبز مینویسن تاکید میکنند که به احمدی نژاد رای ندادند؟

24 06 2009
آزادیخواه

خاک بر سر خل وچلتان بکنم-رژیم اگه بخواد آدم بکشه اول فیلمبردارو خلاص میکنه تا مدرک دست اونایی که شما بازیچه شون شده؛ نده-یه خورده دور وبرتون نگاه کنید حتما مثل آمریکاییها باید همه کشورمون رو لگدمال کنن که سر عقل بیاییم؛یه خورده فکر کنیدما هم واقعا ناراحت شدیم ولی عجولانه قضاوت نمیکنیم ؛مسئول مرگش هم مستقیما موسوی نمیدانم ؛فقط موسوی وعمالش یه خورده ما جوانان را قبل از انتخابات خر کرد همین.
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 85.185.157.11
شرکت خدمات دهنده دانشگاه شهید صدوقی
استان یزد شهر یزد
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

26 06 2009
سارا 15

راست میگی فرزاد من از جوونیم گذشتم عمر 15 سالمو به ازادی ایران هدیه میکنم

24 06 2009
سارا

ببینید از کجا با این فیلمی که تیرانداز معلوم نیست کیه زود اینو به نظام و نیروی انتظامی ربط دادید این چه جور منطقیه ؟؟؟!!!!!!
اما اینکه این دختر به این شکل جون بده برای هر انسانی دردناکه مگه ما آدم نیستیم ؟؟همین بلا ممکن بود سر عزیزای ما بیاد.
همین طور که می بینم کسی از اون مادر و دختر که به ضرب گلوله توسط اغتشاش گرها جون دادن حرف نمی زنه چون فیلمی هم از اونا نگرفتن شاید از این صحنه هم دردناک تر باشه چه فرقی می کنن با هم همه شون قربانی این تخریبها هستند و جالبه بدونید خیلی از اسلحه هایی که دست بعضی از این اغتشاش گرها هست از خارج از مرزها به خصوص مرزهای کردستان وارد شده .، چی بگم دل هممون خونه از این فتنه هایی که بعضی ازش سود می برن اینو مطمئن باشید که اونها برای هیچکدوم از ماها دل نمی سوزونن فقط می خوان ما ملت رو به جون هم بندازن .
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 213.207.212.111
شرکت خدمات دهنده داتک
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

24 06 2009
امير علي

دوستان سلام . انداختنمون به جون هم؟ اگر جواب شماهم مثل من مثبته بدونين كه موفق شدن .
ندا كشته شد؟ كي كشتش؟ تويي كه تو اعتراظات با اون بودي آره با تو هستم تو خودتو مسئول مرگ ندا نميدوني؟
اگر بگي نه بايد بگم كه انصاف و منطق نداري. چرا ريختين تو خيابون ؟چرا انتيريك ميشين و ميكنين ؟ چرا؟ اگر ميگي مملگت قانون نداره بايد قانونمندش كنن . نه اينكه مردوم بي گناهو بزنين بعداً ندا را بكنين پيراهن اصمون. حرف معترضين چيه؟ چرا نمياين شوراي نگهبان؟ ببخشيد جداً منو ببخشيد چون كلمه اي كه اينو برسونه را پيدا نكردم چرا خر شدين؟ با حرف يك آدمي كه اگر استعلام گذشتشو بگيرين نظرتون عوض ميشه دارين خون و خون ريزي درست ميكنين.
با احساسات كه نميشه مملكت داري كرد. به خدا دارين به يك سيد افترازدين.
ميدونم يعني مطمئنم كه اكثراً هيچي از آقاي خامنه اي نميدونين.
بابا با تحقيق انتخاب كنيم.راًي بديم و دفاع كنيم. من قصد جسارت به هيچ يك از احزاب را نداشتم و ندارم. فقط شما را به خدا قسم نگاه كنين ببينين چه كساني دندان تيز كردن. مسعود رجوي…….خاااااااك عالم تو سرش كنن.
راستي مدير سايت حتماً آي پي منو هم در مياري گيري نداره عزيزم تو هم با آي پي ما خوش باش.

———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 80.71.124.215
شرکت adsl ندا
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

24 06 2009
داود

تنها راه برای نابودی دشمن فراموشی و سکوت در برابر آنهاست
سخت ترین کار دنیا متقاعد کردن یک احمق است

24 06 2009
داود

مرد را دردی اگر باشد خوش است درد بی دردی علاجش آتش است.
هر جا که برسم فیلم ندا را به دیگران خواهم داد تا دیگران را هم مثل خودم به آتش بکشم.
نخواهیم گذاشت خون او به هدر برود. ما کاره ای نیستیم این خواست خداست که خون او را اینچنین پر قدرت کرده است.
به زودی دیکتاتورها سر تعظیم در برابر خواست ملت فرود خواهند آورد.

24 06 2009
فلورا

بي تواي ازادي اي والا كلام گرنباشي درميان بايد كه از دنيا گريخت ازادي نزديك است

23 06 2009
khatarnak

آشوب ؟ چه آشوبی؟ حق گرفتنی است نه دادنی

یا ما سر خصم کوبیم بر سنگ

یا او سر ما بدار سازد آونگ

25 06 2009
پارسا

نداي عزيز خون پاك تو لكه ننگي است بر پيشاني اين نظام. درود بر تو بر آرمانت و بر هر آنچه به آن مومن بوده اي. و مرگ بر اين حيوانهاي زالو صفت مرگ بر اين عمامه به سرهاي عوام فريب. مرگ بر جمهوري اسلامي. و مرگ بر بسيج و بسيجي كه معناي كامل حيوان صفتي است.

25 06 2009
ميترا

من ميخوام به اين داود بگم كه خيلي زر زر ميكني.

تو كجا بودي اون وقطي كه جوانهايي كه نامزد داشتن . بچه داشتن . زندگي شيرين داشتن ولي به خاطر خاك كشور رفتن و جنگيدن؟ ها؟ كجا بودي كه حالا اومدي داري زر زر ميكني؟
تو انقدراحمقي كه هنوز نميدوني مرحومه ندا صالحي آقا سلطان را كي با تير زده و اومدي داري با احساسات مردم بازي ميكني. كمي توجه كن ببين كه ندا تو اغتشاشات بوده يا نه و متوجه ميشي كه نبوده . تو وقطي صداي گلوله ميشنوي همچنان ميايستي يا دروي زمين دراز ميكشي؟ توجه كن ببين افرادي كه كنارش هستن بدون هيچ ترسي ايستادن . نتيجه ميگيريم كه اون مرحومه تو شلوغي ها نيست بلكه يك جاي خلوت كشته شده و فيلمش را با دوربين هندي كم گرفتن . پس از پيش طراحي شده هست . چون فرداي اون روز تو امريكا پخش شد .
بابا كمي چمهامونو بازتر كنيم.
راستي اين يارو مدير سايت كه هنوز خودشو معرفي نكرده كه هي داره رجز ميخونه . مدير سايت؟ همه دارن نظر ميدن پس هي خط و نشون نكش . در غير اين صورت سايت عزيزت هك ميشه ها . اينم بدون كه بچه ها هم از تروژن با خبر هستن . آره عزيزم.
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 80.71.125.93
شرکت ADSL ندا
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

25 06 2009
مهدی

ببین درسته که خون بی گناه زیادی ریخته شد ولی بزارید بعضیا بدونن که تو چه خفقانی زندگی می کنند.خانه از پایبست ویران است.من نگویم که مرا از قفس ازاد کنید

22 06 2009
khatarnak
25 06 2009
MOstafa

lanate khoda be onaEi ke be in dokhtare bichare ke baraye azadi jon dad bi ehterami konan . baraye khanevadash arezooye residan be khastehaye moghadase dokhtareshoono mikonam .

25 06 2009
ساینا

اگه هیچی نگیم هربلایی که دلشون خواست سرمون میارن – اگه اعتراض و گرفتن حق اسمش اعتراضه پس باید انقلاب 57 رو هم آشوب اراذل اوباش بدونیم !!! مگه آدم می تونه ساکت بشینه تا هرکسی از راه رسید توی سرش بزنه و حقش رو بخوره ؟؟! اونم به صرف اینکه اغتشاش نشه ؟! مگه امام حسین (ع) هم نشست و گفت : نه بذار من هیچی نگم چون اغتشاش می شه ؟؟!!! مگه انقلابیون سال 57 نشستند و گفتن ما ساکت می شیم چون اغتشاش می شه ؟؟!!! یعنی بشینیم حقمون رو بخورن ؟؟؟! اگه می گین قانون – لطفا بگین کدوم قانون ؟؟! شورای نگهبان خودش تقلب می کنه ما بریم به خودش شکایت خودشو کنیم ؟؟؟!!! شما ملتو خر فرض کردین ؟؟!!! بریم به آقای خامنه ای شکایت خودشو کنیم ؟؟!! واقعا آدم حیرت می کنه از شعور بعضی ها !!!

25 06 2009
ساینا

حالم خیلی بده از زمانی که فیلم ندا رو دیدم – خدای بزرگ و مهربون به خانواده اش صبر بده همونی که ستمو بی جواب نمی ذاره

26 06 2009
سارا 15

تاسف فقط برای شماهایی که میبینید و گردن نمیگیرید مثل امیرعلی و سارا و امثال اونا

26 06 2009
کوروش

اگر دیانت سیاست ماست رو قبول دارید این سرکوب ها رو هم باید به فاله نیک بگیرید چون به خاطر به سعادت رسیدنتونه حتما آقا صلاحمونو میخواد(طفله معصوم)

26 06 2009
محمود احمدی نژاد

من باید اعتراف کنم فقط دوازده میلیون رأی جابجا کردم.این جابجایی انقدر سریع صورت گرفت که من متحیر شدم.بخاطر خرج عروسی ÷سرم مجبور شدم یک میلیارد از بودجرو جابجا کنم.در آخر از دوستانه صدا و سیماوبسیج وآقاوعوامل عقب صحنه تشکر مینمایم

24 06 2009
khatarnak

فیلم آماده برای دانلود هست و نیازی به ایمیل کردن آن نمیبینم .

26 06 2009
داود

چیزی رو که نمیشه فراموش کرد قانون اساسیه که بسیار متفاوت از این قانون اساسی فعلی هست که مردم ایران هیچوقت توی همه پرسی تغییراتش شرکت نکردند و اغلب نسل گذشته اصولا نفهمیدند کی تغییر کرد. قانون اساسی که من توی زمان دوران راهنمائی تحصیلی توی درس تعلیمات اجتماعی خوندم میگفت که رهبر فقط یک ناظر بر امور مملکته و نمیتونه مستقیما توی امور مملکتی دخالت کنه و رئیس جمهور رئیس مملکت و رئیس کل قوا بود و نخست وزیر رئیس دولت بود و اصولا صحبتی از ولایت فقیه نبود. متاسفانه اینا بخاطر مصلحت خودشون، چه خامنه ای و چه رفسنجانی، ولایت فقیه رو کردند توی پاچه ملت. رهبر شد ولی فقیه و رئیس مملکت و رئیس کل قوا. قدرت رئیس جمهور تبدیل شد به قدرت نخست وزیر و رئیس دولت. نخست وزیر هم حذف شد و تبدیل شد به معاون اول.

26 06 2009
داود

اما الان چیزی که قانون درباره ولی فقیه میگه که توی امتحانات تحصیلی میشه مفهوم واقعیش رو درک کرد اینه که ولی فقیه صاحب جان و مال و خون همه مردمه. خارج از تمام وقایع اخیر چیزی که نگران کننده است شخص خامنه ای نیست بلکه تعریف خود ولایت فقیهه. اگر یک کم انصاف داشته باشیم اینه که این بابا واقعا از قدرت قانونیش بطور کامل استفاده نکرده. خیلی ها هنوز به عمق فاجعه پی نبرده اند و حتی طرفداراش هم هنوز طعم واقعی ولایت فقیه رو نچشیدیند. این ولی فقیه فعلی، طفلی خیلی نازه، تا تقی به توقی میخوره گریه اش میگیره و برای هواداراش روضه میخونه و اهل کوفه اش رو به گریه میاندازه و در جواب، طرفدارهای تندش خون جاری توی رگهاشون رو به رهبرشون هدیه میکنند ولی میرن تو خیابون خون مردم رو کف خیابون جاری میکنند. از اون روزی بترسید که مثلا یکی از این علما مثل تمساح یزدی بشه رهبر.

26 06 2009
سارا 15

رژیم سیاستهایی داره که تونست رو تو جواب بده اگه اون بسیجی از خدا بیخبر ندا رو تو شلوغی میکشت همه میدیدن و مثل بقیه فیلم برداری میشد.اگه میبینی اون کوچه خلوت بود دلیلش اینه که مردم اونجاهم همراه دیگر معرضان رفته بودن اگه انصاف داری و بسیجی نیستی میفهمی دلیل و مدرک اصلیه شهادت ندا توسط یک بسیجی کاملا واضح و روشنه

26 06 2009
داود

توی نظام شاهنشاهی شما فقط با یک انسان طرف هستی که افتخاراتش انسانیه یعنی فوقش مسلط به چند تا زبان باشه یا یک مهندس یا هنرمند یا یک خلبان ماهر باشه. ولی توی نظام ولایت فقیهی، ولی فقیه مستقیما متصل میشه به امام زمان یا احتمالا به خود خدا و شما جرات انتقاد به او هم نداری چه برسه باهاش مخالفت کنی که میدونی شعارشون هم مرگ مخالفاست که ایشالا به زودی نصیب خودشون میشه. من باز هم میگم تئوری و ایدئولوژی اینها از خودشون خطرناکتره. متاسفانه هرکسی که بیاد توی این جور سایت ها و پیغام بگذاره طبق معمول متهمه به مزدوری آمریکا و اسرائیل. وقتی من میبینم کسی که به آقای خامنه ای نامه میزنه که من رو بیشتر از سید حسن نصرالله دوست داشته باش دهنش رو سرویس میکنند صد سال سیاه نمیرم توی سایتش یاداشت بذارم.

26 06 2009
داود

عزیزان جائی که من ایستادم از اونجائی که اونا ایستادند خیلی بالاتره. چرا؟ چون اونها آرزوی مرگ ضد ولایت فقیه رو دارند ولی من آرزومند از بین رفتن ایده ولایت فقیهم. اونها امیدشون اسلحه توی دستاشونه ولی مغزشون خالیه ولی من اگر دستم خالیه ولی مغزم پر از امیده. به امید نابودی کامل روح حاکم بر این مملکت. به امید مردمسالاری واقعی.

26 06 2009
مجتبي

آخه بدبختها
يعني مردم رو اينقدر خر فرض كرديد كه با يك كشتن به دست خودتون و پيرهن عثمان كردن اونا رو به خيابونا بكشونيد
بابا اين مردم جنگ تحميلي رو ديدند و اگه نظام مي خواست با شما برخورد بكنه اسلحه رو مي گرفت به طرفتون و حداقل پاهاي همه رو به رگبار مي بست. بريد گم شيد و دست و پاي بيهوده نزنيد انقلاب كردن هدف مي خواد. كشتن ندا صالحي كه به دست خودتون بود آخه اين هم ميشه هدف. خيلي احمقيد كه فكر مي كنيد اين نظام كه با خون دويست هزار شهيد آبياري شده با خونهاي ساختگي شما مشكلي براش ايجاد ميشه.
به قول امام ما : فرهنگي كه شهادت دارد اسارت ندارد. ماها كه هنوز بيرون نيومديم اگه لازم بشه يك روز بهتون نشون خواهيم داد كه انقلاب يعني چي
اين اراجيفتون رو هم جمع كنيد. البته پولهايي كه دادند خودبخود ته ميكشه شما هم خودتونو جمع مي كنيد.
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 80.191.94.7
شرکت خدمات دهنده مجتمع آموزشی تراشه
استان قم شهر قم
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

26 06 2009
ali

حرف این ببی را گوش نکنید من گوش دادم
الان شناسنامه ام داخل زندان اوین است اونجا آدمهایی مثل من که گول آدمهایی مثل نویسنده این مطلب را می خورند دارند تو صف توالت تو سر هم میزنند.
از کار بیکار میشم.
سابقه دار میشم.
انگ خایین به مملت تو پرونده ام میخوره.
از حالا به ببد تازه بد بختیم شروع شده!
وقتی این دادقال ها بخوابه که البته خوابیده!
من و امثال مثل من هستند که باید جور مهره شدن یک مشت آدم عوضی را بدهیم.
وهمین آقایانی مثل نویسنده ما را به تخ.. خود هم حساب نمی کند و می روند دنبال حال و حول خودشان!
تیگه به هیچ قیمتی حاضر نیستم وارد این بازی قدرت کثافت بشم!
لعنت بر همتون که از احساسات مردم استفاده میکنید برای اهداف خودتون!!!!!!!!
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 80.191.94.7
شرکت اوراکل نت
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

26 06 2009
سارا 15

نه داود نباید جلوی ستمگر سکوت کرد

26 06 2009
قیامت

با شماها هستم ، آره با شمایی که در این صفحه پیام گذاشتید فکر قیامت را هم بکنید ! فاتحه !

26 06 2009
قیامت

من از قیامت و از آن دنیا حراس دارم و نمی توانم به همین راحتی راجع به دو طرف این قضیه صحبت کنم . مرگ ندا بسیار دردناک بود ، امیدوارم آن بیشرفی که اورا مورد هدف قرار داد هرچه زودتر به سزای اعمالش برسد و خدا لعنت کند باعث و بانی این نا آرامی ها را و هرچه زودتر شرش را از سر ما کم کند.

26 06 2009
فاطمه

کارش درسته من هیچ وقت احساساتی عمل نمیکنم ولی آقای موسوی را به خاطر مخلص بودنش و کسانی که قبولش دارند دوستش دارم

26 06 2009
فاطمه

نمیدونم اون افرادی که این همه تحمت و دروغ میگن نمیدونن اون دنیایی هم هست و باید جواب تمام حرفهاشون رو بدن

26 06 2009
داود

هر چی هم که صدا و سیما دست و پا بزنه و نشون بده که مرگ ندا یک سناریوی از پیش طراحی شده است نمیتونه این گندی که زده درستش کنه.
اگر اینطوریه چرا تدفین ندا تحت تدابیر شدید نیروهای امنیتی و هول هولکی انجام شده.
مثل مرگ فروهر ها و بقیه کشته شدگان که این حکومت دیکتاتور عز و چز کرد که کار ما نیست کار قدرت های غربی یا منافقین خائنه. اگر اونها اینقدر قدرت دارند که میتونند به این راحتی افراد رو ترور کنن چرا ملت رو از شر این دیکتاتورها خلاص نمیکنند؟
یک دفعه بهتون گفتم که زنگ بزنید صدا و سیما کانال 6
شاید این دولت گدا پرور بهتون ماهی پنجاه هزار تومن بده

26 06 2009
وزارت اطلاعات

خواستم به مدیر سایت بگم تو چقدره احمقی آخه نادون کیو میترسونی منم آی پی تایپیکایی رو که میزنی دارم آخه فکر کردی مردم خرن یا خودت تنها خری…؟؟؟؟!
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 85.9.110.12
شرکت سیما رایانه
استان خوزستان شهر دزفول
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

27 06 2009
یاحسین

این را بدانید از اینی که هست باید بیشتر سر ای اوباش واغتشاش گرها بیاورند اگر من بودم با همه اوباش را در میدان آزادی جمع می کردم و با یک گلوله آرپچی آنها را خفه می کردم که درس عبرتی برای مردم باشد

مرک بر ضد ولایت فقیه
ما تا آخرین خون خود برای این میهن وعشق به ولایت فقیه که همان ولایت علی است خون و جان خود را هم می دهیم
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 217.11.19.15
شرکت وایرلس افرانت
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

27 06 2009
ساينا

اون مجتبا اونقدر دهاتيه كه نمي فهمه كشتن صريح و بلاواسطه مردم وجهه حكومتو خراب مي كنه هفتاد ميليون جمعيت رو به جونشون مي اندازه و اونايي رو هم كه مثل ايشون خر تشريف دارن به راحت ستم حكومت رو مي فهمونه ؟!

27 06 2009
ساينا

mojtaba age orze dari az dehatet biya biroono too khiyaboon biya ta 2 ta goloole behet bezanan az khariyat dar biyay to aghl vase estedlal nadari ke bayad goloole bokhori ta adam shi !

27 06 2009
ساينا

siyasat kasife o vasash harkari mikonan mojtaba to chera inghadr sade lohi

27 06 2009
mahdi

می خواستم به اونهایی که اینقدر دم از آزادی میزنن بگم اگه یکم فکر کنید یادتون میاد که پای صندوقهای رای کاملا آزاد بودید و هر اسمی که دلتون خواست نوشتین پس حالا که کاندیداتون رای نیاورده اینقدر بی جنبه بازی در نیارین
هر کسی هم که میگه رای هامونو پس بدین.در صورتی که رای شو پس گرفت بهتر گمشه از ایران بره بیرون
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 78.38.137.161
شرکت آفتاب
استان خراسان شهر مشهد
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

27 06 2009
ساینا

http://lebasshakhsi.blogspot.com/

به آقای مجتبا بگین اگه فیلتر شکن داره عکسهای آدم کشها و قاتلان ندا رو ببینه تا باور کنه حقیقت اون چیزی نیست که شبکه خبر می گه .
بسیجی ها و لباس شخصی هایی که بعضا با اسم و آدرس و شماره موبایل شناسایی شدن

27 06 2009
ساینا

عصر حاضر عصر ارتباطاته و حقیقت به راحتی پنهون نمی مونه حتی با فیلتر و دروغ و گریه های ساختگی ! متاسفانه یا اونایی که میخوان همه چیزو وارونه جلوه بدن شعور درک اینو ندارن یا اینکه می دونن این مملکت اونقدر آدم ساده دل داره که ندونه عصر ارتباطات را با چه ت می شوند.

27 06 2009
ساینا

اگه این حکومت عرضه نداره چهار تا مثلا بیگانه و مزدور و به قول خودشون خس و خاشاک رو بگیره و از یه تجمع خیابونی جمع کنه چطور ادعا می کنه قدرت نظامی اول منطقه اس و هی مانور نظامی می ذاره ؟! چطور می خواد ملتو مقابل تهاجم خارجی و ارتش های چند صد هزار نفری حفظ کنه ؟؟! یه ذره آدم از عقلش استفاده کنه بد نیست ها !

27 06 2009
جوجو

فقط میتونم بگم بخاطر شهادت ندا متاسفم….

29 06 2009
ميترا

گم شين بابا

29 06 2009
sara

بس کنین
لعنت به همتون لعنت
چند نفر دیگه باید کشته شن
چرا تجمع ها رو با وحشی بازی قاطی کردین چرا؟
همتون مقصرین از دولتمردا تا شما ها که وحشی بازی دراوردین
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 85.15.63.96
شرکت آریا رسانه تدبیر
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

30 06 2009
حميد

عراقي ها با اون قصاوت قلب نتونستند پاي بسيجيها را بشکنند تازه از شما حرفه اي تر بودند . بسيجي يعني کسي که از غيرت و ناموس و وطن وآرامان و دين خود دفاع مي کند حال مي خواهد زن باشد يا مرد ، بچه باشد يا پير مهم اين است که دشمن خود را بشناسد حال ممکن است دشمن او ، دشمن ديگر بره ها هم با شد و بره ها غافل هستند و فريب گرگ در لباسمثل مادرشان را خورده اند
کمي بيانديشيم !
باهم باشيم نه در مقبل هم
———————————–شما توسط مدیر سایت شناسایی شدید——————————————–
آی پی آدرس شما 62.220.119.6
شرکت IRIB WAN دوستمون صدا و سیمایی هستن 🙂
استان تهران شهر تهران
به زودی شماره منزل شما هم روی سایت قرار خواهد گرفت تا درس عبرتی شود برای عوامل جمهوری اسلامی
با تشکر.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: